Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kolegica je skoraj odkrito zapeljevala moža

Kolegica je skoraj odkrito zapeljevala moža

Zadnjič smo imeli dolgo debato, pa par vinčkov, kolegica  je spet sama, ona ima ene take čudne izbire moških, da se vse sfiži. Potem pa mi čez par dni reče moj mož, veš kaj tale tvoja kolegica bi me pa kar napadla, če ne bi bilo tebe zraven. A nisi opazila? Ne trzam ker vem, kakšen odnos imava z možem in da s tako žensko ne bi bil nikoli, Me pa preseneča da ji to na kraj pameti pade.

Tvojemu možu je kolegica všeč. Pomojem tvojemu možu greš ti blazno na živce, spaka vejosušna.

zakaj je še kolegica?

Če boš jo vprašala bo sigurno ona njega obdolžila, da jo je zapeljeval, zato ji nič ne omenjaj. Drugič jo sama opazuj. Ali pa naštimaj, da pride enkrat k tebi domov pa naj bo kao samo mož doma, ti se pa skrij ☺️

Mene je kolegičin mož zapeljeval, ko je bil pijan.

Do danes nisem pomislila, da bi ji lahko on tvezil, da sem jaz njega.

Odnosi so od takrat hladni.

Nisem enkrat doživela, da se je od kakšne prijateljice mož odkrito slinil okoli mene, ko nje ni bilo poleg. K sreči sem karakter in se tega ne grem. Res ne moreš danes nobenemu več zaupat.

Ah ja …ko te ne bo zraven, ha bo pa zapeljala. Pa lahko misliš kak super odnos imata vidva pa kako tvoj ne bi. Bi. Oziroma bo, ko bo šansa. Jast sem tudi tako mislila kot ti.

Kako si pa ti dobila svojega moža drugače, kot da si mu rinila pizdo pod nos, a?

Baba ne kompliciraj, kolegica ga tudi rabi, torej posodi ji svojega desca , lahko pa tudi trojčka vsekate, seveda če mu je do nje, določene babe so tako antipatične da tipu sploh stopi ne…

Zanimivo res. Mogoče te je s temi besedami malo podražil . Ve se pa nikoli kaj kdo misli zal ne moreš človeku prebrati misli. Sedaj je bistveno to ali si zaupata ali ne. To je vprašanje. Glede kolegice pa pac nima sreče pri izbiri fanta . Ampak dandanes

je to zelo redek primer,da ostaneta dva skupaj daljši čas .

Spomnim se sošolke iz.srednje.šole,.kako so se po njenih besedah fantje.metali za njo in jo vsi po vrsti osvajali.

Sem parkrat opazovala :)))

 

Videla koga, ki jo je pozdravil in to je bilo to. Nič posebnega, omembe vrednega, a po njenih besedah oh in sploh dogajanja…

Enim je res dolgčas.

New Report

Close