Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek koliko nas je bolnih danes?

koliko nas je bolnih danes?

Sem vzela dopust, da se pocajtam. Je še katera v moji koži???

Čisto sem zdelana, pa upam, da bo en dan počitka naredil čudež… Pa menda še ni gripe?

jaz sem danes kot da bi me vlak povozil potem pa še čreda bikov poteptala.
šumi mi v ušesih, vse me boli, kiham, kašljam…
ampak sem MORALA priti v službo.
sicer je pa itak moj fantek doma ker ga čuva babica in če bi še jaz ostala doma bi ga lahko še okužila tako bom pa raje bacile na sodelavce prenašala:)))
hehe…

tudi jaz sem čisto povožena-v ušesih mi šumi, temperaturo imam, glavo kot sod… ampak tudi jaz sem morala priti v službo, tako da bo treba zdržati…

čimprej se pzdravite!

Evo tudi jaz že od včeraj doma….ful prehlajena…

Zdravo Alenka!

Lepo, da si vzela dopust in ne kot druge, ki so šle v službo in sodelavce okužile. Če bi bila jaz vodja bi vse bolne naterala domov!!!

Kaj mislite, da ste nenadomestljive? A lahko sploh normalno delate, če vam šumi v ušesih, vas glava boli…a se ne bojite, da bi naredile katastrofalno napako v službi????

Jaz pa sem že en teden na bolniški, ker me boli glava zaradi sinusov ter splošno počutje je zelo slabo. Pa tudi kronična bplezen se mi je poslabšala. Ne vem kako bo. Pa še pritisk imam zelo nizek in bi najraje kar umrla.

veš kaj, tisto kar sem prej napisala je bilo z kančkom ironije… sicer bi bila pa veliko raje doma inse crkljala v postelji z čajčkom.
ampak ne morem.
v tej službi ne RAZUMEJO besede bolan biti.
tu so sami stari mački, ki še v gipsu pridejo delat.
firma pač dobro živi le če jaz delam, drugače je pa žakelj prazen. da ne govorim da bi se mi pri plači ogromno poznalo če bi bila le en dan odstotna, ker ne dosegam plana.
tiste ki imate možnost biti doma… le uživajte!

Celo noč sem bila z eno nogo v brzini – sem imela drisko!:-))))))

jaz se počutim prečudovito danes. srečna ker sem spet v službi.
ves prejšnji teden sem bila z malčkom doma. meeeša se mi že! teden dni v slu\bi, pa dva doma…in tako naprej.

ydaj pa [e yvem da ima fantek norice, mi smo se pa ful dru\ili prej[nji teden. tako da so mi dnevi v slu\bi [teti >*

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Počasi umira kdor postane suženj navade, ponavljajoč vsak dan iste poti, kdor ne zamenja prestave, kdor ne tvega in zamenja barvo oblek, kdor ne govori tistemu, ki ga ne pozna. Pablo Neruda

New Report

Close