Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kocine

Kocine

.hehehe………..

……….vam je “všeč” kosmato ali obrito?……….pa ne samo mednožje; tudi noge.itd……..

Sprašujem zato, ker poznam nekaj moških, ki jih totalno vzburja, da je ženska kosmata…….:))))

Glede moških pa………….meni so všeč kosmati; pa ne po obrazu………:)))

Men pa niso vsec prevec kosmati 🙂 spodaj lepo urejeni..po prsih pa cisto malo oz. cim manj dlak 🙂

www.studentarija.net

No, hvalacurcu…………..hahahah, kaj bi le bilo, če bi imeli vsi enak okus……
:))))
Uh…………mene total obnori, če je moški “fajn” kosmat po prsih in nogah.
Na glavi pa je lahko pleša..me prav nič ne moti; nekateri moški so celo zelo sexipilni brez las………

Ne sj noge so lohk kosmate..ampak gladke prsi mene pol kr vabjo k bozanju in oblizovanju..veliko bolj kt kosmate 🙂

www.studentarija.net

Ajoj …. Mojcej…ti bom zrihtal enega..je čist po tvojem okusu!
Pa moj zelo dober prjatu……
Sam povej……tvoja želja je ….. ukaz! 🙂

p.s.
Je pa še samski……tko, da sploh ne bo blema! hehe sam email pošlji

kaj kosmat,važn da je komad taprav….

Kosmat, kosmat…
Ni treba, da je ravno medved, samo, da se vidi, da je dedc…-;))

“Spolirani” tipi niso glih po mojem okusu. Meni so všeč lasati, ne čist frišno obriti in,…. kosmati, valjda… :). Pa temnolasi, ne kaki blontni puhasti piščanci… Nek se vidi, da je muško…:)))

hahahahahahaa………

to pa itak!
:))

Točno! hehe

Potlej pa dobrodošla v moj objem. 😉

Tole so pa pričakovanja razvajene in zasanjane princeske.

K se me je tale vpis na nek način lih en mal “dotaknu”. ;))

No ja, džungle ravno ne maram. Po nogah me ne moti, po prsih naj bo ravno prav. Paše pa enodnevna bradica.

Ojoj…..
Sem se že odvadila kosmatih žensk in moram priznat, da mi ni ravno lepo za pogledat, če ima ženska najlonke čez dlake potegnjene… pol so pa tiste dlake lepo vse v eno čudno smer “počesane”….

Glede moških pa…. če mu je narava namenila dlake, naj jih s ponosom nosi, saj je dedc…. če se tu in tam okoli sulice uredi, je seveda lepo, da pa bi si noge bril… pa prsa depiliral…. nene…. zame ni prav nobene potrebe….

Če ima bolj malo dlak…. hja, jih ma pač bolj malo, bog pomagaj…. je pač mičkeno manj seksi…. za stran vrečt pa zato še vedno ni!!!!!

Če je pa puhast piščanc, pa še naj malo počaka… ko bo pravo perje dobil, potem bo pa tudi Lunčki všeč….

:)))) Dobra si.

hahaha, bravo Lunčka!

:)))) Stoječe ovacije!!!! bis!!!

Na meni, mi ni nič všeč kosmato, zato se depiliram redno in to zase,ne zato, ker to dela večina žensk, ali ker bi to želel moški ali ne vem kdo… ker se sama potem počutim tako kot je treba, seveda po predelih, kjer je to potrebno, to je postala že rutina, navada, kot umivanje zob…

Na drugih ženskah, ko jih vidim kosmate, sicer to redko-redko, se mi to “gravža”, se mi zdi to neurejeno, neestetsko, nehigiensko, ampak moram priznati, da na morju vidim zelo zelo redko neurejene ženske, še stare mamce so popedenane;)). Da ne bo pomote, kaj zdaj pomeni beseda kosmato, to zame pomeni tisto, ko si po nogah ko opica, da ne omenjam mednožje, ki je vse zaraščeno tudi po stegnih ali podpazduha…skratka, ko na pogled deluje vse prej kot lepo…

Na moškem pa mi paše vse kosmato, ker je moški moški, pobrito mi deluje kot en…

p.s. Seveda pa so moški, ki jih to vzburja, sploh zdaj, ko je tako težko dobiti kosmato žensko, tudi njihovi honorarji so veliko večji in veliko je povpraševanje za kosmatim ženskam v seks indrustiji…vsake oči imajo svojega malarja in prav je tako..

aha, ljubavni tepih, da se zariješ ke notr..ni lepšga..mmmmmmmm

Lunca moja… torej na kratko, imaš rada taprave kosmate “peteline”;))…mmmmm

lubčka….

………………..ki dobro kljuvajo…………hahahaha

jaaaaaa..z dobrim…čim že;))pššššššššššš

TO JE PA ITAK POGOJ, hihi…..
Brez dobrega kljuvanja pa pernati okras ČISTO NIČ ne pomaga……

tak………..zdaj moram nehat na kosmate peteline mislit……letim na sončka!
Lep dan, pa pa

New Report

Close