Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek koliko časa ste “čakale” na svojega moškega, da

koliko časa ste “čakale” na svojega moškega, da

Če bi jaz bila prevarana žena, me njegova ljubica ne bi niti najmanj zanimala oz. krivde za razpad zveze ne bi nikoli projicirala nanjo. Govorim izključno zase, če bi se kdaj našla v vlogi samske ljubice, ki se je spečala s poročenim tipom. Nisem oseba, ki bi lahkega srca in brez občutka krivde hodila, spala in dobivala darila od vezane osebe, katere otrok prav zdaj, medtem ko je njegov oče z menoj, sprašuje svojo mamo, zakaj očka še ni prišel domov. S takšno svojo vlogo se enostavno ne bi mogla sprijazniti (in z njegovim sedenjem na dveh stolih). Toliko sem se v vseh teh letih prav gotovo spoznala.[/quote]

no dej frca nimajo vsi majhnih otrok,nekateri imajo že odrasle,ki so pri svojem kruhu in familji,zato ne posplošuj in ne romanticiraj o objokanem otročku,če je zate otrok ,ki je star 35 let (mlajši otrok,starejši je star toliko kot jaz)otrok potem res nevem, oprosti..
sploh pa pozabljate,da so tu še otroci ,ki se rodijo iz teh vez,ki pa so dejansko še otroci in imajo enake pravice kot vsi ostali.[/quote]

Jap, pa oba starša imata pravice do otroka, a ne? Pa skupnega dopusta, kolikokrat je šel tvoj otrok z očkom?

Na koncu koncev razumem oboje, tiste, ki varajo in ljubice. Varalice, pač izkoristijo ponudbo na trgu, če je nekaj v akciji pač vzameš, ko pa akcija poteče, se prične razprodaja drugod. Ljubica pa pač odvisno kaj želi in koliko je odvisna potrpet, da pride do tega. Krivda je pa sigurno deljena med vsemi tremi vpletenimi.

no dej frca nimajo vsi majhnih otrok,nekateri imajo že odrasle,ki so pri svojem kruhu in familji,zato ne posplošuj in ne romanticiraj o objokanem otročku,če je zate otrok ,ki je star 35 let (mlajši otrok,starejši je star toliko kot jaz)otrok potem res nevem, oprosti..
sploh pa pozabljate,da so tu še otroci ,ki se rodijo iz teh vez,ki pa so dejansko še otroci in imajo enake pravice kot vsi ostali.[/quote]

Jap, pa oba starša imata pravice do otroka, a ne? Pa skupnega dopusta, kolikokrat je šel tvoj otrok z očkom?

Na koncu koncev razumem oboje, tiste, ki varajo in ljubice. Varalice, pač izkoristijo ponudbo na trgu, če je nekaj v akciji pač vzameš, ko pa akcija poteče, se prične razprodaja drugod. Ljubica pa pač odvisno kaj želi in koliko je odvisna potrpet, da pride do tega. Krivda je pa sigurno deljena med vsemi tremi vpletenimi.[/quote]

Pri nas imamo skupno skrbništvo,veliko je z njim,ker ima ata čas , je v penzijonu,najin sin ima prav tako normalne stike s svojima starejšima bratom in sestro ter nečaki,nismo vsi debilni kreteni ko se gre za otroke in ja tudi nikdar nisem zaprla vrat svojega doma za sinove sorodnike,nimam te pravice,on pa vstopa nima v moje stanovanje ne!
Čeprav je stari totalni prasec za ženske,sem ga pa vedno cenila,ker je imel rad vse svoje otroke in je skrbel za njih,prav tako unučke.

kar se pa dopustov tiče,grejo vsako leto kompletno vsi,sicer najin mali še ne dojame čist,kako so lahko nečaki starejši in da je on stric.Za ata pa itak mislijo da je dedek vsem,šele ko pove ljudem da je sin,vsi utihnejo in se čudijo,ker ata je že kar v letih.

