Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kocine

Kocine

Uživaj!!! Pa ne glej okol peteline prosim, da se ne spotakneš komu v naročje…;))

In smo spet na koncu, ko brez tiča ni tiča..neda;))

Menda pa ja!
Če je tič, mora met tudi kljun!

Mora ja;)) in to dobrga..

Bi rekla, da si razvajene in zasanjane princeske bolj želijo kakega gladkega metroseksualca…:)

Sicer pa sem imela v mislih zgolj vizualno všečnost…

Caki keri je zdj to namenjen? 🙂

www.studentarija.net

Tebi ruby. Sicer jih nimam lih samo za vzorec, nekaj okusnega tepiščka na prsih se pa najde. ;-))

Udrtih ličnic, izgladnjelog pogleda in koščičaste riti? Alan Ford skratka. :)))

Glih po mojem okusu torej 🙂

www.studentarija.net

Ma, tu pa nisem jaz prav preveč podkovana… Ne kar se tiče stripov, ne kar se tiče metroseksualcev… Še o metropolitih vse premalo vem…:)

kosmati!!! ok, ne v stilu Čosiča (tu mač), ampak tak fino, razporejeno po prsih in nogah!!!

če ma pa še brke in bradico, čist na kratko pristriženo (linija od nosu, tik ob ustnicah in ta izbočen del brade) pa je že njaaaaammmmmmmmiiii…

lep dan še naprej :))))))))

……samo še nekaj dodam…..če je ta bradica po možnosti temna in buča pobrita……potem pa meni ni pomoči ;))))

Hej, vidve…. moj je skoraj čist taki….. le buča ni čist pobrita….
In zato mi ni pomoči, hihi…..

še dodam : če en mal, ampak res čist en mal!!!!!!! vleče na sivo…in pr ušesih tud mal sivo…wwwwwwwoooooooooooowwwwwwwww…

:))))))))))

Zdej ste pa dale opis! Prejšnji vikend sem šel z otroki v živalski vrt. Enega konkretnega in opisu identičnega jarca majo za ograjo!

;))))

Kiss na depiliran fris. 😉

Nariši nam zemljevid, da ga ne iščemo predolgo…
:-)))

E-r-mmmmmm. Mogoče pa. 😉

Od ljubljanske železniške postaje na desno, proti centru. Pri prvem semaforiziranem križišču levo in nekaj deset metrov naprej. Tam postaneš pridobiš informacije kam naprej in … greš naprej. Do konca. Al’ kako že tamladi rečejo? Do jaja. :))))))))))

Lej ga no….
Pa res me je nekam napotil….. hihi, le kaj bom tam našla??????

Nekaj, da bom šla naprej?
Do konca?
Hmmmmmmm……

kosmate noge mi osebno niso všeč, mednožje pa more biti urejeno, lahko tudi pristriženo na kratko ali kaj podobnega. seveda poleg standardnih likov in balina 🙂

verjamem pa da obstajajo tudi moški ki jim je všeč če ima ženska kosmate noge, fetišev je ogromno

ne ni mi všeč, če je moški zelo kosmat…
malo nekaj pa mora bit…!

*

Všeč mi je vse kar je v mejah normale in še lepo,pa naj bo obrito ali dlakavo,ali mednožje ali noge,ne maram samo zanemarjenosti ,
;(((
higiena je pomembna,ker drugače se ne more nič zgoditi, žal pri meni ne,vse pove nos in centri preko katerih je vse povezano.

*********************************

New Report

Close