Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Koliko je ljubljančanov poštenih….

Koliko je ljubljančanov poštenih….

Tudi tole dela janković “prav”???

BojanPožar

BojanPozar

Vse pri Jankoviću je neka korupcija: poglejte, denimo, kako je zbiral podpise podpore?! Pritiskali – preko vodstva kluba – so celo na mlade športnike, gre pa za ljubljansko športno društvo Slovan …
Umazano do konca. Podn.

BojanPožar

BojanPozar

Vse pri Jankoviću je neka korupcija: poglejte, denimo, kako je zbiral podpise podpore?! Pritiskali – preko vodstva kluba – so celo na mlade športnike, gre pa za ljubljansko športno društvo Slovan …
Umazano do konca. Podn.
BojanPožar

BojanPozar

Vse pri Jankoviću je neka korupcija: poglejte, denimo, kako je zbiral podpise podpore?! Pritiskali – preko vodstva kluba – so celo na mlade športnike, gre pa za ljubljansko športno društvo Slovan …
Umazano do konca. Podn.

https://twitter.com/BojanPozar/status/1063436045650403329

Hja, kaj zdaj? Do zdaj ste levaki zmeraj trdili, da bi volili SDS samo, če ne bi kandidiral Janša. Zmeraj, vam je bil Janša problem ne SDS in njen program.
Saj ne kandidira Janša, kandidira Anže Logar , ki je v preiskovalni komisiji dokazal, da je sposoben in je obelodanil ljudi, ki so kradli in zvrtali bančno luknjo.
Aja, vas levake ne zanima kdo vam krade denar, važno da ne zmaga SDS?
A imate levaki res vsi takšne privilegije in koristi od teh kraj, da vam poštenje ne pomeni nič?

BTW jaz pa nisem tako prepričan, da bo Jankoviču uspelo. Mogoče pa le niso vsi Ljubljančani tako zahojeni in moralno pokvarjeni kot si ti. Morda boš presenečen. Sicer res da so zokijeva volilna baza prejemniki borčevskih penzij, udbovci, geji, cigani, izbrisanci in južnjaki, ampak, a res v ljubljani živijo samo še tile?
[/quote]

A vidš foro, to kar je odebeljeno je jezik SDS-a, pa ni v SDS samo Jaja, v SDS je tud Grims, Gorenjak, Zver, Tomc vsi zoprni in zadeti tipi in ena zoprna ženska. Ta Logar je pa samo prebleka jaja-ta, ti pejt buče drugam prodajat. Mimogrede je tud men Jankovič zoprn, se ne sekiram, obstaj možnost, nikili ne reci nikoli, če bo izgubil, vseen pa predvidevam, da bo dobesedno scat peljal tega modela iz SDS, drugi pa itak nimajo niti teoretičnih šans za kaj več…. Ti lole, boš men pisal, da sm moralno pokvarjen, heh…., si verjetno prezelen, da bi ti sodil ljudi o pokvarjenosti…, zato, kaj naj ti rečem, uživaj v svoji temi, ki jo imaš v glavi…. Od mene se lahko samo učiš o pokvarjeih ljudeh in nepokvarejenih, ker jst sem glih v tem filingu daleč najmočnejši in se mi pratično vsi klanjajo, ki me poznajo, človeka ocenim od oka, za to ne rabim nobene pravniške izobrazbe, ocena je preprosta, dober, slab, dober, slab…. SDS… slab, slab slab…… slab……. do zadnjega člana…, jeben je ta demokracije kot sam vidiš, za vas je pač diktatura v kateri bi uživali, ko bi prišli na aaaaablast….., aja, to sem napisal z desno roko, hehe, tako, da nism levak…

New Report

Close