Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Koga je težje vzgajati? Sina ali hčerko?

Koga je težje vzgajati? Sina ali hčerko?

Odgovor na objavo uporabnika
Kiki786, 17.02.2024 ob 23:33

Odgovor na objavo uporabnika
Ohjoj, 17.02.2024 ob 14:38

Odgovor na objavo uporabnika
Garantirano, 17.02.2024 ob 14:22

Z nobenim.

Bistvo je, da si kar največ z njimi. Govorim iz prve roke. To pa pomeni, da za cca 20 let omejiš na (za zdravje potreben) minimum oz. jih izvajaš skupaj z njimi. Naprej, jih ne uturavaš babicam  – seveda omogočaš redne, neprecenljive stike po nekaj ur in ne čez noč in vikende ali celo bognedaj počitnice, ko mlada dva mahneta sama v tujino ali v welness. Dalje, jih sam učiš plavati in smučati in ne uturiš vaditeljem. Seveda jim omogočaš socializacijo tudi skozi izvenšolsko druženje (treningi, glasba, hobiji, tabori). Jim pomagaš pri učenju in jih ne uturavaš inštrukcijam. Jih prav povsod vzameš s seboj (v trgovine, k frizerju, mehankarju,…), pa domača opravila že od vozička naprej opravljaš z njimi. Vse to prilagojeno trenutni starosti otroka seveda.

USPEH ZAGOTOVLJEN. ZA OBA SPOLA.

No, tole o učenju plavanja in smučanja se ne strinjam. Otroka ne bi nikoli tako dobro plavala in smučala, če bi ju učila mi2. Pa znava oboje zelo dobro, ampak učenje, sploh športa, je nekaj drugega.

In vaju so plavat tudi učili vaditelji glede na to, da znata tako dobro?

Ali fotr nekje na hrvaški obali? So to lepi spomini, a nede? THINK AGAIN.

 

LIh zanč sem v Kranjski zgrožena gledala en prizor na smučišču, ko je fotr nadiral mulčka cca 6 let, ker ni pravilno ustavil. Revež se je kar tresel, ko je zadrževal solze. Neprecenljivi spomini, ja.

Odgovor na objavo uporabnika
Jahlej, 18.02.2024 ob 18:47

LIh zanč sem v Kranjski zgrožena gledala en prizor na smučišču, ko je fotr nadiral mulčka cca 6 let, ker ni pravilno ustavil. Revež se je kar tresel, ko je zadrževal solze. Neprecenljivi spomini, ja.

Da nisva bila skupaj? Ker sem jaz na tem smučišču čakala na četico malčkov z inštruktorjem, kjer je ena ravno toliko stara punčka jokala ko dež. Pač se ni hotela dol spustit in je inštruktor klical pomoč, ker je ni mogel pustiti same. Neprecenljivo?

New Report

Close