Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Koliko je ljubljančanov poštenih….

Koliko je ljubljančanov poštenih….

Koliko so te za ta članek plačali? Toliko o poštenosti.

Koliko so te za ta članek plačali? Toliko o poštenosti.
[/quote]

Ganiso nič plačali. Poglej na njegovo uradno spletno stran, kako se hvali, da je bil v vseh zadevah oproščen.

Meni je pa Jankovič ravno toliko barabca, da mi je všeč 🙂
Dobi moj glas!


In ja seveda, ker dandanes poštenje, čast, zvestoba so vrednote, ki vam niso nič pomembne. Važen je denar. Samo, da se od zunaj sveti, tudi če je znotraj gnilo. Tako duša kot Ljubljana. Tako župan, kot prebivalci. Pa dejansko, saj si res eden drugega zaslužite. Res bo čudovita prihodnost vaših otrok, ki jih boste vzgajali zgolj v materialnem smislu.
[/quote]

Ti očitno nisi Ljubljančan in se vtikaš v Ljubljano. Za svoje mesto in svojega župana poskrbi in ne zganjaj foušije. Lahko tudi kandidiraš za župana v svojem mestu in ga dvigneš na nivo Ljubljane.

Moje nepremičnine so kupljene z mojim poštenim delom, imam vse prijavljeno, pošteno plačujem davke in z njimi pošteno (in konkretno) zaslužim.
Hvala Zoran, še tako naprej.

kdor mora za svoj kruh pošteno delat in ga pošteno zaslužit, prmejduš, ta ne more glasovat za Jankovića.

Ti očitno nisi Ljubljančan in se vtikaš v Ljubljano. Za svoje mesto in svojega župana poskrbi in ne zganjaj foušije. Lahko tudi kandidiraš za župana v svojem mestu in ga dvigneš na nivo Ljubljane.

Moje nepremičnine so kupljene z mojim poštenim delom, imam vse prijavljeno, pošteno plačujem davke in z njimi pošteno (in konkretno) zaslužim.
Hvala Zoran, še tako naprej.
[/quote]

O tvoji resnični poštenosti lahko sodijo samo drugi. Tudi Jankovič zase pravi, da je pošten, čeprav vsi vemo, da je zaradi njegovih Stožic obubožalo ter propadlo veliko ljudi. Nekateri so celo umrli zaradi tega.
Tolk o samohvalni poštenosti.

Ljubljančani vemo koga bomo volili. Vsi ostali se razburjate za brez veze, ker na naše odločitve ne vplivate.

Ti očitno nisi Ljubljančan in se vtikaš v Ljubljano. Za svoje mesto in svojega župana poskrbi in ne zganjaj foušije. Lahko tudi kandidiraš za župana v svojem mestu in ga dvigneš na nivo Ljubljane.

Moje nepremičnine so kupljene z mojim poštenim delom, imam vse prijavljeno, pošteno plačujem davke in z njimi pošteno (in konkretno) zaslužim.
Hvala Zoran, še tako naprej.
[/quote]

Dokler moramo vsi Slovenci plačevat vaše ljubljanske zafnane projekte, se imamo pravico vtikati tako v Ljubljano kot v Ljubljanskega župana.
Ko bo pa Ljubljana plačevala vodovod v zgornjem Kašlju, potem naj se pa še Ljubljančani vtikajo v ta vodovod.
Pošteno?
Saj v tej temi govorimo o poštenosti, mar ne?

Resnica o Stožicah – 4. del ali županove pojedine: 131 večerij oz. kosil, večerja za 1.700 evrov …

15. 11. 2018, 8:08

 17

 Facebook  Twitter

Milan Kučan in Zoran Janković. Vir: družbena omrežja

Za Stožice kar 131 večerij oziroma kosil. Koliko le-teh se je udeležil župan Ljubljane Zoran Janković? Med drugim tudi večerja za 1.700 evrov! Poglejte, kaj je Janković odgovoril dr. Anžetu Logarju

To, da Ljubljančani veste koga boste volili, to vemo tudi mi.
Debata se nanaša s poudarkom o poštenosti. V nedeljo bo štetje poštenih in nepoštenih Ljubljančanov.
Vsi vemo in veste tudi Ljubljančani, koliko je vaš zdajšnji župan pošten. Z oddajo vašega glasu boste pač priznali, koliko za vas pomeni poštenje.