Zelo hitro se zgodi, da boš tudi ti kdaj tako razmišljala. Jaz nisem nikoli, pa me je sedaj situacija bližnjega pripeljala v to. žal:([/quote]

potem pa se ne znašaj nad drugimi ampak se znesi nad tistim,ki ti je to storil,kako se boš znesla je tvoja stvar..[/quote]

Jaz se nimam kaj znašati, ker se to ni pripetilo meni, ampak moji prijateljici.
In ja, tiste ki se vtikate v poročene moške ste zame navadne lajdre.

Posplošuješ oz. se vidi, da nimaš pojma o čem pišeš, ali pa gledaš preveč filmov :-))
Kot je že predhodnica napisala, nimajo vsi vezani moški majhnih otrok, nekateri jih sploh nimajo. In od kje ti ideja, da imajo vsi moški raje ljubice kot svoje otroke? K ljubici gre lahko v času malice, ali takrat ko otroka ni doma in niti ne ve, da očka ni doma. Poleg tega danes očetje tako ali tako delajo po cele dneve, da dvomim, da kakšen otrok sprašuje po svojem očku, je verjetno že vajen, da ga ni. Darila … kakšna darila?? Avto, stanovanje, nakit, … a daj no, lepo te prosim. Kvečjemu kakšna rožica, s tem ni pa nič narobe 🙂
Praviš, da ne bi mogla hoditi in spati s poročenim moškim? Jaz sem hodila, spala pa ne (ni vse v seksu, veš). Z mojim sem skočila med rjuhe šele takrat, ko sem vedela pri čem sem oz. sva. Ko se je odločil zame in zapustil svojo ženo. V času njegovega zakona je pa vse ostalo le pri nedolžnih dotikih, objemih in poljubih. Pa ni bilo lahko, ampak tako sem tudi vedela, da je z mano res zaradi mene, ne zaradi seksa.
Moj je imel otroka, ampak sva se dobivala vedno takrat, ko je bil otrok v šoli ali kje drugje. Sama ne bi niti hotela, da je z menoj, namesto z njim. V bistvu ga ne bi niti marala, če bi dal meni prednost pred otrokom.
Nismo vse, ki smo se zaljubile v vezanega moškega prasice in kurbe, ki hlepimo po darilih, denarju in mislimo le nase.
Da bi imela slabo vest, ker sem se zaljubila? Nikoli.
Prav pomilujem pa tiste žene, ki so ne vem kje dobile idejo, da je mož njihova last in da mora biti z njimi le zato, ker sta poročena, pa sploh ni pomembno ali jo ima rad ali ne. Z njo mora biti in pika, pa čeprav bi bila nesrečna do smrti. Malo bolj bi se pa lahko cenile, se vam ne zdi? Jaz ne bi hotela biti z nekom, ki me ne ljubi več, pa čeprav bi ga sama še vedno ljubila.

potem pa se ne znašaj nad drugimi ampak se znesi nad tistim,ki ti je to storil,kako se boš znesla je tvoja stvar..[/quote]

Jaz se nimam kaj znašati, ker se to ni pripetilo meni, ampak moji prijateljici.
In ja, tiste ki se vtikate v poročene moške ste zame navadne lajdre.[/quote]

kaj si ti misliš o meni ,me niti ne zanima,sploh pa raje pomagaj prijateljici odpreti oči,kakega kretena je omožila,kot pa da se ukvarjaš z tem kaka je bila tista druga ženska,komu mar,to ne spremeni dejstva,da ima kretena doma,ki je potreben prih zaušnic!

ko tole berem imam res filing da je večian žensk milje stran od real lifa.Vprašanje kolk takih, ki se tule repenčijo in moralizirajo, imajo moža, ki ravnokar telovadi z xy osebo v kaki postelci.In vsaka bi rekla- moj pa že ne.Če ste takole zoprne – se niti ne čudim da mož kam uide.Kar tko mal za spremembo al pa za skos.

