Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Koga boste volili tisti, ki boste volili drugo stranko, kot zadnjič

Koga boste volili tisti, ki boste volili drugo stranko, kot zadnjič


V združeni levici niso, za drugod pa ne rečem. Če kaj veš, prijavi, sicer je to natolcevanje.
[/quote]
Še eden, ki bi dal življenje za levičarje, drugače ga je pa strah resnice.
(Janković kot eklatanten in najbolj razvpit primer.)

[img]https://pbs.twimg.com/media/DXBi4CIXUAA36Y8.jpg:large[/img]

Hja vidiš, o tehle 30000 evrih se piše, o NLBjevski iranski milijardi se pa ne. Najboljše, da voliš one.

😛

[img]https://qph.fs.quoracdn.net/main-qimg-0308f2a3e0807769f9f26cf888534bfe-c[/img]

Se piše kaj o mafiji v zdravstvenem sistemu? O krepkem preplačevanju zdravstvenega materiala? Nič! Ker je ministrica Pokvarjena Milojka, na delovnem mestu čuvarja mafije. Kdo vlada že 20 let v Sloveniji, je jasno. Mafija, ki je obstajala že v komunistični Jugoslaviji, to je kompletno vodstvo SFRJ, ki ga je Đilas imenoval “novi razred”. Izrastki tega vodstva nam v Sloveniji vladajo 20 let od slabih 27 let obstoja Republike Slovenije.
Očitno imajo Slovenci radi mafijo, zato bodo še v naprej volili ostanke jugo mafije.

Kar se mene tiče, so to oboji. In nobenih ne mislim voliti.

Zedinjena Slovenija ima v grobem točno takšen program kot si želim: https://www.zedinjenaslovenija.si/program/kratki-program/

Žal pa verjamem, da se da spremeniti reči samo skozi ustrezno voden vojaški udar. To ali pa po bankrotu, kolapsu, vojne neke države. Največja dojemljivost.

Kdorkoli se bo ukvarjal z levicarskim problemom, pa ce je to RTV ali rusenje raznih Rogov, ima moj glas. Janse nebom ker je to od komunistov nastavljena desnica, obenem je to Sionisticna poboznost.

Sarca ne bom ker je grd Srb.

Ziher bo prisel kak moderen alt right kandidat, tud ce zivimo v od komunistov kastrirani drzavi. Drugace bom vrgel stran svoj glas na trolanje pa pac probal drugace prezivet, vi pa uzivajte v svoji blesavi socialni pol-drzavi, v idealni mali koloniji Velike Srbije, dalje glejte primorske Srbe na TV, uzivajte v njihovi dovrseni super zanimivi interpretaciji Slovencev in se imejte super kul.

Mogoce je Cerar okej za volit se enkrat, nisem ziher. Sicer je komunist, a delno je komunist stare sole, ce mislite da ne mrzi pakistanskih oz. vseh nebosanskih muslimanov se motite. Sicer je zmeden, nekaj se je pa mogoce vseeno naucil. Davcne blagajne, FURS, vse to je dobro porihtano. Ostale stvari so pa katastrofalne, afkors. Nastavljenih primitivnih desnih jaz ne bom volil. Bi pa volil naso verzijo Hitlerja/Trumpa takoooj.

Alternativa za Slovenijo ne obstaja ane? Dam jim glas v momentu. Najbolj kul bi mi bil Trump, tak prikrojen za ta prostor, torej z dolocenimi (smiselnimi) socialnimi dimenzijami. A seveda ne od komunistov nastavljen Marjanovic Sarac. Slovenijo politika ne bo resila ker so ljudje povecini gnili. Cele dneve jamrajo pol pa volijo/nasedejo na isto.

Kaj za koji kurac je ljudovlada? Iz Nata pa EU kot da smo Britanija a, a nam glede na velikost ne koristi EU mislis… Se eni hlapci nastavljeni! Alt desnico takoj zdaj!

Jaz hocem da je Slo USPESNA v EU, katera stranka ima to?

Ma jebiga.. Sarac in Velika Srbija del 700. To bom volil zgleda. Jebe se meni za te kmetajzarje ki sanjajo da bi sli iz EU, kaj mas za ponudit mladini lepo prosim.

Zedinjena Slovenija
Osti jarej

New Report

Close