Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek koliko let imajo Petra Krčmar, Darja Zgonc,..

koliko let imajo Petra Krčmar, Darja Zgonc,..

Kot je že vprašanje v naslovu, me zanima, koliko so stari/mladi, naši voditelji dnevnikov. Tudi ostali, Edi Pucer, Dejan Ladika, Elen Batista Štader, ..
bi vedel kdo?

Najstarejše mi deluje Petra Kerčmar, vendar je baje stara 47, Darja zgonc je kako leto starejša, a izgleda mlajša, Elena pa je tudi nekje 46-47. Za moške ne vem. Edi je že bil 50,ne vem kadaj.

Če ne znam, bom pa druge učil.

Prave starke, na zunaj in na znotraj.

Lušna je Nuša Lesar, Barbara Bašić (prava turška faca, telo pa tudi), Karmen Lugarić, lušna je tudi Bernarda Žarn, čeprav je že stara, pa lušna Nuša Zavašnik (ta teologinja sicer ni “napovedovalka” na TV, temveč nekje drugje…trudi se s tistimi, s katerimi se noben noče….), pa še velike joške ima in ogromno pesmi poje….

Luštna je tudi Anja Hlača Ferjančič, z njo sem se pa že pobliže spoznal….na romanju.

Vesel oče

Izrazito grde novinarke so Tea Šentjurc, Brigita Potočnik, Tanja Volmut ( – sumim, da je jugo korenin, ko ima tako čudno razpotegnjeno “kravjo” faco,… le zakaj so vse Tanje razen Žagarjeve grde?) Alenka Arko, Katarina Matejčič ….

Darja je blizu 50, a dobro izgleda, Petra bo 47, včasih je bila lepa, Elen je najmlajša od njih.

Zadnji cas bi ze bil, da gredo v pokoj. In da pridejo novi mlajsi obrazi na tv ekrane. Jaz jih ne morem vec gledat.

Nad 50 približno.

. Zgonc je kot oseba ok. Edina. Edina svetla luč osebe. 🤗🤗🤗

Ma res bi ze bil skrajni cas, da se Darjo, Petro in Edija zamenja z svezimi obrazi.

Ti si pa sigurno neizmerni lepotec, butel bebavi.

Ti si pa sigurno neizmerni lepotec, butel bebavi.
[/quote]

Kokoš, si se le našla v opisu…..ha

Kokoš, si se le našla v opisu…..ha
[/quote]

Kokoš, oziroma bolje rečeno koklja, te je naredila.

resno, jaz bi pa rekla ravno za njo, da je čez 50..

malo ste se ušteli…Darja je letnik 1959…

Pop smeti ne gledam že dobrih 10 let. Zadnjič pa po pomoti prešaltam na pop smeti in me skoraj kap trofi. Na sporedu je bilo 24urno pranje možganov in faaaak kak se je petra krčmar postarala ojoj!! Kaj še taka stara sploh dela tam? Verjetno bi se našla kaka mlajša. Ker njen čas je definitivno potekel

Petra Krčmar je zelo pametna in sposobna novinarka, mi je všeč tudi če stara izgleda kot šinfate, brez nje ni 24 ur.

Po pomoti prešaltaš…praviš..:)))

Kakorkoli, brat pa še vedno ne zna. Zateguje tiste stavke, da jo je prou ogabno poslušat.

Pomeni, da je stara 61?? Potem pa več kot odlično izgleda. Pa nič ni popravljena. Petra izgleda starejša od nje. Pa ni 50.

Darja Zgonc je bila moja sošolka na faksu, takratni FSPN sedaj FDV.Je letnik 1961 ali pa 1962

Bedak zavaljen

Petra Krčmar je zelo pametna in sposobna novinarka”

A ne berejo z bobna te ženske, kako je to “novinarka”, je sploh že kdaj napisala več kot tri koherentne stavke, po kateri raziskovalni zgodbi smo si jo zapomnili? V letu, dveh, bo to vse AI delal, tv voditeljice danes so kot kočijaži ob izumu avtomobila, izumirajoč poklic.

Da ne boste ugibali koliko let imajo petra letnik 1976 edi letnik 1965 darja 1959 zdaj veste

Na POP TV imajo pedersko-lezbične voditeljske pare. Ko en govori, ga drugi gleda in obratno. Vsi pa grdi za TV kamere kot smrtni greh.

Kako postati BUDALO?
Glej TV Dnevnik TV Slo in TV Dnevnik POP 24ur.

če se mene vpraša sta obe dovolj stari za v penzijo.

New Report

Close