Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Kočevje: Varnostne razmere vse slabše, vlada, inšpektorji, policija in sodstvo zatajili

Kočevje: Varnostne razmere vse slabše, vlada, inšpektorji, policija in sodstvo zatajili

S tem ko žrtve kriminala imenuješ drhal, poveš vse.
[/quote]

Če bi znali brati med vrstica kar je napisala, bi vedeli, da NE zagovarja cigote Ženska zelo dobro razume point vsega. Jaz sem jo razumela.

Če bi znali brati med vrstica kar je napisala, bi vedeli, da NE zagovarja cigote Ženska zelo dobro razume point vsega. Jaz sem jo razumela.
[/quote]

Saj ni cilj razumeti ali ne razumeti, cilj je enega in istega bolnika, da se poskuša znašati nad mano. Samo je tolk zabit, da ne razume, da se ne more. A ne vidiš, da je vse od istega avtorja?

Kakorkoli obračamo….

Cigani si obup!!!
Zagovorniki se lahko na trepanice postavijo. Še vedno bodo obup…

Bogi Kočevčani, no vsak konec ima svojo golazen.
Ja golazen, ker to dejansko so.


Tudi tej državi je preprosto reči le to, da je mafijska.
Pa vedno iščejo neke druge izraze.

Kako mi greste na zivce zagovorniki ciganov. Se spomnite ko je ena punca povozila enga cigana na avtocesti? Pijan se je valil po cesti. Kaj ima po avtocesti za hodit brez osvetllitve, brez svetlobnega telesa da bi bil viden? Pretepli so jo, nato se je morala odseliti ker so jo grozili, njeno prebivalisce je neznano, sciti jo policija. Ja dragi zagovorniki, to so cigani. In zelim vam da boste imeli stik z njimk, boste hitro spremenilo mnenje. To je sama golazen, vec ko imajo pravic, slabse je. Jaz jih ne prenesem

Saj ni čudno, da je tako sranje, če pa nekateri sploh ne razumete tega kot kriminal, kar nekateri počno po območju Kočevja (in še kje drugje). Ne moreš oziroma ne smeš preganjati neke etnične skupine (itak, da ne, halooooo!!!!), kriminal in kriminalce pa lahko. Voila, sami ste se za*je*b*ali.

Če nama z Repliko kdo vdre, prijaviva kriminalno dejanje, pa je. (Morda) kriminalce celo ujamejo in jim sodijo in celo obsodijo. Tisti, ki pa pozivate proti določeni etnični skupini, ostanete pa bedaki.

V katerem mehurčku živiš, da ga pridem razpočit in padeš že enkrat na realna tla? Prav zato, ker so Cigani/ Romi…, so zaščiteni kot manjšina in zaradi tega niso kaznovani, kot bi morali biti in to jim daje veliko spodbudo, da nadaljujejo s kriminalom. Ko boš sama to razumela, če boš sploh kdaj, pa to razloži še oblastem.
EU zahteva od vsake države članice, da se jih vključi v zdravstveni in šolski sistem in se jim nudi stanovanja, kar je dobro za njihovo socializacijo, ne zahteva pa od njih samih, da se uredijo sami v svojih vrstah in prekinejo s svojimi kriminalnimi dejavnostmi. In tako naši zaradi te direktive delajo z njimi v rokavicah. Poleg tega so nasilni, zato se jih tudi bojijo. Če imaš ti več poguma, si vabljena, da lastnoročno pospraviš vse njihove kriminalce za zapahe.

Imajo možnost šolanja, a če otroci ne hodijo k pouku, ni posledic. Ti otroci rastejo v romskem okolju, ki je, ne bos verjela, etnično izolirano naselje, geto, po njihovi lastni volji. (Boš tudi njih napadla zaradi etnične segregacije?) in ne v tvojem naselju v računalnike bulečih Replik, Mentalnih sirot in Tar, ki živijo za floskule, nimajo pa stika z realnostjo drugih ljudi. Oni sami se upirajo socializaciji, kaj ti tu ni jasno. Kako si predstavljaš, da bodo ti otroci odrasli v normalne ljudi? Daj, razloži nam tvoje rešitve, ker vaših floskul imamo že vrh glave. Potem pa še pot pod noge na šole njihovih otrok in v njihova naselja in boš ti razvozlala in uredila vse probleme.


Prokleta glupača nedokazana. Kaj ti ni jasno? Cigo je cigo in voila!

V katerem mehurčku živiš, da ga pridem razpočit in padeš že enkrat na realna tla? Prav zato, ker so Cigani/ Romi…, so zaščiteni kot manjšina in zaradi tega niso kaznovani, kot bi morali biti in to jim daje veliko spodbudo, da nadaljujejo s kriminalom. Ko boš sama to razumela, če boš sploh kdaj, pa to razloži še oblastem.
EU zahteva od vsake države članice, da se jih vključi v zdravstveni in šolski sistem in se jim nudi stanovanja, kar je dobro za njihovo socializacijo, ne zahteva pa od njih samih, da se uredijo sami v svojih vrstah in prekinejo s svojimi kriminalnimi dejavnostmi. In tako naši zaradi te direktive delajo z njimi v rokavicah. Poleg tega so nasilni, zato se jih tudi bojijo. Če imaš ti več poguma, si vabljena, da lastnoročno pospraviš vse njihove kriminalce za zapahe.

