Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu koliko je tukaj samskih punc

koliko je tukaj samskih punc

tudi samska:-)

Sori no, ampak tako na hitro pa tud ne dajem maila okrog, sploh pa ne ker mi nisi odgovoril na prejšnje vprašanje. Zaenkrat me čisto nič ne moti, če se posti berejo. Zakaj si pa sploh prišel na forum s takim vprašanjem? …))

med 20 in 30 -zelo nerad dajem svoje osebne podatke na očeh vsem.
moti mene v kolikor tebe ne .
upam da to ni teško razumeti.
zato ker sem samski tudi jaz in me zanima koliko je takšnih deklet in kakšen je razpon v letih.
ali so samske bolj punce okoli 30 ali 20 itd.
ker dozdeva se mi da je čedalje več punc samskih oz. da imajo skoraj vsak dan drugega skratka avnturistke-.

tam okol tridesetih je že dost ločenih, ja :))))

Se strinjam. So se kao ful srečno poročile, čez dve leti pa že ločile …. glej za zlomka, pa zopet srečno.?!?!

Ja katalog zakaj pa te dopisovanje preko foruma moti. Res je bol primerna osebna pošta. Se psuitm biti izzvana zato lahko ti pustiš svoj mail, da bova lažje ugotovila,kam dosiva med 20-letnika ali med 30-letnike. Lp

:))) čeprav se mi zdi da zakoni v drugo malo bolje funkcionirajo. Morda zato, ker bolj pazljivo izbirajo, morda pa tudi zato, ker se bolj potrudijo. Verjetno oboje.

Velja.Cakam na mail na [email protected]

samska

Še ena samska… 🙂

stara 22, samska ker od prejšnje resne zveze, še ni bilo meni primernega fanta 🙂

v enem postu zgoraj pa pišeš da ti ni všeč da ima sedanji tip prevelikega ku*ca kaj sedaj si samska ali lažeš?

evo še ena samska.19 let.več seksa in svobode….nočem resne zveze..

btw sem rekla, da sem v zvezi z njim?????

lp, medo

Kakšen cilj,pa imaš?

mljask:))).
medo te čaka.

Ali te lahko vprašam če bi sla z menoj na ples .
Tam se bova skupaj zaljubila tako ne bova midva več samska .

New Report

Close