Očitno tudi jaz nimam pojma, ampak jaz tudi ne razumem žensk, ki se naslanjajo na poročene ali kakorkoli vezane moške – če to vedo, seveda in obratno, ker se najdejo tudi moški v isti situaciji. Nobena še ni povedala nič na to temo. So tudi moški, ki nadlegujejo poročene ženske in le-te velikokrat podležejo in doma možje pojma nimajo, kaj se dogaja. Moški to še kasneje začutijo kot ženske, da se s partnerjem nekaj čudnega dogaja. Pa je veliko tudi takšnih primerov, da ne bomo samo čez dedce udrihale.
Da bi imela dedca, ki potem, ko gre od mene, spi (in dela še kaj drugega) s svojo ženo, mi na misel ne pride.

Takšne zveze prinesejo vsem vpletenim strankam v večini primerov samo veliko slabega, tisti s presežkom na koncu zgodbe so zelo redki.

Kriza, koliko enih zaplankanih in kvazi svetniških žensk tlači tole našo ljubo zemljico!

Tudi jaz sem vedno verjela, da se to meni ne more zgoditi. Guess what, zarečenega kruha se največ poje! Sem že kar nekajkrat tole povedala, pa bom še enkrat:

Sedel je zraven mene na kratkem poletu. V tem času sva nekoliko pokramljala, kam potujeva in kaj počneva, pač vljudnostni klepet. V tednu po mojem povratku se nepričakovano namala na vratih moje pisarne, najprej sploh nisem vedela, kdo je! Tako me je presenetil, da sploh nisem mogla odbiti vabila na kavo. In od tukaj se je samo stopnjevalo. Vabila na kavo, ponudbe, če me lahko pelje domov (takrat nisem imela avta), darilca, elektronska sporočila, 1000 in ena pozornost… in jaz sem ga *več kot leto dni* zavračala in gradila zidove, vmes sem bila celo pol leta v tujini, vendar me je vedno znova našel…. dokler mi ni tako zlezel pod kožo, da sem se popolnoma zaljubila.

In kdo je zdaj tukaj kriv, vas vprašam?

Prijateljica čaka že 4 leta, vedno neki izgovori… počakam še do konca šolskega leta… smao še na morje gremo skupaj… samo še čez praznike…

Vsem nam je jasno, da ne bo dočakala, pa še kar vdano upa in se veseli redkih ukradenih trenutkov…

To o majhnih otrocih je bil pač primer. Gre za to, da je moški vezan, da ima OBVEZNOSTI do drugih ljudi nekje drugje. Npr. do svoje žene, ki jo najbrž še vedno zadovoljuje v postelji, če nič drugega.

Jah, no, ena zgoraj je napisala, da če je ljubica pametna, mora moški zanjo plačevati več kot za vsako kurbo. Torej? Očitno obstajajo tudi take, ane?:)

:)) Nedolžnih dotikih, objemih, poljubih?:))) Če bi bila jaz njegova žena, bi mi bilo popolnoma vseeno, tudi če bi ti ga not vtaknil. Big deal, res.:)

Zanimiva poimenovanja! Ali si se tako počutila? Ker jaz namreč nikjer niti ne nakazujem na to, da ste tiste, ki hodite, spite, se “samo” poljubljate… s poročenimi moškimi prasice ali kurbe. Od kod ti ta interpretacija? Jaz sem eksplicitno napisala, da za skoke čez plot ali za to, če bi se moj mož začel dobivati z drugo žensko, nikoli ne bi krivila ljubice. In niti najmanj se mi taka ženska ne zdi kurba in prasica. Če bi moj mož našel novo ljubezen pri drugi ženski, bi se pač umaknila. Govorila sem samo o tem, da bi imela zelo slabo vest JAZ SAMA, če bi furala s poročenim tipom. JAZ, razumeš?

Good for you. A sem kje napisala, da morate vse bejbe, ki furate s poročenimi dedci, imeti slabo vest? Super zate, če je nimaš. To zadeve zelo poenostavi.

