Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko debelih otrok sem letos videla na plaži, starši kako lahko to dopustite?

Koliko debelih otrok sem letos videla na plaži, starši kako lahko to dopustite?

Veramem, da so te samo vprašali. Pa je res šlo samo za pisanje psihiččno motene babnice ali tvojo vrhunsko manipulacijo? To le ti veš in ostali udeleženi. Vendar to vprašanje nam je mnogim ostalo. Da je pa vse super se pa na zunaj vidi, da nikakor ni, noben od nas pa ne more rečt kaj je, kaj šele sodit, dokler je oseba čisto zaprta vase in ne dovoli blizu in da se ji pomaga.
[/quote]
Ne razumem, kakšno mojo vrhunsko manipulacijo, če me pa nihče ni nič vprašal ?
Misliš, da sem druge ljudi hipnotiziral, da so povedali tisto, kar sem sam želel ? Pa še vse strokovnjake in psihiatre sem tako vrhunsko zmanipuliral, da so napisali, da ni moja krivda. 🙂
Očitno se ti je res vtrgalo do konca.
[/quote]

Čisto je ftrgan do konca. Sploh se ne ubadaj z njim, spusti ga, h kraju gre.


To kar ti predlagaš, je prelaganje odgovornosti na druge.
Čips je svinjarija, če jo ješ 3 koščke na dan al pa v velikih količinah. Če jo ješ pred kosilom ali po kosilu ali namesto kosila. Cigareta je strup, če skadiš vsak dan eno ali 20.
Poleg tega dobro vemo, da proizvajalci s hrano manipulirajo na polno. V trgovini komaj lahko še kupiš normalno hrano (pa je pri nas verjetno še bolje kot marsikje drugje po svetu, čeprav imamo zdaj vse te blazne tuje prehrambene firme pri nas … ja kao super). Še jogurta ne moreš kupit, pa bit prepričan, da je zdrav.
[/quote]

Govorila sem o tem, da oni ponujajo in da vam nihče ne drži pištolete na vratu, da morate pid nujno vnašati vase prekomernost.
Pri zmernosti še ni nihče bil oškodovan.
Odgovornost trgovcev je verjetno potem tudi, da ob nedeljah in praznikih hodite nakupovati, ker so vas tako zmanipulirali, da ste pozabili ob teh dnevih na svež zrak, naravo, ki je bolj koristna in zdrava.
Eden mora biti odgovoren in krivec, zakaj bi bil vsak zase odgovoren, če je pač lahko kdo drug.
[/quote]
se midve poznava?
kaj veš ti o meni?
se mi zdi, da je moj komentar precej splošen … in kolikor lahko zaznam nisi odgovorila na nobeno postavljeno temo.
katera/kateri od naju gre pa večkrat ob nedeljah in praznikih v trgovino ali pa na svež zrak pa ne vem ne jaz ne ti.


Se strinjam.
Če bi nas bilo več, potem zdrav slog življenja ne bi bilo čudaštvo ampak nekaj običajnega.
In seveda to, da misliš po svoji pameti..
[/quote]
Seveda. In po “čudežu” bi potem opazili, kako tudi trgovci sledijo temu zdravemu slogu in zdrava hrana postaja dostopnejša in tudi cenejša.
Saj se trgovec prilagaja kupcu.
Če pa večina ljudi žre ničvredno hrano, pa bo večina trgovcev le-to prodajala.

Absurdno je pričakovati obratno, saj bodo ljudje potem nezdravo hrano in sladkarije iskali drugje ali na črnem trgu, ker bodo to zahtevali zaradi svojih navad.
[/quote]
Logično, trgovec prodaja tisto, po čemur je povpraševanje, drugače bi propadel.
In smo spet pri tem, da so ljudje sami odgovorni za to, kar vnašajo v svoje telo. Ne pa reklame in ponudba slabe hrane.

