Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Koga boste volili tisti, ki boste volili drugo stranko, kot zadnjič

Koga boste volili tisti, ki boste volili drugo stranko, kot zadnjič

Edini, ki jim še zaupam, da so sposobni kaj narediti je SDS.
Res ne razumem od kje ste tako napumpani, da je pa desnica kriva za vso scavnico, ko so pa itak praktično vseskozi na oblasti le levi rdečkarji.
[/quote]

Poglej si Merklovo, ki je sprožila migrantsko krizo praktično lastnoročno. Ona je na slov. volitvah vedno izrecno podprla JJ in SDS. Zakaj ima pa JJ dokorat v muslimanski državi, me pa tudi zanima. Kdo ima to od levice?

[img]http://www.mladina.si/media/www/slike/2015/41/__610/tk2-jan_a-kos.jpg[/img]

ja, sigurno, Kučan jih ima čez
[/quote]

Saj razumeš, priznati pa nočeš.

Slovenske pisune imajo prej čez.

Poglej si Merklovo, ki je sprožila migrantsko krizo praktično lastnoročno. Ona je na slov. volitvah vedno izrecno podprla JJ in SDS. Zakaj ima pa JJ dokorat v muslimanski državi, me pa tudi zanima. Kdo ima to od levice?

[img]http://www.mladina.si/media/www/slike/2015/41/__610/tk2-jan_a-kos.jpg[/img]
[/quote]

Očitno vas levičarjev niso učili, da so Albanci lahko tudi kristjani. Kdo bi si mislil, ampak mati Tereza je bila Albanka katoliške vere. Za manj poučene…..uporabite Wikipedio.

Lahko so, ampak v Albaniji in na Kosovu jih je malo, velika večina je muslimanska, zato so njihove inštitucije tudi. To so musliški biznisi, ni kaj dodat.

2011 Kosovo religion census

Islam 1,663,412 95.6{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}

Tako je. Kaj je bila ena zaruntanka, ki se je preselila na Irsko in potem v Indijo, ni ravno tako pomembno.

Dvomim, da si ti sploh kdaj volila za kakšno levo stranko. Zveniš kot prekaljena janševka.

Levico bom.

Listo Marjana Šarca pa le ne volite, ker bo ista zgodba kot s Cmerarjem. Garantirano. En laik, da z enim mandatom vse zafura.

Pa prosim vas, ne mečite Levice v isti koš kot ostalo našo kvazi levo zalego ala SD.
Levica je pri nas edina radikalna alternativa, kar pomeni, da ni v službi kapitala, kot so to vse ostale stranke, ki jih pri nas imamo. Ja, tudi SD, ki naj bi bila leva, le to v pravem pomenu seveda ni. Vse stranke pri nas razen Levice podpirajo izkoriščevalski neoliberalni sistem, ki daje korporacijam prednost pred malim človekom. Zato pa se nič nikoli ne spremeni. Desne stranke pa bi celo rade prepovedale kontracepcijo, vzele ženskam stran pravico do odločanju o lastnem telesu, linčale bi homoseksualce, uvedle bi verouke v šolah itd. Oprostite ampak nimam želje pustit, da gre moja država nazaj v srednji vek, to pa res ne. Saj nismo muslimani.
Levica je sicer daleč od popolne stranke, ampak izbrati je vedno treba najmanjše zlo, se strinjate? Tisti, ki pa jih sovražijo, sovražijo spremembe oz. jim ta sistem da ravno dovolj, da ne razmišljajo o alternativah, ki bi dejansko bile lahko boljše. Radikalne leve stranke, ki se v državah pojavijo, so le odziv na to, da je z neoliberalnim sistemom nekaj grozno narobe. Vedno več je revščine, manjšina pri nas pa akumulira bogastvo na račun revežev zato, ker država s tem sistemom to dopušča.

OK, torej boš volila Levico. A te nič ne moti, da bi oni rade volje sprejeli na tisoče in tisoče migrantov? Ti migranti, ki so prišli v trumah v Evropo, oni imajo prav tako izredno slab odnos do žensk in geje bi tudi oni kar linčali. Migranti bodo Evropo pahnili nazaj v srednji vek, ne pa desnica.

NSI – nova Slovenija ti niso slabi ampak Ljudmila Novak je takrat sanjala o kvoti 5000 migrantov, da bi jih morala slovenija sprejeti tukaj se mi je zasrača mogoče bo zdaj kaj bolj,eko je Tonin.

Desus – Ti prdci stari obljubljajo pokojnine samo 1 mesec pred volitvam potem pa so tihoi. Zadnjič ke rekel Pikl od Desusa, da so migranti, ki bežijo bolj pomembni kot vse ostalo kot kaže tudi kot njihovi upokojenci ampak zdaj zadnji mesec bodo upokojenci najbolj pomebni za skupino Desus pa karl mi gre z zuinanjo politiko že pošteno na živce.

Levica – tukaj ne bom zgubljal besed 200 000 migrantov in v ustavo vpisati manjšine… ti hočejo prodati Slovenijo

LMŠ Lista Marjana Šarca ne vem ampak malo preveč se druži z komunisti ampak prvo moram slišati njihov program.

SD ti so dokazali, da jim je migrant Ahmad najbolj pomeben peljali so ga v Državni zbor preprečili deportacijo FDejan Židan je uničil kmetijstvo če bo premier bo še Slovenijo hodi po nasvete k Zaevu v makedonijo isto social demokrat, ki je prodal maekdonijo Albncem samo, da lahko vlada. Ti so isti šmorn kot Levica samo v drugi preobleki.