Imajo možnost šolanja, a če otroci ne hodijo k pouku, ni posledic. Ti otroci rastejo v romskem okolju, ki je, ne bos verjela, etnično izolirano naselje, geto, po njihovi lastni volji. (Boš tudi njih napadla zaradi etnične segregacije?) in ne v tvojem naselju v računalnike bulečih Replik, Mentalnih sirot in Tar, ki živijo za floskule, nimajo pa stika z realnostjo drugih ljudi. Oni sami se upirajo socializaciji, kaj ti tu ni jasno. Kako si predstavljaš, da bodo ti otroci odrasli v normalne ljudi? Daj, razloži nam tvoje rešitve, ker vaših floskul imamo že vrh glave. Potem pa še pot pod noge na šole njihovih otrok in v njihova naselja in boš ti razvozlala in uredila vse probleme.
[/quote]

Nisem brala (po prvih besedah o mehurčku), ker se mi zdi, da nisi povedal nič takega, kar bi koristilo razumevanju problematike kriminala (in vandalizma, kot sedaj uradno govorijo) v Kočevju.


Kakšna etična skupina.Možgani 98{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ciganov so ostali približno na ravni neandertalca tako kot možgani 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} migrantov.To niso homosapiensi ampak podvrsta sodobnega človeka lahko bi jih dali v skupino skupaj z opicami in pod nobenim pogojem ne bi smeli imeti enakih pravic kot vsi ostali.Z njimi ni nič in so samo breme družbi.Ker poštenih in delovnih ciganov je samo kakšna 2 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} z vsemi socialnimi ugodnostmi in pravicami jim pa država daje potuho,medtem ko ljudem ki ustvarjajo jemlje na vseh straneh.

Nisem brala (po prvih besedah o mehurčku), ker se mi zdi, da nisi povedal nič takega, kar bi koristilo razumevanju problematike kriminala (in vandalizma, kot sedaj uradno govorijo) v Kočevju.
[/quote]

Preden komentiras!

Nisem brala (po prvih besedah o mehurčku), ker se mi zdi, da nisi povedal nič takega, kar bi koristilo razumevanju problematike kriminala (in vandalizma, kot sedaj uradno govorijo) v Kočevju.
[/quote]

Mene bi bilo sram komentirati nekaj, česar niti ne preberem.

Mene bi bilo sram komentirati nekaj, česar niti ne preberem.
[/quote]

ona ne pozna sramu. v drugi temi se smeji zažiganju čarovnic.

Nisem brala (po prvih besedah o mehurčku), ker se mi zdi, da nisi povedal nič takega, kar bi koristilo razumevanju problematike kriminala (in vandalizma, kot sedaj uradno govorijo) v Kočevju.
[/quote]

Ki mora imeti prav, vsi morajo razmisljat kot ti al kaj. Trmasta kot bik. Povedala si svoje mnenje in ok, kaj zdej serjes vsakemu posebej. Zivi z njimi pa pol komentiraj.

Za vse je kriv žabarski centralizem, ki Kočevcem vsako leto pokrade na milijarde evrov za razvoj. Kočevje je vsaj mesto, Ljubljana pa samo ena vas, ki se ima za nekaj.

Dr Merijo na Kočevsko avenijo. In bo mir.


………………………….policaji so samo za radar za ostalo se jim jebe………………….


………………………….policaji so samo za radar za ostalo se jim jebe………………….
[/quote]

Ne sklepaj po sebi.


…………………………so tolerirali divjanje ciganov zdaj je kar je………………..kje se skrivajo vsi kočevski domoljubi ki se pojavljajo na SDS proslavah in nakladanjih………………….

Pri nas na Gorenjskem imamo Kočevarja. Kri…….ni voda. Bil je policijski šef. Ves čas grabil, goljufal! Dihal je na škrge, pa jo je odnesel s premestitvijo.
Še zdaj ne neha srat, pa je že 20 let v penziji.

Te že dolgo spremljam, sicer občasno a opazim razliko. Ne vem kaj se dogaja s tabo, ampak ti gre na slabše. Včasih si bila prav lušna, duhovita in si kaj pametnega povedala. Zdaj pa kot, da si postala malo bebava. Izgubljaš stik z realnostjo, majke mi. Kaj imaš od tega, da po cele dneve zaj.ebavaš folk v glavo? Ma koga bo boš ti razsvetlila? Povej mi prosim, kje ti živiš in kaj počneš. Morda bomo lažje razumeli tvojo preseravanje z besedo kriminalci. Boš prišla v življenju kdaj v situacijo, ko boš jemala besede za nazaj. Ne zafrkavaj ljudi, četudi se primitivno izražajo, ker niso zastonj jezni.

Ojla, Kiny, še dihaš, berem. Sam da ne na škrge.

Te že dolgo spremljam, sicer občasno a opazim razliko. Ne vem kaj se dogaja s tabo, ampak ti gre na slabše. Včasih si bila prav lušna, duhovita in si kaj pametnega povedala. Zdaj pa kot, da si postala malo bebava. Izgubljaš stik z realnostjo, majke mi. Kaj imaš od tega, da po cele dneve zaj.ebavaš folk v glavo? Ma koga bo boš ti razsvetlila? Povej mi prosim, kje ti živiš in kaj počneš. Morda bomo lažje razumeli tvojo preseravanje z besedo kriminalci. Boš prišla v življenju kdaj v situacijo, ko boš jemala besede za nazaj. Ne zafrkavaj ljudi, četudi se primitivno izražajo, ker niso zastonj jezni.
[/quote]

Malce si pomešal stvari med sabo. Kot ponavadi. 🙂

Preden komentiras!
[/quote]

Ne, hvala.


Cigani niso etnična skupina. Cigani so cigani. Ne glede na barvo kože.
Pomaga samo pred zid in šus v glavo.

New Report

Close