Vse trgovine imajo zdravo hrano! In to zato, ker na njej tako piše! ker imajo kotiček in na napis, da je to bio kotiček z zdravo prehrano!

fak…al ste naivni…

Mimogrede. Včasih se je jedlo sladice (sladkor, med, maslo) za največje praznike. Danes se je vsak dan!
[/quote]

Taki ste najbolj usekani. Goji jagode je tudi treba nujno jest :p
[/quote]

Nisi razumela cinizma?

Kakšne goji jagode, če imam domače robide? 😉

Veramem, da so te samo vprašali. Pa je res šlo samo za pisanje psihiččno motene babnice ali tvojo vrhunsko manipulacijo? To le ti veš in ostali udeleženi. Vendar to vprašanje nam je mnogim ostalo. Da je pa vse super se pa na zunaj vidi, da nikakor ni, noben od nas pa ne more rečt kaj je, kaj šele sodit, dokler je oseba čisto zaprta vase in ne dovoli blizu in da se ji pomaga.
[/quote]
Ne razumem, kakšno mojo vrhunsko manipulacijo, če me pa nihče ni nič vprašal ?
Misliš, da sem druge ljudi hipnotiziral, da so povedali tisto, kar sem sam želel ? Pa še vse strokovnjake in psihiatre sem tako vrhunsko zmanipuliral, da so napisali, da ni moja krivda. 🙂
Očitno se ti je res vtrgalo do konca.
[/quote]
Meni se ni nič utrgalo, samo povem da ne verjamem, da ni nič bilo. In kaj bodo tebe, če bi recimo žrtev zmanipuliral in ničesar ne prizna? Nimajo te kaj spraševat. Saj ljudje nismo od včeraj, ne ga srat no. Saj ti praim, da nihče od nas, ki smo bili namerno seznanjeni, ne moremo sodit in rečt kaj je res i kaj ni. Seznanjeni smo bili pa vsi, ki smo kakorkoli povezani z domnevno žrtvijo.


Seveda. In po “čudežu” bi potem opazili, kako tudi trgovci sledijo temu zdravemu slogu in zdrava hrana postaja dostopnejša in tudi cenejša.
Saj se trgovec prilagaja kupcu.
Če pa večina ljudi žre ničvredno hrano, pa bo večina trgovcev le-to prodajala.

Absurdno je pričakovati obratno, saj bodo ljudje potem nezdravo hrano in sladkarije iskali drugje ali na črnem trgu, ker bodo to zahtevali zaradi svojih navad.
[/quote]
Logično, trgovec prodaja tisto, po čemur je povpraševanje, drugače bi propadel.
In smo spet pri tem, da so ljudje sami odgovorni za to, kar vnašajo v svoje telo. Ne pa reklame in ponudba slabe hrane.
[/quote]

Tako je.
saj ne rečem, da ne paše sem in tja kakšna fast food, pa sladka pregreha, ampak tega je preprosto preveč. Oz. samo še to je, saj je normalne, nepredelane, nešpricane hrane že zelo malo.

Taki ste najbolj usekani. Goji jagode je tudi treba nujno jest :p
[/quote]

Nisi razumela cinizma?

Kakšne goji jagode, če imam domače robide? 😉
[/quote]

Robide :)))))))


Polarni tvoji otroci, tvoje hčerke so zelo debele, kako že tako mejhne? A jih ne boš dal da se ženijo, ja kdo jih bo oženil take debele?
[/quote]Ja ja, moje hčerke so zelo debele, pa mene si pozabila, nisi vedela. 🙂 Lepo da se vsak dan lahko nasmejim nečemu novemu, kar nastane v glavah zblojenih obsedenih z mano. 🙂

Ampak je res, babje vegetarijansko – vegansko truplo bo videlo vse predebelo okoli sebe, tudi samo sebe. Ne rečem da ni pri nas nekaj otrok predebelih, ampak na plaži tega zagotovo ni opazit v večjem številu, prav tako ne v osnovnih šolah, kjer je večina otrok kot zobotrebci, same kosti skačejo okoli kot federčki. 🙂
[/quote]

