Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Je partner pil v moji odsotnosti?

Je partner pil v moji odsotnosti?

Koliko piva (običajno Union ali Laško) mora spiti moški, da je vidno pijan?

Včeraj me namreč ni bilo popoldan tri ali štiri ure, ker sem šla s prijateljicami in sem popila en Radler in en coctail, ne vem niti, če je imel alkohol.

Prišla sem domov, moj je sprehajal psa in ni delovalo, da bi karkoli pil. Šli smo še na sprehod in nas ni bilo dve uri. Vmes ni bilo alkohola.

Ob devetih je bil nek koncert v lokalu blizu kjer smo doma. Tam sem jaz spila 3 jager cole in 4. so naročili in je nisem mogla, ker običajno sploh niti alkohola ne pijem, po več mesecev, tako da se mi po določeni količini upre. Čeprav se mi ni zdelo, da bi že vplivalo name.

Partner je visok, nekje 180, normalne postave, spil je 3 piva in enega polovico in je bil res vidno, vidno pijan. Govoril neumnosti, objemal ljudi, spremenil osebnost, malo ga je že zanašalo. A so to količine za moškega, ko se že napije?

Študiram namreč kaj se je prej dogajalo in da je partner pil v moji odsotnosti. In če ostane v krvi še od dopoldan in potem ni treba veliko.

 

Stvar je enostavna. Ti si vajena alkohola, tako, da lahko na veliko žlampaš. Zraven si pijana kot opica pa misliš, da nisi pijana, ker pijanec sebe pač ne vidi.

On pa očitno ni tako vajen alkohola kot ti pa se prej opije.

Upam, da se zavedaš, da imaš ti resne probleme z alkotom? Ženska, ki tako žlampa kot ti, je adijo pamet.

Odvisno od spanca, hrane ipd.. Visok sem 188cm imam 95kg po 12h (dnevna izmena – vstanem ob 04.30h) proti večeru spijem dva piva in sem že “dober”. Na kakšnem pikniku (spočit) brez težav in vidnih znakov lahko spijem ogromne količine alkoholnih pijač. Partnerja pa očitno premalo poznaš…

Odgovor na objavo uporabnika
stvar je enostavna, 09.07.2022 ob 07:45

Stvar je enostavna. Ti si vajena alkohola, tako, da lahko na veliko žlampaš. Zraven si pijana kot opica pa misliš, da nisi pijana, ker pijanec sebe pač ne vidi.

On pa očitno ni tako vajen alkohola kot ti pa se prej opije.

Upam, da se zavedaš, da imaš ti resne probleme z alkotom? Ženska, ki tako žlampa kot ti, je adijo pamet.

Primitivne trolaste komentarje bomo kar spregledali, ker to smo že navajeni, da so tu izmecki, ki zdravijo svoje frustracije na račun drugih. Psiholog bo pravi baskov za to, psiholog. Ja? Štekaš?

A ti si še zdaj pijana? Kaj sploh sprašuješ? Kaj pa da bi njega vprašala?

Odgovor na objavo uporabnika
Pri moskih, 09.07.2022 ob 07:16

Koliko piva (običajno Union ali Laško) mora spiti moški, da je vidno pijan?

Včeraj me namreč ni bilo popoldan tri ali štiri ure, ker sem šla s prijateljicami in sem popila en Radler in en coctail, ne vem niti, če je imel alkohol.

Prišla sem domov, moj je sprehajal psa in ni delovalo, da bi karkoli pil. Šli smo še na sprehod in nas ni bilo dve uri. Vmes ni bilo alkohola.

Ob devetih je bil nek koncert v lokalu blizu kjer smo doma. Tam sem jaz spila 3 jager cole in 4. so naročili in je nisem mogla, ker običajno sploh niti alkohola ne pijem, po več mesecev, tako da se mi po določeni količini upre. Čeprav se mi ni zdelo, da bi že vplivalo name.

Partner je visok, nekje 180, normalne postave, spil je 3 piva in enega polovico in je bil res vidno, vidno pijan. Govoril neumnosti, objemal ljudi, spremenil osebnost, malo ga je že zanašalo. A so to količine za moškega, ko se že napije?

