Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko bratrancev in sestričen imate?

Koliko bratrancev in sestričen imate?

Koliko bratrancev in sestričen imate? Jaz 29. Na eni strani 13, na drugi 16. Sem rekorder? Nekaj jih je že umrlo. Smo Slovenci.

Enega samega bratranca. Nismo iz vasi, kjer je bilo pri hiši kup otrok. Večinoma smo edinci

Jaz jih imam 37 skupaj. (24 + 13). Vsi še živi. Z vsemi se poznamo tako dobro, da ko se srečamo si imamo kaj za povedat….v otroštvu smo bili pa zelo povezani, po eni in drugi strani.

A pol je blo pr bajti kok otrok, da ste se tk namnožili? Js jih mam 18 pa se mi zdi full 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
sorodstvo, 26.04.2024 ob 00:58

Koliko bratrancev in sestričen imate? Jaz 29. Na eni strani 13, na drugi 16. Sem rekorder? Nekaj jih je že umrlo. Smo Slovenci.

Razen enega, ki je 1000km daleč, sem vse pokopal! Zdaj s tistim 1000preč tekmujeva, kdo bo koga pokopal in se besno zabavava.

 

3 in 4 po obeh straneh torej skupaj 7. Družimo se žal ne. Kot otroci smo bili z nekaterimi povezani, z dvema nikoli.

9, samo po mamini strani. Oče je bil edinec.

Moja otroka pa osem.

Odgovor na objavo uporabnika
Vampire dance, 26.04.2024 ob 08:57

Razen enega, ki je 1000km daleč, sem vse pokopal! Zdaj s tistim 1000preč tekmujeva, kdo bo koga pokopal in se besno zabavava.

 

Legendi 🙂

Uf preveč. V fotrovi družini je bilo 11 otrok, v mamini 12, vsi imajo potomce, redkokateri samo enega ali dva, pol pa veste.

O, kakšno razkošje pri nekaterih.

Jaz imam 4 sestrične in 4 bratrance, vsi so še živi.

Hči ima dve sestrični.

Vnukinja ima 5 bratrancev in dve sestrični.

Veliko se družimo in moji otroci poznajo male bratrance in sestrične v ene petem kolenu.

Nobenega. Generacija staršev sami edinci. Pa ne pogrešam, imam prijatelje in sem srečen, da odpadejo vsa silna druženja, darila, obletnice, birme in ta kič.

26 sestričen in 3 bratrance… družinsko letno srečanje je totalen kaos, ker večina sestričen zelo rada govori 🙂

Ne morem ugotoviti, ker eden je v Berlinu, vsaj eden v Canadi, eden v USA, eden v Avstraliji. dva v MB, eden še nekje v Nemčiji, nekdo je v Parizu, ker prihajajo obvestila o dedovanju trije nekje v Sloveniji in sploh ne morem ugotoviti koliko in kje živijo.

Odgovor na objavo uporabnika
Paznik, 26.04.2024 ob 10:35

Ne morem ugotoviti, ker eden je v Berlinu, vsaj eden v Canadi, eden v USA, eden v Avstraliji. dva v MB, eden še nekje v Nemčiji, nekdo je v Parizu, ker prihajajo obvestila o dedovanju trije nekje v Sloveniji in sploh ne morem ugotoviti koliko in kje živijo.

zanimovo 🙂

 

 

15. Glede na to da je moj oče imel 7 bratov in sester, mama 6, se mi zdi malo. V bistvu je samo 6 sorojencev od mojih staršev imelo otroke. Niti polovica. Z mojo družino vred nas je 19. Vseh 19 nas ima skupaj 23 otrok. Stikov v bistvu nimamo. Vidimo se na porokah in pogrebih. Pa na FB 🙂

Na eni strani 9, na drugi 17. Dva sta pokojna.

New Report

Close