Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kočevje: Varnostne razmere vse slabše, vlada, inšpektorji, policija in sodstvo zatajili

Kočevje: Varnostne razmere vse slabše, vlada, inšpektorji, policija in sodstvo zatajili


[/quote]

Daj pojdi raje vijolice nabirat. Mi greste na k… ljudje, kadar parfumirate dr.ek.


Verjetno. Pa seveda naivnost. Poznam cloveka,ki so ga cigoti s krajami v njegovi trgovini spravili na kant. V nas so se zaleteli. Mladoletni. Vinjeni. Brez vozniskega izpita. Z ukradenim avtom. Prednost so imeli na urgenci,ko so me skupaj z njimi pripeljali z resilcem. Skoda seveda neporavnana itd itd. Nic lepega o njih niti o drzavi,ki jim daje potuho za Zlo.


[/quote]

Piše še en ki je cigana samo na TV videl. Ja imajo možnost da so del družbe. Samo je ne želijo izkoristiti. Bolje biti socialni problem in živet na račun države zraven pa še malo krasti če zmanjka za cigarete in alkohol. Jih imam praktično za sosede in vem za razliko od tebe kakšna je realnost.


Verjetno. Pa seveda naivnost. Poznam cloveka,ki so ga cigoti s krajami v njegovi trgovini spravili na kant. V nas so se zaleteli. Mladoletni. Vinjeni. Brez vozniskega izpita. Z ukradenim avtom. Prednost so imeli na urgenci,ko so me skupaj z njimi pripeljali z resilcem. Skoda seveda neporavnana itd itd. Nic lepega o njih niti o drzavi,ki jim daje potuho za Zlo.
[/quote]

Ampak ne, oni pa ja niso cigoti ampak Romi, so ubogi, ubogi. Jaz ne vem, ali eni, ki jih zagovarjajo konstantno pohajo travo ali pa nimajo stika z realnostjo. V Prekmurju hvala bogu baje nimajo problemov z Romi. Na Dolenjskem pa rabijo za njih celo specialno enoto, saj se ukvarjajo s preprodajo droge in se koljejo tudi med sabo.

In to recejo policistu: saj vem v katero solo hodi tvoj otrok. Nihce ne upa na glas nic reci, saj se vsak zase in svoje otroke boji. V Kocevje je treba poslat policiste od drugod naj red naredijo.
Jaz sem se odselila iz Kocevja ravno zaradi njih, moji sosedje so bili. Stanovanje obcinsko, vse so jim renovirali, a nihce nikjer ni delal, 6 jih je bilo v stanovanju, stalno obiski, zurke, nisi imel kje parkirat, po zimi skidam sneg, pa se parkirajo, jaz pa moram v drugo naselje ali pred gostilno, kolesa izginjala in vse ostalo, mah brez veze nastevat, v taksnem okolju nismo hoteli zivet z dva majhna otroka. Hodimo v sluzbo, zivimo posteno, potem pa v strahu in nemiru ziveti, nima smisla. Dokler to ne dozivis ne ves kako je z njimi. Se ne cudim tem haosu.

To so kriminalci. Bi rekla.

To so kriminalci. Bi rekla.
[/quote]

To so kriminalci. Bi rekla.
[/quote]
Ja seveda so kriminalci in ve se katere pasme so. Izjemoma je mogoče 5 posto takih, ki delajo, ostali cigani skoraj vsi pa dilajo, kradejo, izsiljujejo, največ pa fukajo brez zaščite, da imajo po par ciganckov. Na računu malih kriminalcev dobivajo pomoč od davkoplačevalcev. In mislis , da bomo tiho? Fakju bič!

Cigo je cigo, cigojner je cigojner…ciganska posla so ciganska posla itd. Ne reče se kar tako ciganska posla.
Edini, ki jih je sposoben spravit v red je Orban in Jobbik. Na madzarskem so jih spravili v red, celo v sluzbo hodijo in delajo. Pizdarije se ne upajo več počet, ker vejo kaj sledi in nema trte mrte pa izkoriščanje izgovora na človekove pravice. V času Juge so jih specialci prišli v cigojnersko naselje razbit kot kante in je bil mir za naslednjih 10 let. To je to kar potrebujejo, trdo roko, gumijevko in tako se divjake ukroti. Lahko pišete kar hočete, v realnosti jih pa nihče noče imeti za sosede.


Ja seveda so kriminalci in ve se katere pasme so. Izjemoma je mogoče 5 posto takih, ki delajo, ostali cigani skoraj vsi pa dilajo, kradejo, izsiljujejo, največ pa fukajo brez zaščite, da imajo po par ciganckov. Na računu malih kriminalcev dobivajo pomoč od davkoplačevalcev. In mislis , da bomo tiho? Fakju bič!
[/quote]

Kwa si spet siten? Vse kar naštevaš je kriminal. In ljudje, ki kriminalne dejavnosti izvajajo, so kriminalci. Bi rekla. In res ne vem, zakaj si tako zatiskaš oči pred tem. Pa ne, da tudi sam kdaj pa kdaj malo pokriminališ in ti ta naziv ni všeč? Bi rekla.