Študiram namreč kaj se je prej dogajalo in da je partner pil v moji odsotnosti. In če ostane v krvi še od dopoldan in potem ni treba veliko.

 

 

Od treh pirov dec ni pijan. Sploh, ker je najbrž pil švoh ščavnico od Laškega. Najbrž ga nisi videla, ko je še kaj vmes pil med koncertom? Druga je pa ta, da je ko tebe ni blo, da je ruknu par kratkih, potem pa znajo 3 piva že lepo obrnit zavest.

Opazuj ga sedaj naprej, priredi kakšen žur ali pa pojdite kam in točno glej koliko bo spil. Ali pa kupi kaj žganega za domov in pusti odprto. Če bo žganja s časom v flaši manj, veš, da ga tvoj skrivaj liže.

 

močen možakar, ki je v dobri kondiciji se ne more od pive napit,  če ne meša žganih pijač zraven, beton se temu reče… Kolega jih po vsaki rekreaciji spije minimalno šest, pa se mu niti malo ne pozna, komot gre na kolo in to čisto ravno špuro drži.

So pa fantje bili 1x pri meni na obisku in seveda , njemu je norma six pack, mi jih je zmanjkalo piv, pol pa prvo viski, rakija, borovnice, vsega zmanjkalo, hehe…, a tisto je pa bilo, čista koma, čeprav so stalno jedli, ker je miza bila stalno polna, še trije kolegi so bili, komaj so šli po stopnicah dol, hehe…

Drug kolega, popil 3 pive isto po rekreciji, ga ustavi policija, pač kontorola prometa zvečer, mu dajo pihat, napiha 0.0, heh.., je pa res, da smo tud jedli in ni šlo čisto na prazen želoodec. Men pivo, tisto prvo dober steče,  ko sem oznojen, pol se mi pa upre..

 

to kar si opisala deluje, kot da si sama alkoholik, ne pa on

 

Točno tako  Kar si napisal koliko si spila imaš ti problem.

Po treh pirih grem jaz samo fcat. Po 3L vina pa se mi lepo jezik razveže. Ojaa. Ampak samo ob posebnih priložnostih. Kadar imam rojstni dan in ko ga nimam.

Odgovor na objavo uporabnika
Primitivni trol, 09.07.2022 ob 08:00

Primitivne trolaste komentarje bomo kar spregledali, ker to smo že navajeni, da so tu izmecki, ki zdravijo svoje frustracije na račun drugih. Psiholog bo pravi baskov za to, psiholog. Ja? Štekaš?

Ma ja trol si ti sam(a), lepo je napisala da pije vse zivo, pa da decu u kozarc gleda. Vse je fejk, da se bi mal med sabo skregal.

Pri vsej popiti količini si imela cajt opazovat in štet koliko je on spil? To si zapisujete al kako? Nikoli ne štejem, koliko spije, važno da po več kot dveh pirih ne gre za volan.

Je pa vsaj pri mojem odvisno, koliko je in koliko ga pol nese. Če je na prazen želodec, je že po dveh adijo. Če pa se pije na počas cel dan in vmes konkretno je ali pa še kaj fizično dela, se pa tud six pack lohk spije pa ni nekih opasnih znakov. Sicer pa jaz ga že po telefonu slišim, če je spil več kot dve pivi. Res imam en tak detektor, da mi ga ni treba niti v oči pogledat, pa čeprav mu nisem fovš popite pijače.

Ti si spila 3 jeger kole in nisi čutila? Ne verjamem. Res je, da je 0,3 dcl jegra enakovredno 2,5 dcl piva, torej so trije piri za 6 jeger kol. Za občutek.

 

Jaz 3 pire na navaden dan čutim, še posebno, če nisem kaj veliko jedel. Drugo je na žuru, ko želim čutit, takrat so 3 piri začetek žura. Ampam tisti, ki pravi, da po 6 pirih ni znakov, je resen alkoholik. Lahko se delate frajerje, koliko spijete, ampak to ni ravno nek dosežek. Občudovali vas bodo kvecjemu pivski prijatelji, kar se ni ravno za hvalit.

Jaz spijem kozarec piva in sem adijo L,tsko pijem sam brezalkoholno pivo.

