Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek koga imaste pooblaščenega za

koga imaste pooblaščenega za

…vaše kartice? Verjetno imaste vse svoje može.
Mene ful moti, ker ima moj svojega očeta!A ni mal čudno!?
Jaz imam pa seveda njega.

Moža, on pa mene.

midva nisva pooblaščena, si pa vzameva (seveda v vednosti) kartico drug drugega. kar seveda pomaga le za bankomat.

Moža, on pa mene. In finance so skupne, ne glede na to, koliko kdo prispeva v družinski proračun.

Če te moti mu povej.

hmm, jaz nimam nobenega…

Jaz sem pooblaščena na mamini kartici še iz študentskih let…na moža nisem še, si pa moram tudi to uredit, ni časa za it na banko…drugače pa redno uporabljam njegovo kartico :))) na moji ni nihče, ker si ne bi dosti pomagali:)))

Mamo to je pa res mal “čudno”.
Ker danes ni problem dvigniti denar na bankomatu iz katero koli kartico (važno da veš številko) nimam nobenega pooblaščenca in tudi mož ne.

Nikogar. Sva pa oba z možem neuradno “pooblaščena” 😉 za kartice obeh – to pomeni, da poznava številke za dvig iz bankomata :))

Mene bi zelo motilo, če bi moj imel pooblaščene starše… Prav tako dvomim, da bi mojemu bilo prav, če bi bila moja pooblaščenka moja mati… Saj imamo ja novo ožjo družino – svojo.

čao

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

Povej mu, da ste njegova ožja družina vi, in da se prav čudno počutiš.
Jaz sem bila v podobni situaciji – moževa zavarovalna polica je bila še celo leto po optrokovem rojstnem dnevu pisana na MAMO. Nekajkrat sem mu povedala, potem sem pa POP****. Bil je enostavno šlampast in se mu ni dalo urejat… Potem je uredil. MIslim, da mu je potrebno jasno dat vedet, kako stvari stojijo. Poročen je s teboj, ne z očetom.

Mož je pooblaščen za moj račun in jaz za njegovega. Finance so skupna zadeva, za večje in dražje nakupe se vedno prej skupaj pogovoriva in odločiva.

Mož na mojo, jaz na njegovo. Na obe (njegovo in mojo) pa še moja mama.

No sva midva čudna, a ne ;). Vse je stvar zaupanja.

Nobenega. Moj tudi ne.

Imava pa oba bank@net in oba poznava obe gesli, tak, da mu lahko celo plačo zmaknem kar od doma 🙂 on pa meni 🙂

Finance so drugače skupne ne glede na to, kdo več prinese.

Med sabo sva pooblaščena oba, poznava vse številke kartic od obeh, imava vsak svoj ebanking in položnice plačuje tisti, ki trenutno sedi pred računalnikom – z enega računa redne mesečne stroške, z drugega “luksuz” :)).

jaz sem pooblastila moža, on mene. Ima tudi klik pri NLB, gesla mi pa ne pove.

New Report

Close