Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek koliko let imajo Petra Krčmar, Darja Zgonc,..

koliko let imajo Petra Krčmar, Darja Zgonc,..

Odgovor na objavo uporabnika
Tanja947, 19.06.2022 ob 11:31

Darja Zgonc je bila moja sošolka na faksu, takratni FSPN sedaj FDV.Je letnik 1961 ali pa 1962

 

Darja glede na te podatke izgleda odlično. Mislila sem, da sta s Petro enako stari.  Tudi raje jo poslušam, gledam, kot Petro.

 

Odgovor na objavo uporabnika
112, 04.12.2020 ob 13:25

Petra Krčmar je zelo pametna in sposobna novinarka, mi je všeč tudi če stara izgleda kot šinfate, brez nje ni 24 ur.

 

Se je spomnim še iz RTV. Bila je luštna, potem je šla na POP, tudi še nekaj časa dobro izgledala. Sedaj pa ne več. Kaj čmo, leta prinesejo svoje, nikomur ne prizanašajo. Stara je cca 50, mogoče leto več.

 

To samo v tej državi tako stare babe delajo na televiziji 😒

Odgovor na objavo uporabnika
mon mafija, 15.06.2023 ob 07:33

To samo v tej državi tako stare babe delajo na televiziji 😒

 

Nekaj čez 50 še ni taka starost. Poglej MM, skoraj do 70 je bila. Bolj lusštne so mlajše, jasno. Zelo luštna je Jasmina Jamnik, a je , žal, ni več videti, potem ena iz MB ( včasih je vodila kroniko na TVD).

 

Dobri stari FSPN. Legendarni žuri. Vsi smo bili del tega. Razen Darje. Živela je v sobi zraven moje…. in samo pridno študirala. Namesto da bi žurirala.

In kdo je bil kolovodja vseh  (skoraj) žurov?

Šeruga. Zvonček. Dokler ga ni na brucovanju v Riu očarala Romana. Prehodna frača za Zvoneta.

Ampak se je uštel. Flirti in čage so postale preteklost……

Ni se mi dalo Guglat. Bi rekla približno enako. Mogoče je  Kerčmarjeva leto-dve starejša.

Kerčmarjeva je bila malo nazaj 50 . Z ženo sva vedno mislila , da sva mlajša  od nje . Saj verjetno vsa ta fasada vsak dan tudi uničuje kožo .

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2549, 27.03.2024 ob 08:27

Kerčmarjeva je bila malo nazaj 50 . Z ženo sva vedno mislila , da sva mlajša  od nje . Saj verjetno vsa ta fasada vsak dan tudi uničuje kožo .

 

Kerčmar P je kar nekaj čez 50.  Darja podobno, le da bolj sveže deluje.

 

Vse te face s 24-kurskega dnevnika so za v KAZENKI PREGON HUDODELSTVA proti človeku!

In vi ovce ostrižene jih še zmeraj gledate?!?!

A si upajo še zunaj na prostem hodit, da jim ne pride kdo kaj povedat?!

Jest ne vem, a ste pozabil, kako so vas ravno te iste face NATEGOVALE in LAGALE? Strašen virus, cepi se!

Da jih vidim, me mora eden prijet, da jih ne pridem popljuvat in pribit eno okrog kepe!

Odgovor na objavo uporabnika
kerčmar p, 27.03.2024 ob 08:33

 

Kerčmar P je kar nekaj čez 50.  Darja podobno, le da bolj sveže deluje.

 

Hm…Petra je bila letos stara 50 let, Darja jih pa ima nekaj čez 60…preverjeno.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Hrček, 30.03.2024 ob 20:29

Hm…Petra je bila letos stara 50 let, Darja jih pa ima nekaj čez 60…preverjeno.

 

 

A res? Nikoli ne bi rekla, da je Darja starejša.

 

 

Kerčmarjeva se je pred nekaj leti čisto spremenila. Postarala praktično čez noč. Pa bila je prav fejst prej. Staramo se očitno različno.

 

Zadosti, da se za stalno umaknejo iz televizijskih ekranov.

 

 

 

 

Elen je meni lustna in naravna.

Tudi Rosvita je ok,sicer zadnje case zgleda utrujeno.

    Negledljiva in se manj prijetna za poslušanje mi je Katarina…. ne vem več kako se piše iz SLO1. Ima tak zoprn glas ( sicer je bolje kot v preteklosti) in tiste velike zobe.

Petra Kerčmar se je nekaj let nazaj kar pošteno zredila. Bila je skoraj na nivoju Tamare Vonta

Očitno se je potem vzela v roke, ker na teh slikah dva tedna nazaj izgleda super. Me zanima kako ji je  to uspelo, ker pri 50 je to kar podvig.

https://www.slovenskenovice.si/bulvar/domaci-traci/petra-kercmar-in-uros-slak-spet-skupaj-na-okrogli-obletnici-foto/

 

 

Zato je Petra tudi v obraz že nekaj časa zalita. Zadnje čase je nisem videla, ne vem, kako je shujšala.

    Ti pa glej noro tv in zlezi Janši v rit!

Meni je pa dobra rdecelasna Klara Eva. Tako lepa pa tudi zelooooo prijazna v zivo.. sem jo imel moznost spoznat

Kukovičičeva? Sem jo zasledil. Na teveju in radiju dela. Lep glas, stas, srce na pravem mestu!!

 

Moram prav poguglat. V spominu imam, da sta približno enako stari. Tako na oko bi rekla, da je Darja leto, dve mlajša. Petra se je zadnih par let zelo in hitro postarala. Darja deluje mladostno.

 

Je pa mlada. Dobro da majo na Nacionalki tud mlajše

 

New Report

Close