To so kriminalci. Bi rekla.
[/quote]
Ne pa niso. To so CIGANI !!!


Ne pa niso. To so CIGANI !!!
[/quote]

Kazenski zakonik se ne bi strinjal s tabo. Bi rekla.

To so kriminalci. Bi rekla.
[/quote]

Policija se s tabo ne strinja.

Tole bo za nežna trolarska srca:
https://www.youtube.com/watch?v=MVzTxtlO3XM

He he, troli nočejo, da se govori o kriminalcih. Smo že nanjuškali, zakaj.

Ne verjamem, da se bo kaj spremenilo, kljub temu sestanku. Lahko občina postavi se sto kamer po mestu, pa bo se vedno preveč kriminala v tej občini, saj cigane policija pusti pri miru. Znan je primer umora na petrolu pod kamerami. Cigani hladnikrvno nekoga ubili s koli in sekiro, pa so še danes na prostosti. Vejo, da jim nihče ne more nič in se vedno bodo zganjali kriminal.

Potem naj pa mali cigo tudi sam da najprej mir, ne pa da že prvošolci hodijo v šolo s pipci, se spravljajo nad sošolce, grozijo in otipavajo deklice.


[/quote]

Si ti ravnokar z Marsa priletelo? Že vsaj 70 let ta družba vlaga ogromno, da bi se jih vsaj za silo civiliziralo, rezultat pa nula od nule. Kljub vloženim sredstvom, trudu raznih naivnih prostovoljk v vseh teh letih je kot da bi učil ribo vozit bicikel.

Lovskega psa se da zdresirat, kaj naučit, ciganov pa ne.

Cigo kot cigo, povsod po Evropi povzročajo le sranje. So prava sramota človeštvu. Od mnogih so še podgane čistejše. Včasih se mi zdi, kot da so to neka druga vrsta ljudi, ki je koletivno malo zaostala v razvoju. Moje skromno mnenje. Upam, da ga lahko delim z vami.


[/quote]

Mislim, da noben Dolenjec ne bi imel nič proti, če si ene par tebi tako ljubih eksotov navlečeš domov. Po kakšnem leti ali dveh pa poročaj o tvoji lastni izkušnji sobivanja z njimi. Z veseljem ti bomo prisluhnili, saj bo zares verodostojna.

niso zapečeni, so dvakrat žgani pa umazani in smrdljivi, tisti iz afrike so pa trikrat žgani
[/quote]

Hahahahhaha… čak, zakaj se smejem? Pa saj to je res… hmmmm


[/quote]

Glede na to, da več kot pol foruma zmerjaš s fašisti in nacisti, in to v skoraj vsaki temi in večkrat na dan, bi bilo edino pravilno, da moderatorji tebe prvo preverijo. Več kot očitno je, da si glavni zdrahar in podpihovalec sovraštva, sploh na teme delovnih in normalnih slovencev, ki podajo svoje realno mnenje, glede na dogodke, kjer veljajo dvojna merila med ljudmi.
Moderatorji preverite ga.

Cigani niso bistvo problema, so zgolj posledica levičarstva in njihovih ‘človekovih pravic’, izrojenega sistema, kjer ima vsak škodljivec pravice, pošten človek je pa vreden manj kot nič. Pravi problem so levičarji (z 29 milijonskim odpisom dolgov njihovemu najljubšemu ciganu vred). Oni po defaultu podpirajo vse kar je škodljivega za družbo. Človek noče trpeti nasilja nad sabo, protestira, ti ga pa takoj napadajo kot ‘nestrpneža’, ga preganjajo zaradi ‘sovražnega govora’, hkrati pa se takoj postavijo v bran kriminalcu. Dokler ne boste dojeli, da je levičarstvo bolezen, zločin proti človeštvu, do takrat ne bo bolje.

Ne rabimo nobenih šusov v glavo on kolov in ne vem česa, samo pravno državo.
Meni dvigne plafon to, koliko KRIMINALCEV pri nas odide nekaznovanih zaradi napak in nesposobnosti – ravno včeraj una pijana gnida, ki je dva človeka ubil, pa se UPA norca delat iz vseh nas za nameček. In tako tudi tu – dovolj je izgovorov – če kdo krši zakon – SLEDI KAZEN, drugače se zaupanje državljanov ruši – kot sem rekla dolgoročno je tudi za Rome škodljivo, da se jim gleda skozi prste, ker vsak lonec je enkrat poln in če folku prekipi – saj beremo točno tukaj, kaj potem priplava na vrh – drhal iz naših vrst, ki komaj čaka na nasilje.

ogasila še kafer loverica, dolgo si rabila da si nekajs kup spacala kaj imaš tardečo pa tvoj elan ni navrhu

New Report

Close