Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu koliko je sex pomemben za srečen zakon?

koliko je sex pomemben za srečen zakon?

Ni res, to zmore malo katera. Nikjer ni rekla, da ga ni reševala. Kam pa preideš ce celo življenje zapraviš za reševanje zakona, LOL?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Jaz sem mu lepo rekla, da hočem sexat več, mu na gsm nastavila sexi ozadje, da ga malo spomni čez dan in pomaga 🙂

Koliko pametovanja. Za brez veze. Skupaj so se našli ljudje, ki po libidu niso na isti valovni dolžini. Dokler je bila prisotna zaljubljenost, to ni bilo očitno. Zdaj je vsak dan bolj. Mirella ima prav, ampak zraven spet nima, ker preveč filozofira. Če nekomu do nečesa ni, se ti lahko z njim pogovarjaš do nezavesti. Učinka ne bo. Oziroma bo nasproten. Še bolj mu bo šlo vse na živce. Seveda ženska ni zadovoljna in zadovoljena, če je noben že deset let ni dobro nategnil. In seveda se ji ne da do nezavesti dobrikati enemu pasivcu in ga prepričevati. Ženska hoče čutiti, da si jo moški želi. Nafektan fuk po obisku terapevta tega ne more nadomestiti.

Packa:-))

Očitno ne bomo prišli zadevi do dna, mislim pa, da če je predlagal ločitev…..ni več kaj razmišljati!

Za koga se pa bolj bojiš? Res zanj( ker revež ne ve, kaj bi ločitev prinesla?) Ali zase? (ker…..???))

Otroka bi bilo pa pravično, da še vedno “dobita”, imata, zanj skrbita, ga ljubita, mu vse nudita…OBA!

Otrok dejansko ni kriv, če vama ne gre!

Končno pa, če vama je ločitev prevelik strošek, dva stanovanja prevelik strošek….ločita samo spalnici in se dogovorita za odprt zakon!
Dokler nima eden drugega partnerja, dokler morata skrbeti za otroka….če je sicer vajino življenje znosno…ostanita sostanovalca…..no…če nima noben drugih planov…bi nekaj časa šlo!

Pa seveda: Brez zmerjanja, očitkov, kričanja in prepirov!

Pogodba, kot trdijo nekateri, je zakon tako ali tako POGODBA, ki druži dva zaradi ekonomskih interesov. Evo, vidva zdaj to lahko udejanjita!
Ljubezni ni, ekonomski inetersi so, dva pametna odrastla=pa je rešeno!

Nisem brala ostalih komentarjev, ampak ti dam prav!

Veš kako pravijo: Dober sex je 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zveze, slab pa 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}!

[url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/p554391.png[/img][/url] [url=http://lilypie.com][img]http://by.lilypie.com/50Izp2/.png[/img][/url]

Jaz?

Pa kaj boš rekel, da ni sexi in čist lepa na easy rešitev?

Normalno, saj veš:-))
Sam ni pa prijetno ves časmtrdega nosit! No, lahko da si tudi v službi postreže:-))))))))

pol bosta pa sexala in varala drug drugega:-)))))

Hehe, ne si nebo nič v službi postrego, ga že čakam doma.

Sicer pa je to kot opomnilnik, saj ne gleda ves čas v gsm – ima kar veliko delo, to je tako za hmmm pomoč?? 🙂
Ker prej saj mu je, ampak kot, da ne pomsili… sam je rekel, da pač očitno ni tipičen moški….da ne misli skoz na sex in to je ravno toliko, da se spomni 🙂

In smo vsi zadovoljni 🙂

Re: koliko je sex pomemben za srečen zakon?
Napisal: mirella
Datum: 03.12.2007 10:58

Nekje sem prebrala nasvet za ženske, ki jim ni do spolnosti:
Začnite se samozadovoljevati!

POtem menda se boste bolje spoznale in povečala se vam bo želja!

Jaz dodajam še: ženske, ki pri seksu ne doživijo orgazma, seksa ne smatrajo kot užitek, ampak kot nujo, neko obvezo v zakonu. Ni čudno, da potem ne štima! Kajti dober seks z orgazmom te napolni z energijo, elanom, voljo do vsega. Orgazem je poleg vsega tudi odličen sprostitveni ventil za oba partnerja.
Zato bi morale take posamznice malo potrenirati in se bolje spoznati, torej se naučiti pripeljati do vrhunca tudi med seksom s partnerjem, če ne gre drugače, brez sramu in občutka krivde!

Jona

Če se oba strinjata, potem se ne varata, saj pametni se pač pogovorijo:)

KIR, dobro jutro:)

Cmokca mirella! :-)))

Jaz bi rekla, da seks ni osnova za dober zakon. In tudi ne sme biti. Spet pa odvisno od posameznega para. Jaz imam npr. zelo različna obdobja. Od tega ko mi paše non stop, do tistih, ko mi sploh ni. Moj je bolj konstanten. Ampak, če meni ni, pa moj želi, točno ve na katero struno zaigrati, da mu uspe. Res pa je, da se že dovolj dobro poznava in poslušava en drugega.

