Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko imate indeks telesne mase?

Koliko imate indeks telesne mase?

45.4

S 175 cm in 77 kg sem v 1.stopnji debelosti (moški)? Pa kaj je potem tule zdravo, da si ko ena polenovka shiran, pa ozke kavbojke gor, pa movember brado? Do danes sem bil prepričan, da sem med suhimi / normalnimi, očitno se moram preselit med metroseksualce.

16.9


Okostnjak?[img]http://www.modrijan.si/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/kosti3/49239-1-slv-SI/kosti_medium.jpg[/img]

19,5. Piše, da sem podhranjena. Od kod potem trebuh?

20,7

Premalo mišic in kosti, preveč mlahavega maščevja.

Mah, ja….sami suhci tle gor. Prov gotovo, populacija pa predebela. Moj je 28 in?

29,8


Grapar a maš spet preganjavico?


Grapar a maš spet preganjavico?[/quote]Midva sva en človek: Dr. Jekyill & Mr. Hyde. Ti si Hyde :-))))

19,1


Jaz imam tudi index nekje 22, ok sem se res malo zredila, ampak še vedno mi je čisto OK, ful si ne želim bit suha, res ne. Da bi kak moški imel pripombo, ni se mi še to zgodilo. Treniram pa v povprečju 10x več od žensk mojih let.

30+

Tudi jaz 20,8 kot ena zgoraj. 170 cm in 60 kg.
Kak kg bi bilo dobro dol dat, drugače pa se počutim ok.

Jaz sem imela precej manj kilogramov, ampak sem si zdaj bolj všeč.

Se pa tolaži s tem, da bi s suhim frisom zgledala vsaj 5 let starejša 🙂

27,8 imam.

Isti kot avtorica glede na 50+, drugače pa glih 25.

Pridno jejte suhice…

19.6

18,7.

17,5 pri 39ih in tako ze celo odraslo zivljenje. Skoz poslusam komentarje ‘a si spet shujsala’, ceprav imam najbolj stabilno tezo od vseh. In nisem vegi.

18.8

Enako tudi meni. 20,4

22.28247738194314


Okostnjak?[img]http://www.modrijan.si/var/ezwebin_site/storage/images/media/images/kosti3/49239-1-slv-SI/kosti_medium.jpg[/img][/quote]

Po moje res okostnak, ja. Glede na to, da ima moja hči ITM 17,6 (22let) in je fuuuul presuha. Vsaka kost se ji vidi. Na morju so že šepetali med sabo, če ima anoreksijo ali bulimijo. No, k sreči nima nič od tega, le gene za hitro presnovo, saj veliko poje, tudi kalorične hrane.
Kako se zrediti je zanjo misija nemogoče.

New Report

Close