Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko mandatov ima nasminkana ga. Ogulin?

Koliko mandatov ima nasminkana ga. Ogulin?

In kaj si s to svojo izjavo povedal?
Prav nič, le svoj nos si vtaknil sem.
[/quote]

Viharc je kot drek na katerega stopiš. Povsod gre za tabo, smrdi in je brez koristi pa še težko se ga znebiš. Zato ga je treba obvezno PREstopit.

In kaj si s to svojo izjavo povedal?
Prav nič, le svoj nos si vtaknil sem.
[/quote]
Baba je prfuknjena in žleht ko satan, se ji takoj vidi. Ni edina v takih društvih, ki se za nič na svetu ne da stran, ker “samo ona zna”. Njeno objavljanje zgodb je patološko. Ne vema ali je to pravilo, da so vse te zmešane ali kaj vraga? Ker at v našem koncu je bila kot klon te ogulinke, baba ima celo shizofrenijo, ko so jo hoteli odstanit z odhodom v penzijo, je čisto znorela. To je tako divjala, da se ne da opisat. Ona ne bo šla je kričala, da je edina sposobna, nihče drug ni.


Baba je prfuknjena in žleht ko satan, se ji takoj vidi. Ni edina v takih društvih, ki se za nič na svetu ne da stran, ker “samo ona zna”. Njeno objavljanje zgodb je patološko. Ne vema ali je to pravilo, da so vse te zmešane ali kaj vraga? Ker at v našem koncu je bila kot klon te ogulinke, baba ima celo shizofrenijo, ko so jo hoteli odstanit z odhodom v penzijo, je čisto znorela. To je tako divjala, da se ne da opisat. Ona ne bo šla je kričala, da je edina sposobna, nihče drug ni.
[/quote]

Si bil konkretno zraven, da veš, kako je bilo?
In si videl njeno medicinsko kartoteko, da veš za njeno zdravstveno stanje?

Si bil konkretno zraven, da veš, kako je bilo?
In si videl njeno medicinsko kartoteko, da veš za njeno zdravstveno stanje?
[/quote]
Ja zarukani, obarz vse pove. Njen na sliki pove, da ni iskrena, da je pošteno prfliknjena in žleht ko satan. Njeno pisanje pa to samo še potrdi. Smo da bi teleta to videla , ni za pričkaovat. Ubogi tisti, ki delajo z njo, bi imeli verjetno za cele romane pripovedi, pa ne smejo.

Si bil konkretno zraven, da veš, kako je bilo?
In si videl njeno medicinsko kartoteko, da veš za njeno zdravstveno stanje?
[/quote]
Znaš ti brat? O naši vašačnki govorim, ki je bila direktorica društva prijateljev mladine in je ta ogulinka vide, kot njen klon. Oziroma je ogulinka še hujša, nazorno pokaže to s svojim predstavljanjem in pisanjem.

Kot je men znano ima 6.000 Eur plače.

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj vam ni jasno, 27.10.2020 ob 07:15

Zveza prijateljev M L A D I N E bo šlo? Še ekrat: M L A D I N E

Ti tudi v pekarni težiš za svinjski zrezek?
[/quote]

Ha ha ha ha, dobro napisano. Seveda, Zveza prijateljev mladine skrbi za otroke od nekdaj.


Ja, da v zvezi prijateljev mladine skrbijo za otroke in mladino je logično, ne vemo pa, zakaj jim je prioriteta samohranilke????
Samohranilke so odrasle ženske.

A to, da se šminkaš in lakiraš nohte pomeni notranje nezadovoljstvo.  Bolano.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Dgg, 26.10.2020 ob 20:53

Vsakič, ko jo slišim ali vidim, mi gre na bruhanje. Koliko časa in koliko se bo, pri Zvezi prijateljev? Je to poslanstvo trajno?

Ko se zbruhaš, pa si le našminkaj ustnice.

 

Svet takoj postane lepši.

profesionalna fehtarca denarja. Nobene razlike s stistimi na Čopovi, samo da one na čopovi preganjajo.

Za gospo Anito ne vem, je pa tista Tina Lamovšek, ki dela za dijaški sklad zlo od zla. Nisem še doživela, da bi nekdo, ki bi moral imeti neko sočutje tako napadal eno mamo. In čisto brez potrebe, upam da bo ta mama napisala kaj na to temo. Če ne bi bila poleg z možem, ko je klicala po telefonu, ne bi verjela, da je to mogoče.