In spet besede, ki jih kar brez kakršnegakoli razloga polagaš ljudem v usta. Nikakor ni mož moja last in nikakor nimam ideje, da morava biti skupaj do konca svojih dni. Če ljubezni več ne bo ali pa bo samo enostranska, je edina pametna stvar, da se razideva. Ampak tukaj ljubica spet nima nobene zveze. Če bi bila prisotna ali ne, bi mi dol viselo, če bi opazila, da ljubezni med nama ni več.

Jaz se nimam kaj znašati, ker se to ni pripetilo meni, ampak moji prijateljici.
In ja, tiste ki se vtikate v poročene moške ste zame navadne lajdre.[/quote]

kaj si ti misliš o meni ,me niti ne zanima,sploh pa raje pomagaj prijateljici odpreti oči,kakega kretena je omožila,kot pa da se ukvarjaš z tem kaka je bila tista druga ženska,komu mar,to ne spremeni dejstva,da ima kretena doma,ki je potreben prih zaušnic![/quote]

In take “kretene” potem ti poberes?

po 10mesecih sem “slučajno” izdala ženi, ker sem bila sigurna da ga bo šutnila iz hiše, pa ga ni in sta še zdaj skup

Navedeno
mala M**
Kaj ga je držlo nazaj? otrok, s katerim sta zelo povezana, služba – bil je doma le nekaj dni na mesec, tako da prav doma ni bil kaj dosti,
————————————————————————–
Napisal: ah ja
Ornk je mogel bit povezan z otrokom ja, par dni na mesec. saj ga že tako ali tako ni bilo nikoli doma…mislim, res najdete tisoč in en razlog.
—————————————————————————————————————————————————-

Cinizem brez potrebe. Jasno, da nisem pisala vse do pikice natančno. kje piše, da je bil vedno tako zdoma? Eto, nikjer.
15 let je bil doma v službi, nato pa teren. In v 15-it letih se je z otrokom povezal bolj, kot marsikdo ki ga poznam. In ta vez je ostala, tudi ko je bil le par dni na mesec doma. In je še zdaj, ko se je ločil. Otrok rad pride k nama, smo radi skupaj.

tako da…….ne bil našpičeni brez potrebe.

kaj si ti misliš o meni ,me niti ne zanima,sploh pa raje pomagaj prijateljici odpreti oči,kakega kretena je omožila,kot pa da se ukvarjaš z tem kaka je bila tista druga ženska,komu mar,to ne spremeni dejstva,da ima kretena doma,ki je potreben prih zaušnic![/quote]

In take “kretene” potem ti poberes?[/quote]

če te že tako zanima,je on pobral mene z mojim dovolenjem seveda,ampak ni pomembno kdo koga pobere,pomembno je da so ene babe butaste in vedno bojo,ene pa slej ko prej nehajo bit butaste in začnejo mislit nase in ne samo kako ustreči dedcu ,ki je po vrh vsega še navaden bedak!

To o majhnih otrocih je bil pač primer. Gre za to, da je moški vezan, da ima OBVEZNOSTI do drugih ljudi nekje drugje. Npr. do svoje žene, ki jo najbrž še vedno zadovoljuje v postelji, če nič drugega.

Jah, no, ena zgoraj je napisala, da če je ljubica pametna, mora moški zanjo plačevati več kot za vsako kurbo. Torej? Očitno obstajajo tudi take, ane?:)

:)) Nedolžnih dotikih, objemih, poljubih?:))) Če bi bila jaz njegova žena, bi mi bilo popolnoma vseeno, tudi če bi ti ga not vtaknil. Big deal, res.:)

Zanimiva poimenovanja! Ali si se tako počutila? Ker jaz namreč nikjer niti ne nakazujem na to, da ste tiste, ki hodite, spite, se “samo” poljubljate… s poročenimi moškimi prasice ali kurbe. Od kod ti ta interpretacija? Jaz sem eksplicitno napisala, da za skoke čez plot ali za to, če bi se moj mož začel dobivati z drugo žensko, nikoli ne bi krivila ljubice. In niti najmanj se mi taka ženska ne zdi kurba in prasica. Če bi moj mož našel novo ljubezen pri drugi ženski, bi se pač umaknila. Govorila sem samo o tem, da bi imela zelo slabo vest JAZ SAMA, če bi furala s poročenim tipom. JAZ, razumeš?

