Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko debelih otrok sem letos videla na plaži, starši kako lahko to dopustite?

Koliko debelih otrok sem letos videla na plaži, starši kako lahko to dopustite?

o moj bog…. o.O
Reči da se hecas s tole sliko.
[/quote]
Zakaj bi se pa hecal, tako izgleda mišičast natreniran najstnik, prvak v borbah. In to ne s puhlimi mišicami , kot imajo tisti s steroidi, ampak trdimi kot kamen. Če te enkart potegne z roko ali nogo, se ti ne bo treba dva dni vstajat, garantirano.
[/quote]

Nepolnoleten najstnik je tole? Ajoj….

Otroka vesta, da tu gor objavljaš njune slike?

Ojoj, haha, tale fant s slike je po moje sošolec mojega sina. :)) Sem skor ziher, bom ga sinu pokazala, da pove če se motim mogoče. O, polarni, če je to on, potem vem kdo si ti. Haha, sej ne morem verjet.
Ej, tud mene zanima – tvoj sine ve, kje ti objavljaš njegove slike? Ker meni to nekak lih ni ok, no ..

Če ne vesta, bosta nekoč zvedela. In verjetno, upam, fotra tožila. Al mu bo pa tale fant na svoj način povedal, kaj si misli o tem.

Modrić je utihnil? Mogoče ga je pa mal zaskrbelo, da bo sošolec sinkotu pokazal tole temo? Ups… To pa ne bo fletno.
Mogoče bo lahko kar takoj v praksi preizkusil znanje preživetja v naravi?

Koliko imajo pa robide beljakovin? Goji jagode prav zaradi najvišjega deleža B veljajo za superživilo.
[/quote]

Full superživilo, če ga moraš od bogvekje uvažat. A tu pa ne velja “kupujmo slovensko”?
Ali bolje – zakaj t.i. superživila, ki rastejo pri nas, niso dobra?
[/quote]

Nikjer nisem zagovarjal, da je treba jesti goji jagode. Pravim samo, da je primerjava z robidami popolnoma neumesna. Poleg tega si pa lahko goji jagode brez težav zasadiš na domačem vrtu ali balkonu, še prav lep grmiček so. Ampak za kaj takega si pa prelena, kajne?


Otrok na sliki, si prepričana? Meni deluje 25 letnik.

No, ženske in moški, zdaj je pa čas, da obdelate kadilce, mamilarje in še druge odvisnike.

Full superživilo, če ga moraš od bogvekje uvažat. A tu pa ne velja “kupujmo slovensko”?
Ali bolje – zakaj t.i. superživila, ki rastejo pri nas, niso dobra?
[/quote]

Nikjer nisem zagovarjal, da je treba jesti goji jagode. Pravim samo, da je primerjava z robidami popolnoma neumesna. Poleg tega si pa lahko goji jagode brez težav zasadiš na domačem vrtu ali balkonu, še prav lep grmiček so. Ampak za kaj takega si pa prelena, kajne?
[/quote]

Nisem oz. imam raje čilije, pa premalo oken, da bi gojila še goji jagode. Niti ne vidim smisla, da bi jih, ker imamo dovolj naših povsem zadostnih živil.

Sin ve, komaj čakam da mi pove, kateri sošolec ima mamo puhloglavko in katera je. 🙂

lažje je dati otroku hrano, kot pa se igrati z njim

Sladka hrana povzroča odvisnost od sladkorja. Čips vsebuje škodljive transmaščobe. Pomfri ravno tako. In ostala junk hrana. Ko začneš to jesti, težko nehaš.
Če gremo po tvoje: noben trgovec tudi ni navedel, koliko tega smeš pojesti v enem dnevu. Najbolje je seveda, da nič, a ljudje, vključno s teboj, ki daješ sadje, ki je zdravo, v isto kategorijo s škodljivimi sladkarijami (!) so neosveščeni. Reklame in množična ponudba jih zavedejo.
[/quote]

če že, se obrni na proizvajalce… brez povpraševanja ni ponudbe, brez potrošnikov ni prodaje… realno sem ti pa že v eni podobni temi povedal, pa si očitno preveč zabito da bi dojelo, so pa za svoje otroke odgovorni starši in ne trgovci in debeli otroci niso posledica hrane kot same ampak tega da so zabubljeni med 4 stene, kar pomeni da pri minimalno ali nič gibanja tudi ob hranjenju magari samo s korenčkom ipd. “zdravo hrano” ne bodo ne suhi ne shujšali…
[/quote]

