Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kobal pri Zvezdani

Kobal pri Zvezdani

Kaj bi pa ostali znani Slovenci morali priznati, če niso nič naredili? Peščica kopipejserjev je bila razkrita in on je v bistvu prepisal največ, celo delo?
[/quote]

en kup jih krade avtorska dela v celoti ali delno, ali pa kradejo druge stvari brezsramno – samo poglej kaj delajo politiki… levi in desni ni važno kdo… pa nihče nič ne prizna, se opraviči, kaj šele da bi kdo odgovarjal pred zakonom kot Kobal je…

en kup jih krade avtorska dela v celoti ali delno, ali pa kradejo druge stvari brezsramno – samo poglej kaj delajo politiki… levi in desni ni važno kdo… pa nihče nič ne prizna, se opraviči, kaj šele da bi kdo odgovarjal pred zakonom kot Kobal je…
[/quote]

Aja ker so drugi tudi on lahko, samo on je OK, ker se je opravičil! No saj Jankovič se tudi je in je koj postal “gut gay”.
Eni ste prave matere tereze, svaka vam čast.

BIL cel življenje prsesan na državne jasli, zdej bo pa cmeral in jokcal kle, kako se mu krivica godi, pa kako težko življenje ima. Tepec presrani.
Točno tako, oba sta igralca z maslom na glavi in sedaj drug drugega ven iz dreka vlečeta., pa reklamo si delata na tak način.
Oba antipatična do kraja. Boli me k… za njega. Njemu je sam do gnarja in slave bilo že od nekdaj, baš ga boli k… za gledalce in soigralce. Ko pa ga dobijo z roko v medu, so pa drugi krivi. Ja konec je slave …. tudi pravica najde svoje mesto.

Takim in njemu podobnim je treba zapret pipco državnega denarja za vekomaj in nazaj vse pregledat in nazaj vrnit kar je nakradel in dobil od države.
Pol pa naj živi od svojih štosov in naj jih prodaja, če jih bo sploh imel komu ha-ha-haaa
Pol se bo vidlo kolk je vreden.

Lol, bedni čebinski plagiator je bil povabljen v oddajo, kjer naj bi ga rehabilitirali.

Ampak povabili so ga ravno v oddajo, ki jo vodi urinopivka Zvezdana, na katere posesti so našli ogromen nasad marihuane…

Prava dva na kupu, hahaha, levičarska ertevejevca, samo še rtv-jevka plagiatorka Mojca Mavec je manjkala, pa je zbirka likov popolna.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

In ti zase meniš, da imaš smisel za humor?

Foušija ali primitivizem? Ali pa oboje…

In ti zase meniš, da imaš smisel za humor?
[/quote]

Ne, ker nisem na rtv plačilki pa tudi ne plagiiram tako Über, torej nimam osnovnih pogojev. :)))))))

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Williams meni nikoli ni bil simpatičen, sicer je bil pa precej zapit tip.Zakaj napeljuješ na isto smer? Ti samo glej, da bo pri tebi vse ok.Še nisi na koncu poti…

Foušija ali primitivizem? Ali pa oboje…
[/quote]

Primitiven je tisti, ki krade tuja avtorska dela in pobira nagrade na tuj račun. Pol pa misli, da bo narod ga častil. Ja to je pa res primitivno. Foušija je pa, da kaže s prstom na druge, sej oni tud kradejo, pa so manj kaznovani.
Prav imaš je kar oboje. :)))

Meni pa se zdi, da je lepo povedal. Veliko ljudi muči depresija, si dajo nasmešek gor, ko gredo v službo/družbo, ko pa so sami doma, trpijo. Tak primer je bil tudi robin williams. Depresija je še vedno tabu. Nekaj se govori o tem, ampak ljudje ne znajo reagirati, ne vzamejo resno. Dobro je povedal to s trepljanjem, vsi ti govorijo, saj bo v redu, nihče pa ti v resnici ne pomaga, ker včasih je za pomoč pri depresiji potrebno več, kot nasvet, da pojdi na pogovor k psihologu.
Res je naredil svinjarijo, se pa čudim, da so se vsi tako oddaljili od njega in ga obsojajo na tak način, še posebej v naši državi, kjer je vsaka druga stvar plagiat. Od navadnih ljudi, ki kopirajo izdelke drugih, kopirajo dela znanih ustvarjalcev, uporabljajo podobe znanih zaščitnih znamk in risanih ter filmskih junakov, do plagiatov v glasbi in nešteto skopiranih diplomskih nalog in raznih projektnih nalog. Prav je povedal, politika, ki je kršil avtorske pravice, ljudje še nagradijo na volitvah, ni sodišča, ni kazni….
Prav je, da oseba, ki krši zakone, ne dela več v svojem poslu, ampak zanimivo se mi zdi, da so se proti njemu obrnili tudi prijatelji iz sveta gledališča. Pa saj je plačal kazen in ni nikogar umoril, še morilci so v družbi bolj spoštovani, njihova dejanja se opravičuje z boleznijo, z neprištevnostjo….
No, upam, da se boste vsi tisti, ki ga sedaj obsojate in zagovarjate avtorskepravice, dobro počutili, ko boste spet šli po torto v slaščičarno, kjer vam bodo sliko sprintali kar z googla, ali pa ko si boste potegnili s spleta kakšen dober komad za v avto ali pa film za lepši večer…

