Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koga bi poparčkali

Koga bi poparčkali

Imam vsakič drugega. A rada pomagam. 🙂
[/quote]

Rada paseš firbec :).

Rada paseš firbec :).
[/quote]

Fiš, tule ne bo mira dok ne nardiva selfija pa našopava na forum. Pol bo pa spet neki za obirat do konc meseca.

Fiš, tule ne bo mira dok ne nardiva selfija pa našopava na forum. Pol bo pa spet neki za obirat do konc meseca.
[/quote]

Saj to, talanje kosti bi prineslo še več norenja. Nč ne bo! Naj se zgrizejo do svojih kosti, druge pa pustijo gmah :).

Saj to, talanje kosti bi prineslo še več norenja. Nč ne bo! Naj se zgrizejo do svojih kosti, druge pa pustijo gmah :).
[/quote]

A ti sploh piješ kavo? (Meni je bljak)

Rada paseš firbec :).
[/quote]

V resnici me prevzame, če se izide kdaj kaj tako, kar bi se enim zdelo nemogoče.
Ne moreš si izmislit toliko možnosti, kot jih ponuja življenje, če jih znaš videti…

A ti sploh piješ kavo? (Meni je bljak)
[/quote]
Hahahahahaha. Načeloma ne pijem kave :). Če bi že, potem brezkofeinski latte macchiato.

V resnici me prevzame, če se izide kdaj kaj tako, kar bi se enim zdelo nemogoče.
Ne moreš si izmislit toliko možnosti, kot jih ponuja življenje, če jih znaš videti…
[/quote]

Tebi se je izšlo nemogoče? Deli svojo zgodbo z nami :).


Ko enkrat končno to spoznaš, si že napol razsvetljen.
[/quote]

Tole zahteva še odgovor.
Jaz sem na pol razsvetljen, ona je pa absolutno razsvetljena. A je v redu. 🙂

drug drugega programiramo


Hahahahahaha. Načeloma ne pijem kave :). Če bi že, potem brezkofeinski latte macchiato.
[/quote]

Evo! It is official.

Ne bom te peljal na kavo 🤣

Tebi se je izšlo nemogoče? Deli svojo zgodbo z nami :).
[/quote]

A grem kokice prpravt?

Evo! It is official.

Ne bom te peljal na kavo 🤣
[/quote]
Tnx god, folk gre lahko spat ahahahaha.

A grem kokice prpravt?
[/quote]

Ne rabš, ker imam občutek, da se bo zdaj potuhnila :).


Tnx god, folk gre lahko spat ahahahaha.
[/quote]

Jutr je šiht, treba delat. Jst pa tud 🙄😑
😴😴😴😴

Ne rabš, ker imam občutek, da se bo zdaj potuhnila :).
[/quote]

A ne no! Pizda jst mam pa že 3 minute vrečko v Mikrowelli. Se prav se bom spet nažrl koruze za đabe.

A ne no! ****** jst mam pa že 3 minute vrečko v Mikrowelli. Se prav se bom spet nažrl koruze za đabe.
[/quote]
Mladost je norost. Prehitro si se zagnal. Mi stari tega ne bi nkol nardil :). Tko btw…od kje tebi moja starost? Sem kdaj, kje omenila? Mi piše na čelu?

Update#

Dobra koruza.


Mladost je norost. Prehitro si se zagnal. Mi stari tega ne bi nkol nardil :). Tko btw…od kje tebi moja starost? Sem kdaj, kje omenila? Mi piše na čelu?
[/quote]

Intuicija

Intuicija
[/quote]
Đizs, pa ti si ženska. Ješ koruzo, imaš kao dobro intuicijo :). Vse lastnosti ženskega spola.


Đizs, pa ti si ženska. Ješ koruzo, imaš kao dobro intuicijo :). Vse lastnosti ženskega spola.
[/quote]

Watt 😛 ?

Ku ku kukuruz evo že kokodajsam. Javljamo se v živo iz Radia Kokošinjac.

Watt 😛 ?

Ku ku kukuruz evo že kokodajsam. Javljamo se v živo iz Radia Kokošinjac.
[/quote]

No vidš, na možgane ti je udarilo, ker se trudiš iz sebe izvabljati žensko intuicijo :). Pusti stvari, ki ne bodo nikoli v domeni moških.

Dost je blo.

Hipotalamus pravi SPATI.

HOWGH !

😔😪😴😌

# hešteg

Tip je birhten.

1. Age gap (ženska bi mi teoretično lahko bila mama)

2. No time (#busy)

3. Distance

4. Načelno imam odpor do spoznavanja prek spleta. Na izrecno željo se lahko dogovorimo za srečanje, da si sežemo v roke in se malo predstavimo ampak tu zajebancija odpade. Če se zmenimo, to velja.

5. I am participating 4 fun. Po domače rečeno. Vsi ti štosi in malo drame…

To je vse za narodov blagor 🙂
[/quote]

Goldfish je starejša od tebe? Po komentarjih sodeč gre za babše okol 30. In ne preveč brihtno.

Goldfish je starejša od tebe? Po komentarjih sodeč gre za babše okol 30. In ne preveč brihtno.
[/quote]

Ko se je s Cezarjem pregovarjal v temi o raku je omenil, da jih šteje okoli 20 ?

New Report

Close