Ni čisto res. Proizvajalci uporabljajo psihološke finte, da privabijo potrošnike. Bodi brez skrbi, da ni tako preprosto in da se povpraševanje, tudi po drugih stvareh, karkoli si zamisliš na tem svetu, ustvarja umetno, zato da potrošništvo sploh lahko živi.
Kako te nafukajo za nov avto, čeprav je tri leta star še vedno odličen? Tukaj beri mone: vse so prepričane, da pet let star avto ni več varen, da se samo kvari, da se material iztroši. Več kot je airbagov in utripajočih lučk, prej jim pride. Včasih sta bili na leto dve modni kolekciji, zdaj so štiri, pa še kakšna vmes. Včasih so bile razprodaje dvakrat na leto, danes so non stop akcije in razprodaje, pa še vedno je nakupovalni petek poln ljudi, ki so bili dva tedna brez popustov in padejo v abstinenčno krizo.
Isto je s hrano. Načrtno in zelo premišljeno ponujajo embalažo, izdelke, pijače kričečih barv, da hoče človek to poskusit.
Zdaj eni so sposobni to videti in reči ne, ampak mislim, da vsak pade na nekem področju. Če ne pri hrani, pa pri kabelski, ali telefonu, ali oblekah … se že kaj najde.

Vse lepo in prav, ampak vsa embalaža, ki jo omenjaš, je lahko ključna samo pri izbiranju že pripravljene hrane. Torej pri točno določenih potrošnikih. Kjer pa je vseen drek ali kupijo ribje ocvrtke enega ali drugega proizvajalca.

Sin ve, komaj čakam da mi pove, kateri sošolec ima mamo puhloglavko in katera je. 🙂
[/quote]

No, zdaj bo imel tvoj sin vsaj s kom razglabljati o tej stvari.
O puhoglavosti pa raje bodi tiho. Tukajle si pošteno zasral in to veš, a ne.

Pa ne misli da ti verjamem, da sin ve, da njegove slike popaš na mon. Še manj pa na kakšen način komuniciraš in žališ. Gotovo bo ponosen nate, a ne, ko prebere tvoje poste?

Sin ve, komaj čakam da mi pove, kateri sošolec ima mamo puhloglavko in katera je. 🙂
[/quote]

No, zdaj bo imel tvoj sin vsaj s kom razglabljati o tej stvari.
O puhoglavosti pa raje bodi tiho. Tukajle si pošteno zasral in to veš, a ne.

Pa ne misli da ti verjamem, da sin ve, da njegove slike popaš na mon. Še manj pa na kakšen način komuniciraš in žališ. Gotovo bo ponosen nate, a ne, ko prebere tvoje poste?
[/quote]

Ti brihtna buča bi pa že lahko vedela, kakšno telo je telo 40 letnika ali mladostnika.
Saj ni čudno, da smo potem vse puhloglavke, mona!

Sin ve, komaj čakam da mi pove, kateri sošolec ima mamo puhloglavko in katera je. 🙂
[/quote]

No, zdaj bo imel tvoj sin vsaj s kom razglabljati o tej stvari.
O puhoglavosti pa raje bodi tiho. Tukajle si pošteno zasral in to veš, a ne.

Pa ne misli da ti verjamem, da sin ve, da njegove slike popaš na mon. Še manj pa na kakšen način komuniciraš in žališ. Gotovo bo ponosen nate, a ne, ko prebere tvoje poste?
[/quote]Kja bi pa zasral, sinu ni nič hudo, če so slike na netu, nekaj jih tudi sam objavi, je jih pa poln splet iz tekem. In mislim, da je ponosen, ne rabi se skrivat in mu ni v interesu.

Saj pravim, bova se oba s sinom smejala, katera mati sošolca je puhloglavka, ker dostikrat debatirava o tem kaj pišem na forumu, se ima čemu smejat, saj je praktično odrasel in še kako razume. 🙂

No, zdaj bo imel tvoj sin vsaj s kom razglabljati o tej stvari.
O puhoglavosti pa raje bodi tiho. Tukajle si pošteno zasral in to veš, a ne.

Pa ne misli da ti verjamem, da sin ve, da njegove slike popaš na mon. Še manj pa na kakšen način komuniciraš in žališ. Gotovo bo ponosen nate, a ne, ko prebere tvoje poste?
[/quote]Kja bi pa zasral, sinu ni nič hudo, če so slike na netu, nekaj jih tudi sam objavi, je jih pa poln splet iz tekem. In mislim, da je ponosen, ne rabi se skrivat in mu ni v interesu.

Saj pravim, bova se oba s sinom smejala, katera mati sošolca je puhloglavka, ker dostikrat debatirava o tem kaj pišem na forumu, se ima čemu smejat, saj je praktično odrasel in še kako razume. 🙂
[/quote]

zakaj je na sliki tako star, več kot 20 let deluje da ima

No, zdaj bo imel tvoj sin vsaj s kom razglabljati o tej stvari.
O puhoglavosti pa raje bodi tiho. Tukajle si pošteno zasral in to veš, a ne.

