Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek KOLIKO PA NAJ BI BILE ŽENSKE VISOKE, POVEJTE MOŠKI

KOLIKO PA NAJ BI BILE ŽENSKE VISOKE, POVEJTE MOŠKI

Samo res, manjsi tipi so se mi zdeli resnicno zakompleksani. Kako naj recem- imela sem obcutek kot, da bi jih bilo sram. Grozno, no. Verjetno jim ni lahko v zivljenju. 🙁
[/quote]

Tudi meni so manjši tipi vedno bili hecni, sploh jih ne jemljem kot moške, meni so kot neki postarani otroci…
Sem pa opazila, da se pa do manjših žensk vedno vedem zaščitniško, ne vem zakaj…

Tudi meni so manjši tipi vedno bili hecni, sploh jih ne jemljem kot moške, meni so kot neki postarani otroci…
Sem pa opazila, da se pa do manjših žensk vedno vedem zaščitniško, ne vem zakaj…
[/quote]
Genearl golobučna ščiti le sebe in zagovarja s to majhnostjo, pa mu sploh ne bi bilo treba poveadt na forumu, da je majhen, ampk je apriorij to povedal in stopil sebi v bran, ker očitno čuti travmo, kt da bi ga vsi videli in gledali.😁 Glede žensk pa, velika večina je majhnih, med njimi tudi veliko luštnih in od tistih nekj visokih, je le redko katera, ki ji višina pristoji in ne izgleda kot kobila. Tako pač je.

Vseen al tipi al ženske, ponavad so mejhni zoprni, stalno neki našpičeni, zaletavajo se v vsazga, majo cvileč glas in dogajajo se jim hude krivice za katere so vedno drugi krivi.


Mogoče pa ravno ti oddajaš kake takšne energije, da so takšni okrog tebe? 😉


To si pa v celoti zdaj našo golobučno generala opisala, le za ton glasu ne vemo ali ima cvileč ali ne.😅


Mogoče pa ravno ti oddajaš kake takšne energije, da so takšni okrog tebe? 😉
[/quote]

Si se prepoznal-a?


Ja, ampak zaradi tega dosežejo več kot veliki. Teh majhnih klincev se je za bat.

Si se prepoznal-a?
[/quote]
Ne, ne opisuješ mene, pa tudi mnogih “majhnih” ne 😉

Jaz sem lahko zoprn kolk hočem, meni zadošča moj dober družbeni položaj, kar sem dosegel s pametjo in za.jebanostjo. Pa meni nobena baba v faco ne reče, da sem palček, ali kaj podobnega. Kje pa upajo.:)))

Pikulet pa viharnik pa morata hodit na veselice pijane babe žicat, upajoč, da bosta vsaj pijanim všeč..:))))))


Ja, ampak zaradi tega dosežejo več kot veliki. Teh majhnih klincev se je za bat.
[/quote]
Je tako. Moj vzornik je Mussolini. samo poglej dedca, kako za.jebano je gledal okoli sebe. To se kr userješ.


Genearl golobučna ščiti le sebe in zagovarja s to majhnostjo, pa mu sploh ne bi bilo treba poveadt na forumu, da je majhen, ampk je apriorij to povedal in stopil sebi v bran, ker očitno čuti travmo, kt da bi ga vsi videli in gledali.😁 Glede žensk pa, velika večina je majhnih, med njimi tudi veliko luštnih in od tistih nekj visokih, je le redko katera, ki ji višina pristoji in ne izgleda kot kobila. Tako pač je.
[/quote]

Kmetavz, ti si samo grdi ostudni kmetavz s srednjo šolo, ki hodi na veselice pecat pijane babe, upajoč, da bo vsaj pijanim všeč. recept si si sposodil iz ene moje teme.

Kolk ti ratuje, pa veš sam..:))))))

Ne morem ti reči v faco, razen če s seboj nosiš lestev ali vsaj pručko. :)))

Nisem ti kriv, če si pritlikav, obrni se na starše, pri višini je genetika precej pomembna.

‘Desničar’ je pa v Sloveniji itak vsak, ki nima v hiši vsaj ene slike kumrovškega zločinca, na katero redno onanira.
[/quote]

Še premalo smo vas potamanili. jaz sem ponosen, da sem potomec komunistov. Domobranci ste luzerji brrrr..

