Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko imate našparanega denarja?

Koliko imate našparanega denarja?

Glih za burek imam. Ampak, še za enega si pa lahko sposodim.

______________________

Evrov. Prodal firmo, zdaj pa nevem kaj bi sam s sabo, pa sem odkril vir neskončne zabave – MON.[/quote]

A bi bil ti moj prijatelj?
Sem mlada, seksi in pametna pupa … a ni škoda, da zapravljava čas na Monu?
Ti imaš denar … jaz pa poznam še druge (drage) vire neskončne zabave …![/quote]

Naprimer kakšne?

A bi bil ti moj prijatelj?
Sem mlada, seksi in pametna pupa … a ni škoda, da zapravljava čas na Monu?
Ti imaš denar … jaz pa poznam še druge (drage) vire neskončne zabave …![/quote]

Naprimer kakšne?[/quote]

A si kavalir, ali nisi?
… tako edinstvene in nore zadeve se pogovarja na štiri oči v prijetnem ambientu, se ti ne zdi?

Ob dobrem in domiselnem aperitivu, ki bo poskrbel za unikaten začetek najinega poznanstva in tudi nore zabave, ki bo sledila, ti bom zaupala vse in še več, kar bi moral vedeti, a tega še nisi odkril …

Naprimer kakšne?[/quote]

A si kavalir, ali nisi?
… tako edinstvene in nore zadeve se pogovarja na štiri oči v prijetnem ambientu, se ti ne zdi?

Ob dobrem in domiselnem aperitivu, ki bo poskrbel za unikaten začetek najinega poznanstva in tudi nore zabave, ki bo sledila, ti bom zaupala vse in še več, kar bi moral vedeti, a tega še nisi odkril …[/quote]

Čas za privatna sporočila 🙂

Imam polovico hiše, 2 osebna avtomobila, na poslovnem računu nekaj čez 100.000 EUR, 50.000 EUR v skladih, 40.000 EUR bančnih depozitov….

avto ni naložba 🙂

Toliko kot junija 2012. Komu se da vlačit na plan pet (5) let stare poste !!?

ne razumem čisto dobro.
a se hvališ ali jamraš?

razloga nimaš ne za prvo ne za drugo…

ne razumem čisto dobro.
a se hvališ ali jamraš?

razloga nimaš ne za prvo ne za drugo…[/quote]

Ne, se ne hvalim niti ne jamram.

Samo napisal sem, kaj in koliko sem ustvaril. Vendar pa je nekaj drugega več vredno kot vse to.

Na računu oz. vezavi 120.000 €, imam pa še cca. 50.000 € neodplačanega kredita.


Se mi zdi da te oni fotko kmal prehitu: )))

10 eurov in 31 centov.

Mnogi bi se lahko zamislili, sploh tisti, ki pri 40, 45 letih nimate nič….minuse na računih, sposojate si denar od staršev, ki z nizko penzijo komaj sami preživijo, pa morajo še svojim razvajenim hčerkam in sinovom dajati, ker ti ne znajo z denarjem…..

Poznam kar nekaj primerov, ki stalno jamrajo, kako so v minusu, kako nič nimajo ipd.
Potem pa vidiš nov avto, pa dopuste, pa kar naprej nova oblačila.
Tako da – vse je relativno.

3 milijone približno

Denarja nimam, nimam kaj z njim početi. Rada skačem in se veselim širom interneta. Sem izredno gibčna, vedno gola pred vami stojim, bliskovito se v daljavi  izgubim.

10k na varčevalnem v primeru da izgubim službo ipd

1k vedno na računu če kaj crkne ipd

15% od dohodka že 17 let dajem v sklade za penzijo kjer fletno raste

Nekaj imam v posameznih delnicah

Trenutno varčujem se za nov avto tako da je tudi tam že kar nekaj

Stanovanja ne štejem v prihranke ker v njemu živim in mi ne prinaša dohodka, imam pa še kar nekaj kredita na njemu (cca 40% vrednosti)

Par Tisoč evrov.

Ko bo v kratkemnekaj kar mora bit, niti pod razno ne misim dajati 200.000 + na banke in v sklade – nepremičnino kupit; pa oddajat.  Doma imet nekje 25.000 eur dodatno. Nič več v bankah. Jim ne zaupam, niti ne bodo na meni služili.

 

Primer: sorodnik kupil stnaovanje za 150.000 eur na obrobju Ljubljane ( cca 6 km od table LJ) pred 8mimi leti, ko je bila novogradnja. Zdaj  mu ponujajo 230.000 eur, če ga proda – v vhodih v naselju visijo listki – TAKOJ kupim stanovanje v naselju, za gotovino… In če bo tam fraj kakšno stanovanje, takoj kupim. Ni socialkarsko naselje, bjadevej. je pa veliko zelenja in neokrnjene narave okoli, pa vse na dosegu  nog, kolesa, ne  avta.

New Report

Close