Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koga bi poparčkali

Koga bi poparčkali


Pa prmejQQš da maš rejs prov. Od kod sem potem pobral drugačen vrstni red?
[/quote]

Hmmm. Na Monu? 😉

Antilopa in skoraj vse, kar ima binglja med nogami, ker se udinja tipom, da je že prav smešna. Komaj kateri kaj odgovori, že prikopitlja ona in prijavi kakšno blondinsko neumestno. Sem si kar oddahnila, ko je zadnjič napisala, da raje umre, kot bi brala Mladino – vsa moja teorija o njenem IQ sobne temperature bi se sesula, če bi slučajno res kdaj prelistala Mladino.

Opazim še ping pong med nekaterimi posamezniki, ampak pozabim imena. Bi jim pa položila na srce, naj ne ugrabljajo tem in se gredo lupčkat na ZS. Še ko ni bilo interneta, smo znali pisati listke in jih pošiljati prek sošolk, sošolcev svojim simpatijam, v teh časih pa res ni ovir, da srčke pošiljate bolj diskretno.

Prov lusni ste.

Pi*darija bi bla tole…
[/quote]

To bi blo mučenje :).

majda + gospod župnik

Ms Olivija in Rok ne vem. Rok se mi zdi zelo prizemljen moški, ona pa ne ravno toliko. Mogoče se motim. Hm?

Jaz bi pa REPLIKO

Fukac, kr sanjaj o repliki.
Repliki si se zasral ko si svoji reku, da svojo staro poscano nebi fu..ku .

Kdo je reku, da ne fuqam tastare poscane, samo raje bi mlado, pa če tud poscano.

Tiste k so frej 🙂
Sam problem je k so to v večini moški (zensk pa bol Mal)in pol bom spet jaz bit.ch izpadla če jih skupi dam

Grdo hrdo si se izrazu
Okol starejsih zensk. Replika pa ima velko srce in in ji ni bilo vseno ko je to prebrala. Plus tega jih nima vec 25.ampak krepko cez.
To se pravi ce bi ti repliko in bi zraven prisla lepotica 25letna.
Bi rwpliko porinu stran, ker da je stara poscana kokos.ne gre tako zensk zalit.
A sploh ves iz kere lukne zenske lulajo. No nc niso poscane.

Izlij svojo modrost in nam povej


si pa mazohistka ☺
Rok-1 je pa tako pošllihtan in ukalupljen, da ne rabi plašnic na očeh ☺

Pa joj no… Dajte hormonov polni najstniki v šolo it ne pa tukaj vulgarni bit. :-S

Grda to je samo hec.
Jaz poparckam
Grdo in vago
Juzna bi tud vago tko da bi si ga menjali.
Lea40 pa volk
Popay pa Brina
Goran pa joza

dejte mi pomagat … kako naj MonaCoin zdrmam, da jo vrže s tira ☺
Tako dobro tipka … pa tako je zategla in nedostopna za osvajanje ☻

Pa ravno ti se oglašaš, ki se razumeš na poscanke, kot zajez na boben. Replika je fejst ženska in bi se ziher ujela.

Izlij svojo modrost in nam povej
[/quote]
Polarni in dxy AL kaj je že, taman za skupi 🙂
Polanc končno ne bi bil več na sociali (bi ga dxy sponzorira)dxy bi pa končno svoje bogastvo na moške trosil

Hja… povabi jo, da si ogleda tvojo zbirko zlatnikov in tvojo eDenarnico.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «


Sej vem da je hec 🙂
Se jaz tud hecam
Vago bi mi uturil.?
Bog ve kakšne tablete bi mi model vsak dan postregel v cajcku:))

Haha! Levi think tank No.2.

Levi think tank No. 1.

Hja… povabi jo, da si ogleda tvojo zbirko zlatnikov in tvojo eDenarnico.
[/quote]
to si virtualno že ogledujeva ☺
jaz bi ji dal za pogledati in pošlatati (pa še kaj) moje “dragulje” ♥

Hehe… Ne vem če…
Antilopa sicer rada koga malo poboža s svojim pisanjem, a še vedno trdno stoji na svojem in se ne pusti premetavat. Pač ima svojo smer in se je drži.

vsekakor me iz tira ne vrže to, kar predlaga da pietri zgoraj 🙂

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

New Report

Close