Glej, to si ti pisalo ne jaz. Jaz se nimam za nobenega babjeka, mi je pa všeč nadzor nad situacijami in ljudmi in služba , ki sem jo zamenjal v začetku leta mi je glede tega pisana na kožo bolj kot bi bia lahko katerakoli druga. Tako da ni samo delo, ampak zame tudi zabava in fajn občutek.😁 In kaj točno te boli, če napišem tako kot je? 😅 Babe svojo potrebnost, ki jim seva iz oči ne morejo skrit in ob kapljici alkohola posatane še bolj mehka. 😁
[/quote]

Ja, kmeti s srednjo šolo ste bili vedno ženskarji. Znani po tem. nehaj no..:)))))))))

Kolikor te spremljam na te forumu, je zaznati, da se imaš za popolnega, medtem ko smo vsi drugi zakompleksane sirote… Zelo dobro se te spomnim še pred leeeetiiii, pod nekim drugim imenom in … sem te nekajkrat prijavila moderatorjem…

No, jaz sem že zdavnaj odrasla in dovolj zrela, da vem, kaj imam in se zaradi tistega, česar nimam, ne sekiram nič, meni vse, kar sem dobila, zelo koristi.
Višina je pa ena tistih stvari, za katero vem, da mi je bila všeč, od kar se zavedam same sebe. Rada sem visoka ženska in nisem kriva, da si ti ostal majhen možicelj, tako in drugače, saj veš, v vseh pogledih, ker se poznamo že dooolgooo, tudi veš da imam prav…
[/quote]
Samo zakompleksan človek se obremenjuje z višino in druge prepričuje, da so nesrečni, če niso dovolj zrasli.
Višina nima nobene veze s srečo/nesrečo. Ima pa zato le s tvojo motenostjo.

Pač, po boljših od sebe je treba pljuvat. Sej jaz se lahko tudi samotolažim, da je Maywether en palček, smo klinc, dec je v lajfu v velterski naredil več keša, kot vsi moderni težkaši skup.

Pač, celo v borilnem športu, kot je boks, so elita dedci, ki lahko z dehidracijo shujšajo pod 66;7. Lahko se zdaj jočemo, da to ni fer, ampak to tako je.

Mater, golobučni v kiklci se je strgalo do konca, kar štepa kot prava baba, kot singerica.😁😅

Đenerale, ne le da si golobuči, si tudi majhen, zatadi tega zakompleksan in ne maraš žensk, ki so višje od tebe, ker jim pač to dala je mati marava, kot tebi plešo.,domnevam da si pleško. Vidiš, mene pa pleša ne višina ne motita, ne prenesem pa poniževanja in žaljenja, na to pač imaš vpliv, mar ne?!
Glede na napisano, ti niti to ne pomaga, da si Štajerc, ker si iz ptebranega p r i m i t i v e n k r e t e n!
Odrasti že in končno postani Velik!


Zaradi pomanjkanja. Zadnje cajte je recimo veliko prireditev, pa da ne visim samo tam, ko mi tako ne paše, naredim še par posnetkov. Prečekiram potem slikce, enim kar iz oči odseva potebnost in gleadjo na vsake posnetku vame, pa nisem nek lepotec, sem pa eleganten in samozavesten, me je “povsod dovolj” in imam vse pod kontro. 😁Tiste, ki ostanejo po prireditvi in pride v rit še malo alkohola, pa takoj preidejo tudi na čisto domačnost.😁
[/quote]

Ženske nas požirajo z očmi, če, in samo če, če smo samski in na suhem! 🙂
Parkrat na roke, če ti je sila, pa te več ne bo nobena gledala poželjivo.
Pri nekaterih muslimanih gre to tako daleč, da si je ženska celo sama kriva, če je posiljena. 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Jaz sem lahko kakršen hočem. Ti si butle za dresuro drugje išči.:)))

Ženske nas požirajo z očmi, če, in samo če, če smo samski in na suhem! 🙂
Parkrat na roke, če ti je sila, pa te več ne bo nobena gledala poželjivo.
Pri nekaterih muslimanih gre to tako daleč, da si je ženska celo sama kriva, če je posiljena. 😉
[/quote]

A, bejž no, oddajaš občutek, da res ne boš nikoli odrasel.😁

Ženske nas požirajo z očmi, če, in samo če, če smo samski in na suhem! 🙂
Parkrat na roke, če ti je sila, pa te več ne bo nobena gledala poželjivo.
Pri nekaterih muslimanih gre to tako daleč, da si je ženska celo sama kriva, če je posiljena. 😉
[/quote]

Ded spije 2 pira, pa si že domišlja, da ga babe požirajo z očmi. Poznamo take. Ponavadi jih varnostniki iz zabav mečejo oz. jih rešujejo pred drugimi dedci.:)))

Ded spije 2 pira, pa si že domišlja, da ga babe požirajo z očmi. Poznamo take. Ponavadi jih varnostniki iz zabav mečejo oz. jih rešujejo pred drugimi dedci.:)))
[/quote]

Boš končno kaj zblodilo skupaj, da ti bo tolažba zalegla? Nekako ti nikakor ne rata.😅

Ce stejem stikle z 10 cm peto potem tam nekje med 165 in 175 cm.

Jp, sem videl danes eno kilometrsko vrsto takih, ki čakajo nate multinični “tajanstveni”. Mimogrede, lepo da obvladaš popačeno balkanščino na primitivni gostilniški ravni, to imajo tiste vredne ženske najraje in zelo cenijo.😂

Haha joj

New Report

Close