Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko imate našparanega denarja?

Koliko imate našparanega denarja?

EJ FRAJER KOLIKO SI STAR TI ANONIMNI TEBE SPRAŠUJEM CAO

EJ FRAJER KOLIKO SI STAR TI ANONIMNI

DOBRO SPARAJTE


nekaj čez 40

A je to ženitni oglas kot jih piše agencija Alan? :))))))))))

Nič več,sem pa šparala,da sem si lahko kupila eno dizajnersko torbico (ja vem,tipično žensko),ki sem si jo želela in je stala nekaj manj kot 4000evrov…največja fora pa je ker vsi mislijo da je ponaredek! 🙂 Kar naj,da ne bi slučajo koga zamikala!!!:-)

Kako lahko po netu take podatke dajete?

Zanimiva tema. Vse vlagamo v hišo. Letos fasada in terasa nekje 15 jurčkov bo šlo.

Prihranhenih smo imeli nekaj malega cez 10.000€. Prisle so nepredvidene okoliscine in smo denar skoraj porabili. Sedaj dajeva z mozem vsak mesec na stran 150€ za zlato rezervo. Pocasi upam, se bo malo nabralo. Sva pa zgradila hiso, skoraj dokoncala z urejanjem okolice. Kredit je poplacan. Gremo pa tudi radi na kak dopust ali v kaksno bliznjo tujo drzavo. Bi vec prihanili, ce ne bi nikamo r sli.

Malo me je sram povedat.

Imam kakšnih 700.000 evr v nepremičninah, od tega živim, in na trr približno 20.000 evr. Nimam ne kredita ne lizinga. Imam pa dve babe doma, ki pridno zagotavljata.

bakrenih pa kakšen euro ali dva se najdeta not 🙂

Okoli pol milijona, prišparala na socialki, kaj češ eni znamo!

Nimam veliko, za prvo silo.

Manj od zneska, ki sem ga podedovala. Recimo, da sem porabila polovico. Kriza je zahtevala svoj davek 🙁 Počutim se nesposobno, ker ne bom otrokom zapustila toliko, kot sem dobila.

Čakam na dediščino.

malo čez milijon

Na mojem bančnem izpiski po zaključenem sodnem postopku o dedovanju je sedem mestna številka.

Italijanskih lir ali nemških mark? 😉

Srečka! 🙂
Da bi imel drobtinico tega, nebi bil revež

Italijanskih lir ali nemških mark? ;)[/quote]

Evrov. Prodal firmo, zdaj pa nevem kaj bi sam s sabo, pa sem odkril vir neskončne zabave – MON.

Takrat 2012 vidim da sva imela 40.000,zdaj imava 80.000.uredu

17 kilo € plus stanovanje za slabe čase.

Italijanskih lir ali nemških mark? ;)[/quote]

Evrov. Prodal firmo, zdaj pa nevem kaj bi sam s sabo, pa sem odkril vir neskončne zabave – MON.[/quote]

A bi bil ti moj prijatelj?
Sem mlada, seksi in pametna pupa … a ni škoda, da zapravljava čas na Monu?
Ti imaš denar … jaz pa poznam še druge (drage) vire neskončne zabave …!

O tem ne govoriva z nikomer, niti anonimno. Nikogar nič ne briga. Brezveze mi je hvalisanje po anonimnih forumih. V življenju mora biti vsega in privoščiti si in prihrankov.

New Report

Close