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Moja izkusnja, 26.10.2020 ob 21:48

Vsi imate anito ogulin za svetnico in dobrotnico,pa je zenska v resnici zelo zelo primitivna in brez srca. Govorila sem z njo,imam dusevno bolezen in mi je rekla (ker pac nimam otrok) da so pri njih na prvem mestu otroci in samohranilke. Tako da za pomoc sem bila gladko zavrnjena. Drugo kot drugo,pa je rekla “a veste,mi moramo za te otroke poskrbet da ne bodo koncali tako kot vi”.

Neuka,neizobrazena,neprijazna baba. Sej ne recem,v sloveniji je veliko revscine. Zelo veliko. Hvalbogu majo samohranilke in druzine vsaj ZMPS,vsaj njih. Skoda da takrat pogovora nisem posnela. Zelo me je prizadela,ampak sem tega ze navajena.

In ne,ne lazem. Sla bi to tud na sodisce pricat,pa nej me zdaj strela useka al pa jutri.

Verjamem. Tina Lamovšek, zaposlena dijaški sklad botrstvo je ista. Sem jo pa

posnela. Kako se je izživljala po telefonu ….

 

Hvala za tako pomoč, ko mislijo da se lahko igrajo s tvojim življenjem in življenjem otroka. Raje umrem kot jih še kdaj kaj prosim.

Odgovor na objavo uporabnika
Artemis, 14.09.2023 ob 23:32

Verjamem. Tina Lamovšek, zaposlena dijaški sklad botrstvo je ista. Sem jo pa

posnela. Kako se je izživljala po telefonu ….

 

Hvala za tako pomoč, ko mislijo da se lahko igrajo s tvojim življenjem in življenjem otroka. Raje umrem kot jih še kdaj kaj prosim.

Pri njih sem  bila trikrat in nikoli vec.

So  cudno prijazni ali  vzviseno prijazni.  Nisem mogla razumet…Dobrodelnost lahko  skriva skrite maske, ki jib na prvem  mestu mogoce  zanima res samo  placa.  Glede  na to, da so tako veliki prostori popolnoma prazni itd…

 

Ona je humanitarka po srcu. Izobražena in razgledana, pomaga in se razdaja še zdaj, ko je bolna.  Takih , srčnih ljudi je premalo.

Ženska je izobražena in zelo urejena. Nevem, zakaj te to moti ?  Ima ogromno srce, pomagala je na stotinami ljudi, ki bi drugače pocrkali od lakote.  Ona je naša največja dobrotnica. Mandata tu ni, če si dober človek, nisi samo do penzije, ampak do konca.   Vsaka ji čast!

Ahhhh, eni kar klobasarijo in to na pamet.Resnica je pa nekje vmes…

Odgovor na objavo uporabnika
Bobi133, 15.09.2023 ob 07:03

Ženska je izobražena in zelo urejena. Nevem, zakaj te to moti ?  Ima ogromno srce, pomagala je na stotinami ljudi, ki bi drugače pocrkali od lakote.  Ona je naša največja dobrotnica. Mandata tu ni, če si dober človek, nisi samo do penzije, ampak do konca.   Vsaka ji čast!

Gospa je v prvi vrsti zelo bolna. In vsi ti komentarji kazejo na pomanjkanje empatije do socloveka. Ne vem kam to pelje. Naslednji ste namrec ze lahko vi.

Kaj si neki domišljate. Ogulin je od globoke države nastavljena, da drži roko nad humanitarnostjo. Zakaj bi jo menjali. Tako kot je Vogrinec držal komunistično roko nad smučarijo (in lulčka nad smučarkami). Tako kot je Kocjančič držal komunistično roko nad olimpijskim komitejem. In tako dalje. Vse drugo okoli njihovih značajev je nepomembno, oziroma vsi imajo enak totalitaren značaj in so preizkušen kader iz komunistične juge.

Predvsem je sinu pomagala, da ima sedaj svoj hotel v Bohinju.

Odgovor na objavo uporabnika
Ustanovi sama, 27.10.2020 ob 07:08

Zveza prijateljev M L A D I N E bo šlo? Še ekrat: M L A D I N E

Ti tudi v pekarni težiš za svinjski zrezek?

Točno Tako!

New Report

Close