Aja ker so drugi tudi on lahko, samo on je OK, ker se je opravičil! No saj Jankovič se tudi je in je koj postal “gut gay”.
Eni ste prave matere tereze, svaka vam čast.
[/quote]

ne teraj nihče ni rekel,da se to lahko počne – ampak… človek je naredil napako ENKRAT… JO PRIZNAL, ODGOVARJAL … enkratna napaka je – SE JE JASNO ZAVEDA IN OBŽALUJE – kaj hočeš ti da naredi…časa nazaj ne more zavrteti, da bi jo odpravil

večji problem ste taki, ki druge sodite, sami pa počnete pi.darije, ampak ne odgovarjate nikoli zanje, se ne opravičite, in KAR JE ŠE NAJHUJE JIH PONAVLJATE ZNOVA IN ZNOVA… vidiš razliko – bistveno razliko
KAJ STE POTEM…
že tak odnos vas izdaja… nabijate si lasten ego z metanjem kamnov v druge in pol sami mislite,da ste boljši in ok

Bravo! Dobro napisano.Pikulet, balko ali kaj in tista “kracarija” , pojejte se!
Nesramni, zoprni in foušljivi do konca.Ko pa sami ušpičijo bedarije, so pa tiho kot riti in skrivajo svoje grehe, kot kača noge!
Tajkuni in ostala svojat lahko pokradejo milijarde i nikome ništa, Lažejo, kradejo , imajo bazene in vile na morju, od kod jim pa denar, pa sam bog ve!

Boris Kobal je delal vse življenje.Bil direktor gledališča, režiser, igralec.
Vile nima, bazena tudi ne.
Vrnil denar, bil obsojen.
Se opravičil, ne enkrat.
Priznal vso krivdo pred celo Slovenijo.
Kaj bi zdaj nekateri še radi?
Njegovo srajco , hlače ali kaj hudiča?

P.S. Borisa Kobala ne poznam osebno, nisem z njim v sorodu, vem o njem samo toliko, kot preberem.

In kdo jeto, ki je naredil veliko hudega. Plis povej.

Kdaj imaš pa danes ŠIHT, balko?
A izpit za viličarja si že naredil, ali je pretežko zate?

Baba ti nej kofe skuha, pa v zoc poglej.
Mogoče tam kej piše.
Al pa na stropu.

Bistvo je, da se spet govori o njem. Da ne bo šel v pozabo.

eno je potegtnit s spleta dol komad in poslušat al pogledat film doma, drugo pa je s tem zaslužit, prodajkat, pobirat nagrade….

vsi, ki to zagovarjate ste sami kobalini

eno je potegtnit s spleta dol komad in poslušat al pogledat film doma, drugo pa je s tem zaslužit, prodajkat, pobirat nagrade….

vsi, ki to zagovarjate ste sami kobalini
[/quote]

Ti pa zvezdica zlata sredi neba…Samo še svetniški sij ti manjka in zlata medalja okoli vratu.

Kobal je meni alfa in omega slo humorja, njegove upodobitve Zlobca in duhovnika Senice, v tandemu z Verčem, so neprekosljive in neponovljive!! Še danes umiram od smeha, ko si na YT kanalu predvajam vse epizode!! Mi lahko poveste, kje boš danes našel tak humor?
G. Kobal, jaz vas obožujem, zelo sem vas pogrešala na sceni, vi ste unikat! Poleg radio ga-ga teama, pa Artača in Godlerja.

Pojmuj to kot zasvojenost z opojem slave, tiste moči povzpetja nad ostalimi, ko je bil na povrčju slave in to da so mu kot komiku takrat jedli iz roke. Pa še moški je, to zelo useka v takih situacijah na ego.

očitno pripravljajo teren, da bo spet iz vsake debilne domnevno humoristične oddajo Kobal ven pogledal. a ti ljudje nimajo že penzije, da bi nehali moriti s svojimi blesarijami?
Očitno je homo lobi res močan.

TV poper je bil res dobra stvar. No, mogoče tudi zato, ker je bila to ena redkih hum. oddaj takrat. Tam je bil Kobal res dober. Kasneje pa si ni segel več niti do kolena. Je poskušal, a ni šlo.

A Zvezdana mu je sedaj tkalovala nek come back? Saj sta bila zelo prepričljiva.

Ni mi jasno, zakaj nekateri pišete, kako se je Kobal za svoj plagiat opravičil, in to menda iskreno in celo večkrat. Kolikor se jaz spomnim njegovega “opravičila”, je bilo bolj izgovarjanje kot kaj drugega. Pa da se je znašel v stiski, pa da je depresiven, na koncu je celo trdil, da je šlo za nekakšen eksperiment, če bo kdo ugotovil, da je v resnici prevedel delo drugega avtorja in da ne gre za originalno delo. Iz njegovih ust niti enkrat nisem slišala ničesar iskrenega, pač nekaj v smislu, res sem ravnal narobe, moje dejanje je nedopustno, žal mi je, ker sem oškodoval gledališče, ki mi je zaupalo.

Afriško pleme ima resnično čudovit običaj.

Ko nekdo nekoga prizadene, vaščani tega človeka (ki je naredil napako) odpeljejo v center mesta in ga obkrožijo. Dva dneva mu govorijo o vsem dobrem, kar je kdajkoli storil za koga drugega, saj verjamejo, da vsak pride v ta svet dober. Ljudje pa včasih delamo napake. Skupnost tovrstne prekrške smatra za klic na pomoč, tako se zavoljo tega, da dvignejo sočloveka – povežejo in ga ponovno povežejo z materjo naravo ter spomnijo na to, kdo je.

Slab človek ne obstaja; obstaja le človek, ki se ne počuti dobro.

Hvala! Zelo lepo povedano! In resnično velja!
Ampak kaj takega ne zna napisati vsak, samo tisti, ki to sliši in verjame…
Pljuvalci, zamislite se!
Če slučajno kdo “sliši”…

New Report

Close