Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu koliko je tukaj samskih punc

koliko je tukaj samskih punc

cau.

zanima me koliko vas je samskih deklt in koliko letr imate .
kako da ste samske
l.p.

Jaz samska (1/2 leta), 27let.
Kako to? Kar naenkrat prevec razlicni zivljenski cilji.

Se ena samska…razlog…otrocek..ni si ga zelel, jaz pa ga nisem mogla ubiti…

Koliko časa pa sta hodila oz. bila v vezi?

pa še to-kakšni so tvoji življenjski cilji

Stalno me sprašujejo, kako to da sem samska. Mislim, a jaz vprašam koga, zakaj je poročen?

Odgovor je seveda na dlani: ker še nisem našla pravega, a ne. Tega res ni treba spraševat:)

pa si tudi čisto sama brez seksa?
si ga želiš?

Samska pomeni biti neporočena oziroma nikoli poročena. To ni isto kot sama.

Bravo Samostojna! Pa še osamljena nisi.

Točno tako samostojna. Pri samskih je ponavadi sexa še več, in to lahko veliko bolj vznemirljiv, ker še partnerje preizkušaš, kateri ti najbolj ustreza :)))

No, odvisno od človeka. Poročeni pač si predstavljajo vse mogoče glede spolnega življenja samskih ljudi:))))

Seveda je to odvisno od posameznika, sam zna pa biti tudi zelo pestro in vznemirljivo, a ne? Pač nimaš nobenih obveznosti in skrbi zarad tega…

pol si pa enkrat tud te svobode do grla sit. pa si najdeš nekoga, s katerim ti je lepo in tud seks zna bit še bolj vznemerljiv, pa čeprav z ena in isto osebo. jebiga, je pač narava naredila tako, da se raj parčkamo kot da smo sami.
nia

Tako je nia, tudi jaz sem dolg čakal, dokler nisem dočakal :)))

govori zase.

no, kakšno pa je?

Pri 27-ih pa še vedno samka. Da rajši samska in ne osamljena, kot pa nesrečna v dvoje,kot že mnogo parov okoli mene. Zakaj tako, mogoče sem premalo razvajena in posledično preveč emanciprana, in alergična na to, da se dedc ni pripravljen odpovedat dobrim nasvetom svojim staršev za vsako malenkost. Sem pač mnenja, da starši ne sme v nedogled vplivati na svoje otroke in celo na njhove partnerje …halo!!!!

s kje prihajaš?
obrita kar tako ali imaš mucko-pi*ko- pobrito?
si za kakšno dopolnitev tvojega seksualnega lifea?
l.p.

katalog ti ponudi vse, kar izberi po katalogu :))))

včasih se mi zdi, da prihajam od .. ne vem kje, sicer pa iz jugozahoda Slo

si za dopisovanje?
a to pomeni da si primorka?

tudi samska

Eh šit no, danes je pa en res grozen dan (v petih urah se je zgodilo toliko grdega, kot ponavadi v enem tednu), tako da sem mislila da sem iz jaugozahoda pa nisem, ker sm iz jugovzhoda – dolenka brez cvička. Ja katalog, iz katerega letnika pa si?

kaj se je zgodilo toliko grdega??
daj priloži email da ti pišem, da ne bodo vsi brali.
l.p.

koliko časa pa in zakaj?
l.p.

New Report

Close