Res se najde, še sam je objavil. Debel otrok v oranžnih starih hlačah, s kapuciko na glavi.
Dobro si se uštel, sam sebe zanikaš.
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11082640&p=11868340&utm_source=forum&utm_campaign=title&utm_medium=search#p11868340

Ja ja, moje hčerke so zelo debele, pa mene si pozabila, nisi vedela. 🙂 Lepo da se vsak dan lahko nasmejim nečemu novemu, kar nastane v glavah zblojenih obsedenih z mano. 🙂

Ampak je res, babje vegetarijansko – vegansko truplo bo videlo vse predebelo okoli sebe, tudi samo sebe. Ne rečem da ni pri nas nekaj otrok predebelih, ampak na plaži tega zagotovo ni opazit v večjem številu, prav tako ne v osnovnih šolah, kjer je večina otrok kot zobotrebci, same kosti skačejo okoli kot federčki. 🙂
[/quote]

Res se najde, še sam je objavil. Debel otrok v oranžnih starih hlačah, s kapuciko na glavi.
Dobro si se uštel, sam sebe zanikaš.
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11082640&p=11868340&utm_source=forum&utm_campaign=title&utm_medium=search#p11868340
[/quote]No, kar nadaljuj:-) Otroc doma bi morali bit v modnih znamkah tesno oprijetih, Da ne bi bili “debeli”, ne pa v starih oblačilih v kateih se lahko prosto valjajo povsod. 🙂 Dobro je da nekateri nimate otrok, da vas je narava izločila kot suhe veje neprimerne za karkoli.

Ja, mlad, suh, najstnik. Slika soseda v vinogradu, pa napletel da mu je otrok.
Čisto se mu je ftrgalo modrovalovnemu.
[/quote]Če se mi bo vsaj delno “ftrgalo” boš občutilo. :-)))

[img]http://shrani.si/f/A/Fi/1bfBHZb6/1/bos.jpg[/img]
[/quote]
Modrival je prišel k sebi, iima družbo in šeška čez rit. 🙂

Res se najde, še sam je objavil. Debel otrok v oranžnih starih hlačah, s kapuciko na glavi.
Dobro si se uštel, sam sebe zanikaš.
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11082640&p=11868340&utm_source=forum&utm_campaign=title&utm_medium=search#p11868340
[/quote]No, kar nadaljuj:-) Otroc doma bi morali bit v modnih znamkah tesno oprijetih, Da ne bi bili “debeli”, ne pa v starih oblačilih v kateih se lahko prosto valjajo povsod. 🙂 Dobro je da nekateri nimate otrok, da vas je narava izločila kot suhe veje neprimerne za karkoli.
[/quote]

Ne vidiš da je otrok debel in kot tista mati poleg? Rabi kdo očala?

Naši so doma v trenirki, sproščeni, niso pa debeli. Tvoji so pa debeli še od rojstva, iz slike se vidi. S čim jih hranite? Ali so šli po genetiki debelih? To ni provokacija ali vtikovanje, vsakemu povem ki je debel ali suh. Srednjim ne komentiram. Poskrbi in jih vpiši k športnim aktivnostim. pa prepovej, da jih pitajo ko tebe ni blizu.

Res se najde, še sam je objavil. Debel otrok v oranžnih starih hlačah, s kapuciko na glavi.
Dobro si se uštel, sam sebe zanikaš.
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11082640&p=11868340&utm_source=forum&utm_campaign=title&utm_medium=search#p11868340
[/quote]No, kar nadaljuj:-) Otroc doma bi morali bit v modnih znamkah tesno oprijetih, Da ne bi bili “debeli”, ne pa v starih oblačilih v kateih se lahko prosto valjajo povsod. 🙂 Dobro je da nekateri nimate otrok, da vas je narava izločila kot suhe veje neprimerne za karkoli.
[/quote]

Po tem kar pisariš tu, nisi prav nič dober zgled starša.