Good for you. A sem kje napisala, da morate vse bejbe, ki furate s poročenimi dedci, imeti slabo vest? Super zate, če je nimaš. To zadeve zelo poenostavi.

In spet besede, ki jih kar brez kakršnegakoli razloga polagaš ljudem v usta. Nikakor ni mož moja last in nikakor nimam ideje, da morava biti skupaj do konca svojih dni. Če ljubezni več ne bo ali pa bo samo enostranska, je edina pametna stvar, da se razideva. Ampak tukaj ljubica spet nima nobene zveze. Če bi bila prisotna ali ne, bi mi dol viselo, če bi opazila, da ljubezni med nama ni več.[/quote]

Poglej vsak se mora SAM zavedati svojih odgovornosti in dolžnosti,k temu ne moreš nikogar prisiliti..tisti človek ,ki pč ne želi biti doma ne bo,pa ima lahko 4 žene pa 15 otrok,če že nima ljubice je pa v gostilni ali pa v službi,nemoreš nekomu vsiliti odgovornosti,če sam nima občutka za to.
Nevem od kje vam ideja,da je drugi odgovoren za neodgovorneža,ne more biti in nikoli ni!

To o majhnih otrocih je bil pač primer. Gre za to, da je moški vezan, da ima OBVEZNOSTI do drugih ljudi nekje drugje. Npr. do svoje žene, ki jo najbrž še vedno zadovoljuje v postelji, če nič drugega.

Jah, no, ena zgoraj je napisala, da če je ljubica pametna, mora moški zanjo plačevati več kot za vsako kurbo. Torej? Očitno obstajajo tudi take, ane?:)

:)) Nedolžnih dotikih, objemih, poljubih?:))) Če bi bila jaz njegova žena, bi mi bilo popolnoma vseeno, tudi če bi ti ga not vtaknil. Big deal, res.:)

Zanimiva poimenovanja! Ali si se tako počutila? Ker jaz namreč nikjer niti ne nakazujem na to, da ste tiste, ki hodite, spite, se “samo” poljubljate… s poročenimi moškimi prasice ali kurbe. Od kod ti ta interpretacija? Jaz sem eksplicitno napisala, da za skoke čez plot ali za to, če bi se moj mož začel dobivati z drugo žensko, nikoli ne bi krivila ljubice. In niti najmanj se mi taka ženska ne zdi kurba in prasica. Če bi moj mož našel novo ljubezen pri drugi ženski, bi se pač umaknila. Govorila sem samo o tem, da bi imela zelo slabo vest JAZ SAMA, če bi furala s poročenim tipom. JAZ, razumeš?

Good for you. A sem kje napisala, da morate vse bejbe, ki furate s poročenimi dedci, imeti slabo vest? Super zate, če je nimaš. To zadeve zelo poenostavi.

In spet besede, ki jih kar brez kakršnegakoli razloga polagaš ljudem v usta. Nikakor ni mož moja last in nikakor nimam ideje, da morava biti skupaj do konca svojih dni. Če ljubezni več ne bo ali pa bo samo enostranska, je edina pametna stvar, da se razideva. Ampak tukaj ljubica spet nima nobene zveze. Če bi bila prisotna ali ne, bi mi dol viselo, če bi opazila, da ljubezni med nama ni več.[/quote]

Smešno si se izrazila- nadlegovati,nihče nikogar ne nadleguje,dejte že doumeti,vse je stvar in odločitev posameznikov,bojo šli v to ali ne..
mene ni nihče nadlegoval ,njega ravno tako ne,sama sva stopila v to.