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Ja pa saj to je point, kar si napisala, da se poslušata in, da se znata spravit v določeno “stanje” :))))))))

Jaz mislim, da je sex v zakonu kar zelo pomebna substanca, zato se je potrebno zanj potruditi. Pri tem bi vam svetovala manj besed (čim manj filozofiranja in jamranja da ni, pa zakaj ne, pa jaz bi…) in več dejanj, ki potem do tega pripeljejo. Treba se je malo (včasih malo bolj 🙂 ) potrudit, se znat prezentirat :-), pa bo…

Jaz bi se tukaj strinjala z osebo moje mnenje. Eno je, da imata dva spolno življenje, ki kar naenkrat preneha, eno pa je, da ga sploh nikoli nista imela in je ženi/možu prepizdilo. To sta dve različni situaciji.
V prvi situaciji je lahko milijon razlogov, ki niso nujno negativni. Če se zadeva vleče dolgo, potem tak zakon nima ravno srečne prihodnosti.
V drugi situaciji pa gre tako kot je napisal/a moje mnenje, za osebi, ki nista na enaki valovni dolžini glede spolnosti in tukaj je za uspešno zvezo samo vprašanje prilagajanja. Kdo se bo komu ali če se sploh bo. Sicer pa, da bi se nekdo kr odpovedal sexu ali pa nekdo sexal samo zato, da bo partner zadovoljen, hmmm tukaj pa ne vidim lepe prihodnosti.

In, DA, seks je zelo pomemben v partnerstvu in ima zelo veliko vlogo. Kdo trdi drugače se slepi ali pa hoče samo dokazat svoj prav.

Ni vse, je pa veliko.

Končno bobu bob!

Jaz sem imela včasih ful visok libido, bistveno večjega kot on, po otrocih mi je pa dol padlo. Tako da zgornja teorija ne velja ravno. On bi zdaj non-stop, meni pa ni, sploh ne zvečer.

Priznam pa, da sem se zamislila nad sabo, da tako ne bo šlo, zato skušam izkoristiti tisti čas po menstruciji, ko mi najbolj paše in ga vsaj takrat konkretno napadem.

Absolutno res!

Kje sem že zadnjič prebrala, če žena ni zvečer nataknjena, je potem čez dan. Ali nekako tako. :)))

_______________________________ "Umazanija z rok se lahko umije, z duše pa nikdar." - N. S. Hruščov

Kalibri, si morda pomislila, kako srečo imaš, da si sploh spoznala enega normalnega,ki te je hotel z otroki? Drugi pač nimamo te sreče 🙂 🙁

Mirella, ti mi pa daš za misliti-lepo!!!

Ne drži, da inpotentni moški ne znajo zadovoljiti.
Nekaj let sem bila v zvezi z moškim, ki mu je njegov organ delal le s pomočjo viagre in podobnih medicin.
Pa kljub pogostemu nedelovanju nikoli nisem bila prikrajšana za užitke. Še celo več: danes – po desetih letih končanja te veze – ko sem v novi vezi in imam dva otroka, še pogosto pomislim na njega, kako je znal delati z mano.
Je pa res, da je bil ves čas psihično obremenjen z idejo, da me verjetno ne more dobro zadovoljiti. Čeprav sem mu ves čas dala vedeti, da je mojster v zadovoljevanju. Danes ne vem kje je, kaj počne in ne bi si ga upala spraševati o “uspešnosti zdravljenja”. Bil je idealen ljubimec, če le ne bi imel ves čas kompleksa, ki ga družba ves čas meče na plano: Če ni v trenutku trd in trd dlje časa, potem je moški zanič. NI RES!!!

Še jest dodam svoj lonček…

Pr nas doma zadeva tudi ful šepa. Žena je kar se tega tiče totalno nezainteresirana, vsak seks ji je nekako odveč. Zaradi nejenega non-stop izgovarjanja in tisočev preprek, je meni tudi ketna padla dol in me po domače povedano boli k… za tak life. Pa da ne bo tle kakšnega pametovanja, pri dveh otrocih se maksimalno angažiram na vseh področjih, zato ker to jemljem kot normalno, ker bi jo rad razbremenil in zato se ne izogibam nobenega dela. Pospravljanje, kuhanje, likanje, ukvarjanje z otroci, psa na sprehod, družbe praktično ni. Ko pride do seksa, ni to samo ven pa noter, ampak se res posvetim zadevi. Ponavadi moram cel dan skakat okoli nje, da mi srotica zvečer nameni pol urce.
Rezultat…, ena sama katastrofa. Dolgo tako ne bo šlo.

lp


Le kako se je tole končalo?

New Report

Close