Pa ne misli da ti verjamem, da sin ve, da njegove slike popaš na mon. Še manj pa na kakšen način komuniciraš in žališ. Gotovo bo ponosen nate, a ne, ko prebere tvoje poste?
[/quote]Kja bi pa zasral, sinu ni nič hudo, če so slike na netu, nekaj jih tudi sam objavi, je jih pa poln splet iz tekem. In mislim, da je ponosen, ne rabi se skrivat in mu ni v interesu.

Saj pravim, bova se oba s sinom smejala, katera mati sošolca je puhloglavka, ker dostikrat debatirava o tem kaj pišem na forumu, se ima čemu smejat, saj je praktično odrasel in še kako razume. 🙂
[/quote]

Pa da se ti, res. Dneve in dneve po forumih, brez kančka dostojanstva. Razkrivaš preteklost, sedanjost, identiteto svoje družine, vašo intimo. Žališ, napadaš, imenuješ ženske puhloglavke,drugače misleče pa trupla. Pa saj si moška Mirela, res. Brez olike, brez možganov, brez sramu. Kaj naj bi tvoj sin razumel? Da si kr.et.en prve klase? Se bosta skupaj smejala, praviš? Takih staršev se otroci sramujejo.

Kja bi pa zasral, sinu ni nič hudo, če so slike na netu, nekaj jih tudi sam objavi, je jih pa poln splet iz tekem. In mislim, da je ponosen, ne rabi se skrivat in mu ni v interesu.

Saj pravim, bova se oba s sinom smejala, katera mati sošolca je puhloglavka, ker dostikrat debatirava o tem kaj pišem na forumu, se ima čemu smejat, saj je praktično odrasel in še kako razume. 🙂
[/quote]

zakaj je na sliki tako star, več kot 20 let deluje da ima
[/quote]Saj ga ne vidiš na sliki, izgleda zelo mlad v obraz, prijaznega pogleda in nedolžnega izgleda. Mišičast pa je ja, oziroma ga je sama utrjena mišica in mu že v osnovni šoli niso verjeli da ne jemlje steroidov, pa jih res nikoli ni. Treniral je pa veliko in tudi trenira, to je pa res. Tako da tridesetletni mojstri se ne upajo vsi z njim borit na treningih, ker je enostavno premočan in prehiter. Ima a tu in tam kakega tridesetletnika, da e borita in imasploh s kom trenirat.

če že, se obrni na proizvajalce… brez povpraševanja ni ponudbe, brez potrošnikov ni prodaje… realno sem ti pa že v eni podobni temi povedal, pa si očitno preveč zabito da bi dojelo, so pa za svoje otroke odgovorni starši in ne trgovci in debeli otroci niso posledica hrane kot same ampak tega da so zabubljeni med 4 stene, kar pomeni da pri minimalno ali nič gibanja tudi ob hranjenju magari samo s korenčkom ipd. “zdravo hrano” ne bodo ne suhi ne shujšali…
[/quote]

Ni čisto res. Proizvajalci uporabljajo psihološke finte, da privabijo potrošnike. Bodi brez skrbi, da ni tako preprosto in da se povpraševanje, tudi po drugih stvareh, karkoli si zamisliš na tem svetu, ustvarja umetno, zato da potrošništvo sploh lahko živi.
Kako te nafukajo za nov avto, čeprav je tri leta star še vedno odličen? Tukaj beri mone: vse so prepričane, da pet let star avto ni več varen, da se samo kvari, da se material iztroši. Več kot je airbagov in utripajočih lučk, prej jim pride. Včasih sta bili na leto dve modni kolekciji, zdaj so štiri, pa še kakšna vmes. Včasih so bile razprodaje dvakrat na leto, danes so non stop akcije in razprodaje, pa še vedno je nakupovalni petek poln ljudi, ki so bili dva tedna brez popustov in padejo v abstinenčno krizo.
Isto je s hrano. Načrtno in zelo premišljeno ponujajo embalažo, izdelke, pijače kričečih barv, da hoče človek to poskusit.
Zdaj eni so sposobni to videti in reči ne, ampak mislim, da vsak pade na nekem področju. Če ne pri hrani, pa pri kabelski, ali telefonu, ali oblekah … se že kaj najde.
[/quote]

dejstvo ostaja, ni važno kaj mečeš vase ali je to bio korenček ali pa 3x naoljen in 5x soljen pata čips, nafukajo te z obojim, kar se pa same debelosti otrok tiče sem pa že povedal kako je s tem, če je rutina šola, domov, kavč, tv, playstation, pc, telefon, tablica, spanje in vsak dan ponovi vajo, za nagrado pa vikend družinski sprehod po nakupovalnih centrih, bodo otroci debeli pa če so na ultra zdravi hrani ali nekaj vmes ali na ultra junku, ker je v tem primeru “zdrava hrana” zgolj hrana kot vsaka druga.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Jaz sem se pa danes palačink nazrla aaaaaa
Shit zdej bom pa debela