Modro nebo nepr.: nikjer nisem rekla, da so vsega krive ljubice, niti nisem te teme načela. Spraševala sem kako se počuti ženska kot tista druga. Če se ti zdi moje razmišljanje nezrelo, o.k. Drugič pa preberi vse preden citiraš in odgovarjaš. Ker v tem primeru si zame izpadla nezrela ti.

Nikogar nisem obtoževala, besedo razdiralka pa sem dala v narekovaje, ker jo je ena nekje pred mano zapisala.

Pri vsej nezrelosti v odnosih med odraslimi pa vedno nastradajo otroci.

no ti bom jaz povedala kako se ženska počuti kot druga,me ni sram o tem govorit,počutiš se kot kup dreka.
In glej ga zlomka tako se počutiš ker si sama tako izbrala,ne zaradi dedca,ki gre potem v varni pristan domov,ampak ker si ga sama izbrala.
iZBIRA vsekakor slaba.
Enako velja za žene,ki vedo pa ostajajo,tako so si same izbrale in ravno tako se počutijo kot kup dreka..zakaj že..ker sami odločamo o tem kaj bomo,kako bomo predvsem pa če bomo in s kom bomo.

In take “kretene” potem ti poberes?[/quote]

če te že tako zanima,je on pobral mene z mojim dovolenjem seveda,ampak ni pomembno kdo koga pobere,pomembno je da so ene babe butaste in vedno bojo,ene pa slej ko prej nehajo bit butaste in začnejo mislit nase in ne samo kako ustreči dedcu ,ki je po vrh vsega še navaden bedak![/quote]

In tako kot je “en kreten” pobral tebe, bo ta tvoj isti kreten enkrat pobral eno drugo. Ti boš pa potem na drugi strani, se pravi po tvoje butasta koka, ki gleda samo na to, kako usterči dedcu, ki je navaden bedak.

Ne? A vidiš kako se krog obrač? Slej ko prej boš v njem, upam da se tega zavedaš.

če te že tako zanima,je on pobral mene z mojim dovolenjem seveda,ampak ni pomembno kdo koga pobere,pomembno je da so ene babe butaste in vedno bojo,ene pa slej ko prej nehajo bit butaste in začnejo mislit nase in ne samo kako ustreči dedcu ,ki je po vrh vsega še navaden bedak![/quote]

In tako kot je “en kreten” pobral tebe, bo ta tvoj isti kreten enkrat pobral eno drugo. Ti boš pa potem na drugi strani, se pravi po tvoje butasta koka, ki gleda samo na to, kako usterči dedcu, ki je navaden bedak.

Ne? A vidiš kako se krog obrač? Slej ko prej boš v njem, upam da se tega zavedaš.[/quote]

o čem ti govoriš,midva že dolgo nisva več skupaj,komunicirava izključno o najinem otroku,to je pa tudi vse,imam čisto drugega partnerja in bog se ga usmili,če me bo varal ,me bo,to bom reševala z njim-ja z brco v rit in ne z babo,ki jo bo ali ga bo pobrala-tega pa butaste babe nikakor ne morete dojeti,kriv je tisti, ki mene naplahta in ne tista ki ga je pobrala,ona z mano nima nič ker ni ne moja žena,ne ljubica in ne prijateljica -štekaš,močno dvomim!
Sploh pa zakaj se ti name jeziš,nisem bila jaz z prijateljčinim možem,saj se niti ne poznava in si ne dolgujeva nič!

jst sm eno leto …. (tako se mi je zdelo “prav”) …

Pa še zmeraj Upam! Ljubezen ima pač kriva pota….

Te razumem in prispevam 5 ***** k Tvoji odločitvi.

all you need is love ….

T.

Moški že ima ženo in otroke, to da ga čakate je znak psihične motnje

Polovica teh žensk je padlo v menopavzo, tako je da čisto vseno, če so picene… Tako stare objave premlevati je tudi znak dolgčasa…

Ali vas je on prosil za ljubezen ali si ga ti vprašala za prvi poljub .
Koliko si bila strara ko si ga dobila .

New Report

Close