No, kar nadaljuj:-) Otroc doma bi morali bit v modnih znamkah tesno oprijetih, Da ne bi bili “debeli”, ne pa v starih oblačilih v kateih se lahko prosto valjajo povsod. 🙂 Dobro je da nekateri nimate otrok, da vas je narava izločila kot suhe veje neprimerne za karkoli.
[/quote]

Ne vidiš da je otrok debel in kot tista mati poleg? Rabi kdo očala?

Naši so doma v trenirki, sproščeni, niso pa debeli. Tvoji so pa debeli še od rojstva, iz slike se vidi. S čim jih hranite? Ali so šli po genetiki debelih? To ni provokacija ali vtikovanje, vsakemu povem ki je debel ali suh. Srednjim ne komentiram. Poskrbi in jih vpiši k športnim aktivnostim. pa prepovej, da jih pitajo ko tebe ni blizu.
[/quote]
Seveda, saj je imela celih 50 kil, včasih celo 51 in še danes ima enako, kaj ne bo debela. 🙂 Jaz jih imam celo 75, veš? Sem jih imel pa že celo 80, veš?

Ne vidiš da je otrok debel in kot tista mati poleg? Rabi kdo očala?

Naši so doma v trenirki, sproščeni, niso pa debeli. Tvoji so pa debeli še od rojstva, iz slike se vidi. S čim jih hranite? Ali so šli po genetiki debelih? To ni provokacija ali vtikovanje, vsakemu povem ki je debel ali suh. Srednjim ne komentiram. Poskrbi in jih vpiši k športnim aktivnostim. pa prepovej, da jih pitajo ko tebe ni blizu.
[/quote]
Seveda, saj je imela celih 50 kil, včasih celo 51 in še danes ima enako, kaj ne bo debela. 🙂 Jaz jih imam celo 75, veš? Sem jih imel pa že celo 80, veš?
[/quote]
Debeli ste, veš.

Taki ste najbolj usekani. Goji jagode je tudi treba nujno jest :p
[/quote]

Nisi razumela cinizma?

Kakšne goji jagode, če imam domače robide? 😉
[/quote]

Koliko imajo pa robide beljakovin? Goji jagode prav zaradi najvišjega deleža B veljajo za superživilo.


Seveda, saj je imela celih 50 kil, včasih celo 51 in še danes ima enako, kaj ne bo debela. 🙂 Jaz jih imam celo 75, veš? Sem jih imel pa že celo 80, veš?
[/quote]
Debeli ste, veš.
[/quote]
Vem :-), le da si v primerjavi z nami ti nasedli kit. 🙂


Debeli ste, veš.
[/quote]
Vem :-), le da si v primerjavi z nami ti nasedli kit. 🙂
[/quote]

V odrasli dobi imam 63 kg, ne pa v otroški ne 50 in še manj 75, kar si napisal. S kiti nimam nič opravka, še manj jim nasedam.


Vem :-), le da si v primerjavi z nami ti nasedli kit. 🙂
[/quote]

V odrasli dobi imam 63 kg, ne pa v otroški ne 50 in še manj 75, kar si napisal. S kiti nimam nič opravka, še manj jim nasedam.
[/quote]
Saj pravim, da si nasedli kit v primerjavi z nami, ker lahko se primerjaš z bivšo, ki je imela in ima 50, 51 kil, ne z mano, ki sem bistveno višji in moški. 🙂

V odrasli dobi imam 63 kg, ne pa v otroški ne 50 in še manj 75, kar si napisal. S kiti nimam nič opravka, še manj jim nasedam.
[/quote]
Saj pravim, da si nasedli kit v primerjavi z nami, ker lahko se primerjaš z bivšo, ki je imela in ima 50, 51 kil, ne z mano, ki sem bistveno višji in moški. 🙂
[/quote]

A tako? Razbrala se je kilaža otrok, ne odraslih.
Pri 63 na višino 174 se ne počutim nasedli kit.

