Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Kolikim vam je zal, ker ste se cepili?

Kolikim vam je zal, ker ste se cepili?

1 mesec po cepljenju mi je zrasel drugi penis. Zdej imam dva.

Odgovor na objavo uporabnika
Enako, 02.08.2021 ob 14:02

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 02.08.2021 ob 13:42

Čisto nič mi ni žal.

Ne vem zakaj bi mi bilo?

Enako razmišljam.

Podpis.

Enako.

Odgovor na objavo uporabnika
hkojšfd, 02.08.2021 ob 14:12

Odgovor na objavo uporabnika
cepljenje za na dopust in prireditve, 02.08.2021 ob 13:37

Odgovor na objavo uporabnika
hkojšfd, 02.08.2021 ob 12:06

Jaz sem se cepila zaradi zaščite, ne zaradi potovanja. In mi je žal, ker zdaj ugotavljajo, da je zaščita nikakva.

Zaščite pred čem? Pred virusom? Saj nisi zaščitena, še vedno ga dobiš in širiš naokorog, no.  Morda le kakšna “naslednja ” nova različica tega virusa po “delti” , da boš imela lažje simtome prebolevanja. Durgače pa zaščitena nisi nikakor. Kdo teje nasankal, da si zaščitena? Do jeseni težko da boš imela še sploh protitelesa, če si se cepila spomladi.

 

Pa nisem anticepilec, samo kako lahko zagovarjap nekaj, kar veš dobro, da ni res ? 😛

??? Saj sem napisala, da je zaščita nikakva. Zakaj mi oporekaš?

Zaščita je vsekakor 100x večja kot če nisi cepljen. Vsak % šteje.

Ne. Nimam niti enega razloga.

Odgovor na objavo uporabnika
Jahno, 02.08.2021 ob 16:16

Zaščita je vsekakor 100x večja kot če nisi cepljen. Vsak % šteje.

procent šteje za kaj? da boš ob obolenju npr. z delta različico lahko huje zbolel, kot če ne bi bil cepljen in prebolel po naravni poti?

 

Ker trenutno necepljeni lažje prebolevajo delta različico, kot cepljeni.

 

A potomce že imaš? Če da in jih nimaš in jih ne meniš imeti, ali sploh v planu imeti , potem ni bojazni, ker ne boš več prenašal/a svojega cepljenega genetskega materiala naprej.

Ni mi žal. Delam z otroki, tudi z otroki neodgovornih staršev, ki se ne držijo nobenih pravil. Zame je bilo cepljenje izhod v sili, zaščita sebe in bližnjih. Zaenkrat uspešna zaščita.

Ne vem zakaj se nekateri tako obremenjujete z ljudmi, ki so cepljeni? Očitno samo iz enega razloga, saj sami veste katerega.

Cepljena sem enkrat in ne obžalujem odločitve, čakam na drugo cepljenje. Moja odločitev po tehtnem razmisleku.

Meni je tako grozno žal da se bom v tem mesecu preventivno cepil se z eno dozo

Odgovor na objavo uporabnika
egbew, 02.08.2021 ob 18:48

Ne vem zakaj se nekateri tako obremenjujete z ljudmi, ki so cepljeni? Očitno samo iz enega razloga, saj sami veste katerega.

Cepljena sem enkrat in ne obžalujem odločitve, čakam na drugo cepljenje. Moja odločitev po tehtnem razmisleku.

Seveda vemo katerega razloga. Fašističnega razloga, kjer se cepljeni debili obremenjujete z necepljenimi. Če bi vsi bili cepljeni, ne bi bilo fašizma in segregacije. Tako pravijo debili. Saj isto velja, če ne bi bilo črncev in bi vsi bili beli, ne bi bilo rasizma.

Objava čaka odobritev

zelo mi je žal, prepozno sem videl za link od Robija kar trdi dr. Fullmich, pogledal sem že druge izjave tega slavnega odvetnika, ki je v svetu priznan kot pri nas Čeferin. Žal mi je in takoj sem začel terapijo razstrupljanja telesa, kar priporaočam vsem cepljenim, ker sicser…… poglejte ta video dr. Fullmicha, je zelo poučen:

h t t p s://w w w.b i t c h u t e.c o m/video/8GT1SKCSkqni/

Odgovor na objavo uporabnika
meniježal, 02.08.2021 ob 19:30

zelo mi je žal, prepozno sem videl za link od Robija kar trdi dr. Fullmich, pogledal sem že druge izjave tega slavnega odvetnika, ki je v svetu priznan kot pri nas Čeferin. Žal mi je in takoj sem začel terapijo razstrupljanja telesa, kar priporaočam vsem cepljenim, ker sicser…… poglejte ta video dr. Fullmicha, je zelo poučen:

h t t p s://w w w.b i t c h u t e.c o m/video/8GT1SKCSkqni/

Odgovor na objavo uporabnika
MAVRICAAAAA, 02.08.2021 ob 19:30

C E N Z U R A !!