Baje po prebolelem kovidu slabše prenašaš alkohol.

Nabavi si alkotest, pa ga sproti preverjaj, na vsako polno uro, recimo.

Ti si že odvisna od alkota-  ko si naštela vse, kar si spila; ja si odvisna. In veliko ga že neseš, imaš že tolerantno dozo  Tvoj pa nima očitno pivske kondicije, kot ti – zato se ga je tako prijelo.

Odgovor na objavo uporabnika
-misst-, 08.08.2022 ob 20:03

Nabavi si alkotest, pa ga sproti preverjaj, na vsako polno uro, recimo.

ma sebe naj ona preverja – ona ima resne težave e z alkotom…

Odgovor na objavo uporabnika
Boris03, 09.07.2022 ob 07:51

Odvisno od spanca, hrane ipd.. Visok sem 188cm imam 95kg po 12h (dnevna izmena – vstanem ob 04.30h) proti večeru spijem dva piva in sem že “dober”. Na kakšnem pikniku (spočit) brez težav in vidnih znakov lahko spijem ogromne količine alkoholnih pijač. Partnerja pa očitno premalo poznaš…

očitno res ne pozna svojega partnerja če z kolegicami sedi polek “coctailov”

Pivo v evrospinu ima 8,5 %alkohola. Tri pive je dovolj.

Spila si radler, koktail, 4 jegermajstre, sam šnops  in trdiš, da je tvoj alkoholik po 3 pivih???

Spila je radler, koktejl (za katerega ne ve ali je bil alkoholen) in 3 jegre. Nič takega, če mene vprašaš ( ok seveda odvisno al to počne vsak dan al ne). V tej zgodbi se meni bolj zdi problem control freak issues.

Odgovor na objavo uporabnika
Šeenkomentator, 08.08.2022 ob 19:11

Ti si spila 3 jeger kole in nisi čutila? Ne verjamem. Res je, da je 0,3 dcl jegra enakovredno 2,5 dcl piva, torej so trije piri za 6 jeger kol. Za občutek.

 

Jaz 3 pire na navaden dan čutim, še posebno, če nisem kaj veliko jedel. Drugo je na žuru, ko želim čutit, takrat so 3 piri začetek žura. Ampam tisti, ki pravi, da po 6 pirih ni znakov, je resen alkoholik. Lahko se delate frajerje, koliko spijete, ampak to ni ravno nek dosežek. Občudovali vas bodo kvecjemu pivski prijatelji, kar se ni ravno za hvalit.

Ne, res nisem čutila. Ampak je drugače po npr. vinu. Zato vino redko pijem, pivo sem pa 1x v življenju poskusila.

Ostalo sestrinjam. Zame je alkoholik že nekdo z določenimi izjavami,ko ni nujno da se vsak dan nažlampa. Źe to, da mu je npr to cilj. Dejansko, ja, smo narod alkoholikov.

Odgovor na objavo uporabnika
Zigmar, 08.08.2022 ob 22:50

Pivo v evrospinu ima 8,5 %alkohola. Tri pive je dovolj.

V Leclercku pa 9% in tudi 10%, 11%… Doubel, tripple….Belgijsko… eno je dovolj, da te obrne. Mene sploh, ker nimam pivske kondicije.  SPijem pa kakšnega samo poleti, v družbi na terasi , zvečer.

Pijem pa če že, samo belgijska piva, ne  slovensko “urin pivo”. To zame sploh ni pivo.  OPk, dobro je tudi italijansko  Peroni in Moretti  – samo ga Eurospin nima pri nas…

Odgovor na objavo uporabnika
-misst-, 09.08.2022 ob 11:02

Spila je radler, koktejl (za katerega ne ve ali je bil alkoholen) in 3 jegre. Nič takega, če mene vprašaš ( ok seveda odvisno al to počne vsak dan al ne). V tej zgodbi se meni bolj zdi problem control freak issues.

da to ne čuti,pa baba – je alkoholičarka. Sorry: ga veliko nese in rabi že mnogo višjo dozo, da jo “prime”. Če tudi ti spiješ toliko na en večer, in nič ne čutiš, sorry – si odvisna od alkota….

New Report

Close