V odrasli dobi imam 63 kg, ne pa v otroški ne 50 in še manj 75, kar si napisal. S kiti nimam nič opravka, še manj jim nasedam.
[/quote]
Saj pravim, da si nasedli kit v primerjavi z nami, ker lahko se primerjaš z bivšo, ki je imela in ima 50, 51 kil, ne z mano, ki sem bistveno višji in moški. 🙂
[/quote]
Kakšnih 1,6 m ni ravno bistveno višje.


Saj pravim, da si nasedli kit v primerjavi z nami, ker lahko se primerjaš z bivšo, ki je imela in ima 50, 51 kil, ne z mano, ki sem bistveno višji in moški. 🙂
[/quote]

A tako? Razbrala se je kilaža otrok, ne odraslih.
Pri 63 na višino 174 se ne počutim nasedli kit.
[/quote]
No, pol pa kot kobila…saj je vseeno, vesela si lahko da sem si danes vzel čas zate, ker ti to veliko pomeni, meni pa ni težko med tem ko pakiram za tabor preživetja v naravi. 🙂


Saj pravim, da si nasedli kit v primerjavi z nami, ker lahko se primerjaš z bivšo, ki je imela in ima 50, 51 kil, ne z mano, ki sem bistveno višji in moški. 🙂
[/quote]
Kakšnih 1,6 m ni ravno bistveno višje.
[/quote]To si svojo babo zdaj izmeril? Nisi videl slike objavljene na netu, ko stojim zraven nje in tvoje hčere, ter pastorke? 🙂 Bi lahko videl razliko v višini, če že s slike ne moreš videt, kaj smo govorili o tebi. 🙂

A tako? Razbrala se je kilaža otrok, ne odraslih.
Pri 63 na višino 174 se ne počutim nasedli kit.
[/quote]
No, pol pa kot kobila…saj je vseeno, vesela si lahko da sem si danes vzel čas zate, ker ti to veliko pomeni, meni pa ni težko med tem ko pakiram za tabor preživetja v naravi. 🙂
[/quote]

Samo živali poznaš. Če to razumeš lepo pakiranje za tvoje pujse od otrok, pa še ti spokej z njimi in se ne vračaj sem med ljudmi, bodi ker med živalmi. Mi bomo pa otrokom pokazali nage ženske, ki jih objavljaš. A tako gledaš lulike tvoje hčerke? Mislim da ja

Nisi razumela cinizma?

Kakšne goji jagode, če imam domače robide? 😉
[/quote]

Koliko imajo pa robide beljakovin? Goji jagode prav zaradi najvišjega deleža B veljajo za superživilo.
[/quote]

Full superživilo, če ga moraš od bogvekje uvažat. A tu pa ne velja “kupujmo slovensko”?
Ali bolje – zakaj t.i. superživila, ki rastejo pri nas, niso dobra?

Ne vidiš da je otrok debel in kot tista mati poleg? Rabi kdo očala?

Naši so doma v trenirki, sproščeni, niso pa debeli. Tvoji so pa debeli še od rojstva, iz slike se vidi. S čim jih hranite? Ali so šli po genetiki debelih? To ni provokacija ali vtikovanje, vsakemu povem ki je debel ali suh. Srednjim ne komentiram. Poskrbi in jih vpiši k športnim aktivnostim. pa prepovej, da jih pitajo ko tebe ni blizu.
[/quote]
Seveda, saj je imela celih 50 kil, včasih celo 51 in še danes ima enako, kaj ne bo debela. 🙂 Jaz jih imam celo 75, veš? Sem jih imel pa že celo 80, veš?
[/quote]

Modri val postaja živčen, veš.

New Report

Close