zakaj je na sliki tako star, več kot 20 let deluje da ima
[/quote]Saj ga ne vidiš na sliki, izgleda zelo mlad v obraz, prijaznega pogleda in nedolžnega izgleda. Mišičast pa je ja, oziroma ga je sama utrjena mišica in mu že v osnovni šoli niso verjeli da ne jemlje steroidov, pa jih res nikoli ni. Treniral je pa veliko in tudi trenira, to je pa res. Tako da tridesetletni mojstri se ne upajo vsi z njim borit na treningih, ker je enostavno premočan in prehiter. Ima a tu in tam kakega tridesetletnika, da e borita in imasploh s kom trenirat.
[/quote]

Mišičast je. Kaj trenira, da je tako dober? A si ga ti navduševal ali je sam se našel v tem..

Kja bi pa zasral, sinu ni nič hudo, če so slike na netu, nekaj jih tudi sam objavi, je jih pa poln splet iz tekem. In mislim, da je ponosen, ne rabi se skrivat in mu ni v interesu.

Saj pravim, bova se oba s sinom smejala, katera mati sošolca je puhloglavka, ker dostikrat debatirava o tem kaj pišem na forumu, se ima čemu smejat, saj je praktično odrasel in še kako razume. 🙂
[/quote]

Pa da se ti, res. Dneve in dneve po forumih, brez kančka dostojanstva. Razkrivaš preteklost, sedanjost, identiteto svoje družine, vašo intimo. Žališ, napadaš, imenuješ ženske puhloglavke,drugače misleče pa trupla. Pa saj si moška Mirela, res. Brez olike, brez možganov, brez sramu. Kaj naj bi tvoj sin razumel? Da si kr.et.en prve klase? Se bosta skupaj smejala, praviš? Takih staršev se otroci sramujejo.
[/quote]Morda vas pa na ta način srečam v reali uboge na duhu in telesu kot ste. 🙂 Skrivat se pa res nimam potrebe pred nikomur. 🙂 Neumni kot ste, mi greste precej na živce, ker človek hočeš nočeš tretjino življenja zapravi na ubadanje z neumnimi povsod, na vsakem koraku. 🙂

Sin ve, komaj čakam da mi pove, kateri sošolec ima mamo puhloglavko in katera je. 🙂
[/quote]

Se mi samo zdi, ali je polarni malo globoko pogoltnil in ga je malo stisnilo?
Mal si zahebal, polarni, kaj?

zakaj je na sliki tako star, več kot 20 let deluje da ima
[/quote]Saj ga ne vidiš na sliki, izgleda zelo mlad v obraz, prijaznega pogleda in nedolžnega izgleda. Mišičast pa je ja, oziroma ga je sama utrjena mišica in mu že v osnovni šoli niso verjeli da ne jemlje steroidov, pa jih res nikoli ni. Treniral je pa veliko in tudi trenira, to je pa res. Tako da tridesetletni mojstri se ne upajo vsi z njim borit na treningih, ker je enostavno premočan in prehiter. Ima a tu in tam kakega tridesetletnika, da e borita in imasploh s kom trenirat.
[/quote]
Vidim da bi bila najina otroka dobra prijatelja
A tvojga tud kej punce obletavajo jaz mam metlo kar pred bajto haha

No, zdaj bo imel tvoj sin vsaj s kom razglabljati o tej stvari.
O puhoglavosti pa raje bodi tiho. Tukajle si pošteno zasral in to veš, a ne.

Pa ne misli da ti verjamem, da sin ve, da njegove slike popaš na mon. Še manj pa na kakšen način komuniciraš in žališ. Gotovo bo ponosen nate, a ne, ko prebere tvoje poste?
[/quote]Kja bi pa zasral, sinu ni nič hudo, če so slike na netu, nekaj jih tudi sam objavi, je jih pa poln splet iz tekem. In mislim, da je ponosen, ne rabi se skrivat in mu ni v interesu.

Saj pravim, bova se oba s sinom smejala, katera mati sošolca je puhloglavka, ker dostikrat debatirava o tem kaj pišem na forumu, se ima čemu smejat, saj je praktično odrasel in še kako razume. 🙂
[/quote]

Seveda, gotovo je ponosen na ata, ko bere njegove umotvore in žaljenja vse povprek. Za piko na i pa pripopa se kako nago rit in slike svojih otrok. Super ata. Kdo si ne bi želel takega.
Hči tudi ve, da popaš njene slike na forum?

New Report

Close