SDS imajo veliko napak ampak, ker so pripravljeni zavarovati mejo in državo imajo moj glas.

SNS Slovensko nacionalno stranko

[img]http://cdn.kme.si/public/images-cache/700×700/2018/01/31/d881459d1105d7f9212f0751b38a9bf3/5a71686f31906/d881459d1105d7f9212f0751b38a9bf3.jpeg[/img]

Pa predno boste šli volit, preštudirajte tole sliko:
[img]https://pbs.twimg.com/media/DVHUrbtWAAArw_J.jpg[/img]

Sigurno ne levice. Nikoli in nikdar več.

Glejte, večina slovenskih mest je že tako na stranskem tiru, za kar so sokrivi tudi njihovi župani.

Maribor npr. je že zdaj poln romov, prišlekov iz juga, ne daj bog, da nam podtaknejo še “arabijo”. Potem smo pa pečeni dokončno.

V eno Kidričevo, ki ima manj kot 3000 prebivalcev, nameravajo naseliti 3000 migrantov. Kaj s tem dovolijo? Kidričevo bo potem že kalifat, saj bo več islamskih migrantov, kot pa avtohtonih prebivalcev. Si želite živeti v strahu za vašo prihodnost, vaše otroke, našo državo in njen obstoj? Jaz si tega ne želim. Islam in nobena druga vera nam ne bo vladala.

Zato in zaradi mnogih drugih razlogov jasen NE levici.

[img]https://siol.net/media/img/22/51/f18cfd7246a5ffa01234-poslanci.jpeg[/img]

Za tele sigurno ne. ti so si vzeli za enega ilegalnega migranta več časa kot za bilokaterega Slovenca.

Levica hoče Slovenijo za drugo Venezuelo saj tja gor hodijo k Maduriu. Poglejte Venezuelo in Grčijo kaj se dogaja z tema svema državama KAOS in Anarhija = Levica

Podpis in glas

Vedno več virov, vedno več informacij po odhodu Ljudmile Novak govori: “To ni bil odstop, to je bil puč.”
Danes so rekli na RTV radio prvi, da zamenjava v NSi pomeni oddaljevanje od JJ in SDS.
Torej je dogajanje v NSi vodeno tako, da desnica ne bi mogla sestaviti vlade. NSi naj bi uničili levičarji.
Koliko to drži, ne vem. Bo jutri na Požareportu.

Boj za oblast je že svinjski. Levičarji bi radi dobili ustavno večino, potem bodo lahko delali kar se jim bo zdelo. Namenoma ne uredijo zdravstva, ampak hočejo samo povišat prispevke. Strici so namreč nenasitni. Poleg tega cvikajo, da bi desnica začela preiskovati NLB pralnico in podobno. Ja, v teh dolgih letih vladavine in oblasti levakov se je nakopičilo ogromno svinjarije, ki jo morajo skriti.

OK, torej boš volila Levico. A te nič ne moti, da bi oni rade volje sprejeli na tisoče in tisoče migrantov? Ti migranti, ki so prišli v trumah v Evropo, oni imajo prav tako izredno slab odnos do žensk in geje bi tudi oni kar linčali. Migranti bodo Evropo pahnili nazaj v srednji vek, ne pa desnica.
[/quote]

Meni je fascinantno kako se eni bolj kot to, da bi spremenili sistem ubadate z migranti in desno propagando. Vseh vas je tako hudo strah teh migrantov pa sem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da niti enega še niste videli od blizu.

Meni je fascinantno kako se eni bolj kot to, da bi spremenili sistem ubadate z migranti in desno propagando. Vseh vas je tako hudo strah teh migrantov pa sem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da niti enega še niste videli od blizu.
[/quote]

Jasno, ko bodo tu, bo prepozno. Te gamadi se nikoli več ne rešiš!
Samo sprehodi se po Lj, pa boš videla. Itak so prepoznavni že od daleč.

Meni je fascinantno kako se eni bolj kot to, da bi spremenili sistem ubadate z migranti in desno propagando. Vseh vas je tako hudo strah teh migrantov pa sem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da niti enega še niste videli od blizu.
[/quote]

kot kaže ti nisi videla še nobenega zato pa strelaš take bedarije.

Če migrante srečam skoraj ob vsaki uri, na skoraj vsaki postaji, potem jih je več kot preveč. Pa niti niso videti ravno mirni. Ko se kateremu od njih samo malo utrga, je lahko že hudo. Vem pa, da kolikor jih je že pri nas, je veliko od njih že pri nas izvršilo kazniva dejanja, zaenkrat predvsem tatvine.

A na Angelco pa Primca ste pa čisto pozabili? Ne bo noben volil?

kar naenkrat ne veš več?
ja, potem si pa le hitro kaj novega izmislite, volitve se vsak dan bolj bližajo:-)))
[/quote]

Volitve se bližajo dejmo Janšo očrnit, itak je za vse kriv- tudi tam kjer ga ni zdraven, na koncu se pa vedno izkaže, da zadeva ni takšna kot se prikazuje v medijih, pa potem malo potihnejo, dokler ne najdejo česa novega,…

Lds je bila enotna samo pod Drnovškom, potem nikoli več.

http://www.mladina.si/157504/so-kriminalisti-dregnili-v-druzino-jansa/?utm_source=ref
[/quote]

Mladina podpira leve opcije in odkar obstaja je proti desnici!

New Report

Close