Enako he he he
Ampak saj največ problemov imajo z njim tisti, ki v Ljubljani sploh ne živijo.

Katere konkretno?

Kakšne spolne usluge? Tudi jaz bi kaj.

Katere konkretno?
[/quote]
Lahko pojasnim. Komot.
Faktor in Pro banka je bila ustanovljena zanj in za njegove projekte za katere je najemal pufe za katere se je v naprej vedelo, da ne bodo nikoli vrnjeni.
Oziroma se je vedelo, da jih bomo morali vrniti VSI Slovenci.
Še kaj?


Lahko pojasnim. Komot.
Faktor in Pro banka je bila ustanovljena zanj in za njegove projekte za katere je najemal pufe za katere se je v naprej vedelo, da ne bodo nikoli vrnjeni.
Oziroma se je vedelo, da jih bomo morali vrniti VSI Slovenci.
Še kaj?
[/quote]

Hahaha, leta 1991 so usatnovili banko za Zorana Jankovića?

Koliko so te za ta članek plačali? Toliko o poštenosti.
[/quote]
Kakšen članek? To je copy paste javno objavljene stvari na internetu. In to še na županovi strani. Zakaj bi kdo to plačeval?

Kakšne spolne usluge? Tudi jaz bi kaj.
[/quote]
Kaj pa je to, če želiš kavs v zamenjavo, da nekomu zrihtaš službo?

SĐS-u je že zdavnaj potekla garancija za poštenost. Za Zokija se ve kako gredo zadeve, župan najlepšega mesta na svetu s sumljivim ozadjem in nedotakljivostjo … pri SĐS bi tudi polnili žepe tako kot so jih iz NKBM s pomočjo skleroznega Matjaža Kovačiča in brezmadežnega Ivana, Logar še ni pojasnil kako je s to zadevo in navezo … zavedni Slovenci in patrioti so našli način kako bi s pomočjo Đuđi Muđi oprali denarce, Dijana je poslala denar potem se je pa zataknilo … nihče nikogar ne pozna, fotografij in video posnetkov kjer se družijo pa kolikor hočeš LOL
NLB je oprala več kot milijardo EUR brez težav, navaden državljan pa ne more položit na svoj račun 10 EUR brez osebnega dokumenta ali plačati položnice.


No to je vse res, na drugi strani pa tudi šerif in družina ne znajo pojasnit od kje milijoni ane 🙂 Zato pa bi mogli vsi leteti iz vseh funkcij.


No to je vse res, na drugi strani pa tudi šerif in družina ne znajo pojasnit od kje milijoni ane 🙂 Zato pa bi mogli vsi leteti iz vseh funkcij.
[/quote]

Se strinjam in nimam nobenih zadržkov pri tem.

Hahaha, leta 1991 so usatnovili banko za Zorana Jankovića?
[/quote]

Za Zorana Jankoviča so določili ti dve banki, da jih lahko spravi na kant,
Ti je smešno a ne?


Kaj pa je to, če želiš kavs v zamenjavo, da nekomu zrihtaš službo?
[/quote]

Ne vem kje naj bi to bilo, oba pravita, da ni bilo nič. Ampak tudi jaz rihtam službe, tako da….

Za Zorana Jankoviča so določili ti dve banki, da jih lahko spravi na kant,
Ti je smešno a ne?
[/quote]

Hahaha, spreminjaš svoje trditve? Najprej sta bili banki ustanovljeni sedaj pa so jih določili.

Mogoče tudi veš kdo, kako in kaj je določil, ali samo malo pišeš po nareku? Imaš kak dokaz?

In ja, mi je smešno, ko vidim kaj nekateri naredite iz sebe.

Ne vem kje naj bi to bilo, oba pravita, da ni bilo nič. Ampak tudi jaz rihtam službe, tako da….
[/quote]
Kakor vem, so obstajali telefonski posnetki, ki pa so kot dokaz bili nedovoljeni, zaradi napake v birokraciji. Je res?


Kakor vem, so obstajali telefonski posnetki, ki pa so kot dokaz bili nedovoljeni, zaradi napake v birokraciji. Je res?
[/quote]

Ti še vztrajaš? Bogi. Sej bo v nedeljo vsega konc in boš lahko mirno spal/a, ker bo Zoran zmagal.

New Report

Close