Najdi forum

Splash Forum Arhiv Nepremičnine koliko je vredna vasa hisa#stanovanje?

koliko je vredna vasa hisa#stanovanje?

Ljubljana.😉

400.000, hisa, malo izven, nisva sparala z opremo, materiali, bila prej pridna in si lahko privoscila..

okrog 200.000 seveda ni Ljubljana.
a je 250 k samo za en štuk ali celo hišo? ker v Ljubljani za ta denar še drvarnice ne dobiš.

Vredna pa stane sta dva razlicna pojma.

Moje je znotraj ac obroca. Vredno je kokr je vredno. Stane pa 10 na kvadrat.😏😉

Sem rekel sosedu za kolk mu dam…
Je rekel: ja… Pa znaš…
Sem rekel: tišina!!! Ni jedne više! Bjezi mi da nebi nacrtno narušio i ugled i vrednost!! Vozi!!!😬😂

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

Stanovanje. Ljubljana.😉

Katera hiša in katero stanovanje.? Imam jih več, v dveh državah :))

Vsa naša posestva in vile stanejo pribl. 25 milijard evrov. Bo šlo?

Kaj misliš z “vredna”? Koliko smo plačali zanjo ali za koliko bi jo zdajle lahko prodali?
Dvojček, 20 min od Ljubljane, 120 m2, plačali 200.000 €, zdaj bi lahko prodali za 250.000 €.

Pri nas je bil samo bazen 50.000 tisoč€, pol pa računaj, če je tudi tam nekje marmorja, kje je še vse ostalo. Jo ne mislimo prodat, je čisto po našem okusu.

ja vse skupaj, domnevam, da vsaj 10 na šest in več. Če dobiš samo za najemnimo 7k na mesec + plus tvoja hiša, pa vikend v prvi vrsti, pa od sina stanovanje.

V LJ imam samo najemnino 🙂
Hiša doma v “vukojebini” pa po GURS cenitvi 153.000, prodajajo se v okolici podobne po 180-210.000. Tko da je verjetno realna prodajna cena blizu GURS cenitvi.

Sinko je zelo vljuden sosed, njegova deklica prikupna.👍

Moja bi naj bila po GURSu vredna 27.000 EUR. Sodni cenilec od banke jo je ocenil na 40.000 EUR. Je pa 200 km iz Ljubljane. Meni je vseeno koliko jo kdo ceni, vem, da ko jo bom oz če jo bom prodajala, da jo bom najbrž za točno toliko, kolikor znaša hipoteka. Jo bo kak Ljubljančan kupil za vikend. :))))

Eno je to kakšno vrednost ji ti pripisuješ, drugo je pa to koliko jo je nekdo na trgu pripravljen plačati. Velja pa točno ta znesek, ki ga je nekdo pripravljen plačati.
Precenjene hiše, ki so za trg nezanimive se prodajajo leta in leta, desetletje in več ali nikoli…hiše zanimive za trg z realno ceno se prodajo v roku pol leta do enega leta.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close