Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu koliko je sex pomemben za srečen zakon?

koliko je sex pomemben za srečen zakon?

To je samo še en izgovor več pri ženskah (ali moških, redko), ki čakajo, da jih bo partner razbremenil in bodo mogoče bolj voljne. Če te nekdo privlači in je pri seksu potešen, bo voljen tudi pri vsem delu, pač morda ne zelo pogosto, bo pa. Je pa res, da mora v odnosu ostati spoštovanje, če tega ni, se dva oddaljita, s tem pade privlačnost. Včasih je pa tudi obratno, pade privlačnost in s tem nastane oddaljitev in pade spoštovanje.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

No mam kr podoben primer….dva otroka…moja skoraj nezainterisirana za sex…res podn life…nikoli ampak res nikoli se ne porocit z osebo oz imeti otrok,za katero nisi preprican da poznas vsak njen gen

Ufff, pomankanje strasti v partnerski zvezi je kar zanimiva tema. Vidim, da v tem nisem osamljen.
Sicer kar uspesno prenasam pomankanje strasti in seksa, ampak se mi ze dogaja, da zenske gledam z drugimi ocmi 😊
Najhuje je, ko hormoni podivjajo in je roka premalo za potesitev 😊
Takrat poskusam energijo preusmerit v kreativnost, pa kaj napisem za potesitev fantazije 😜

Tole je pa tako, kot da bi jaz napisal. Enkrat na mesec, če pridem na vrsto, je že veliko. 🙁

Se je treba potrudit in si najdit kakšno tako se potem manj obremenjuješ a je al ni.Potem je pa tista doma samo za okras

No da še nekaj dodam a se trudis in vse naredis si naredu vse in tudi to, da ma cas za vse, za posteljne uzitke pa ne.In sam
sem tudi s tem prenehal ,ce me za kaj moti naredim in jo napizdim thats all kot je nekdo ze napisal tako ne gre zato so pa druge ceprav dolgo ni slo varat sem sedaj kr uspel

New Report

Close