Prišli so iz Istre. Ona je čez par dni zbolela (ni bila cepljena), one je par dni za njo zbolel (cepljen). Pri njej je trajalo 5 dni , on pa je šele po 8 dneh skoraj o.k. Toliko o zaščiti.

Je pa res, da je vsak primer drugačen.

Odgovor na objavo uporabnika
Benz143, 02.08.2021 ob 11:57

Me kar zauebe, ko grem mimo panoja Cepila sem se, da bom lahko potovala.

Kot ko hudobni stric otrokom ponudi par bonbonckov v zameno za to, ce gredo z njim …

Jih poznam zadnje cajte kr neki takih, ki so se cepl izključno zarad prehanja mej, največ seveda za Hr. Vsi pa v en glas ponavljajo, da jim je to edino cepivo, da cepl se več ne bodo. Ja itak. Drug let, predn bodo šli čez mejo, bodo spet stal v vrsti.

 

Pa kaj je z vami anticepilci, kaj samo težite iz dneva v dan? Če se niste cepili, se pač niste, pustite ljudem živeti in ne gnjavite v nedogled. Vsak se lahko odloči po svoje, zato nehajte že. Edino kar znate, je žaljenje vseh drugače mislečih kot, da ste vi najpametnejši.  Če boste zboleli za hudo obliko, pa kar doma ostanite in počakajte, kar bo pa bo, zakaj bi zasedali ventilatorje, saj virus za vas ne obstaja.

Odgovor na objavo uporabnika
nadležni anticepilci, 02.08.2021 ob 20:26

Pa kaj je z vami anticepilci, kaj samo težite iz dneva v dan? Če se niste cepili, se pač niste, pustite ljudem živeti in ne gnjavite v nedogled. Vsak se lahko odloči po svoje, zato nehajte že. Edino kar znate, je žaljenje vseh drugače mislečih kot, da ste vi najpametnejši.  Če boste zboleli za hudo obliko, pa kar doma ostanite in počakajte, kar bo pa bo, zakaj bi zasedali ventilatorje, saj virus za vas ne obstaja.

Hitler je tudi rekel, da so Židje nadležni in nočejo zlepa in prostovoljno v taborišča in krematorije.

 

https://www.dnevnik.si/1042951334/slovenija/gorazd-pretnar-o-tem-da-je-najvecja-neumnost-da-bodo-cepljeni-lahko-hodili-na-dopuste-in-imeli-koncerte

Robi – nismo še tam pri Hitlerju, niti ne blizu. Ampak s svojim teženjem pa zelo uspešno tlakuješ pot v tisto smer, ki se bo večini tu, naveličani tvojega neskončnega zmerjanja, zdela čedalje bolj sprejemljiva.

Rok, vem in sem že večkrat napisal, da bomo vsega krivi anticepilci.

Tako pač deluje ta sistem.

Bom ti povedal še eno stvar…Ko je Hitler dal pobiti 6 milijonov Židov, so ljudje menili, da so si zaslužili genocid. Če ne bi bili Židje krivi, bi jih bog zaščitil.

Zaslepljenost je huda reč.

Ni mi žal.saj sem se odločila s svojo glavo…

sem se cepil … žal
bolje bi bilo, da trosim virus med covid skeptike☺ … mene meni ni žal – sem preživel že vse, kar me je zanimalo in lahko mirno umrem … ampak, da potegnem k Matildi vsaj enega skeptika, bi bil pa dosežek ☺

Odgovor na objavo uporabnika
Bog MONa TM, 02.08.2021 ob 20:53

sem se cepil … žal
bolje bi bilo, da trosim virus med covid skeptike☺ … mene meni ni žal – sem preživel že vse, kar me je zanimalo in lahko mirno umrem … ampak, da potegnem k Matildi vsaj enega skeptika, bi bil pa dosežek ☺

Nič bat, bogec, tudi cepljen boš virus veselo trosil. Ali spiš pod kamnom? Na Novi o tem ne pišejo? Ni JJ poslal okrožnice?

Potrebno bi bilo ukinit financiranje bolniških nadomestil in zdravljenje necepljenih covid bolnikov iz skupne malhe. Necepljene izjeme le z zdravniškim potrdilom.

En težak potek bolezni stane več kot 50t€, cepivo nekaj €

 

Odgovor na objavo uporabnika
Enamum, 02.08.2021 ob 21:03

Potrebno bi bilo ukinit financiranje bolniških nadomestil in zdravljenje necepljenih covid bolnikov iz skupne malhe. Necepljene izjeme le z zdravniškim potrdilom.

En težak potek bolezni stane več kot 50t€, cepivo nekaj €

 

Točno tako, takoj podpišem. Glede na to, da po njihovo virus tako ne obstaja, ne vidim nobene potrebe po bolniški in zdravljenju, kaj šele, da jim to plačujemo mi.

New Report

Close