Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek KOLIKO PA NAJ BI BILE ŽENSKE VISOKE, POVEJTE MOŠKI

KOLIKO PA NAJ BI BILE ŽENSKE VISOKE, POVEJTE MOŠKI

More bit pa res bedno, če je večina moških manjših od tebe, ker je takoj manj izbire (če te to moti). Jst tega problema na srečo nimam in se lahk osredotočim na druge kvalitete.:))

Še nikdar v življenju nisem bila ljubosumna na žensko, zakaj bi bila??? Tiste pod 165 pa sploh nimam za ženske, ampak za punčke.
Glede moški pa tudi, kar je pod 185 zame sploh ni moški je fantček, pa četudi jih šteje že 50. Vedno mi je smešno, ko je 1/2 moških manjših od mene, ko obujem pete, pa kar 3/4.
[/quote]
Maš pa hude frustracije, če te višina rešuje…

Sploh ne, mi je kar fajn, z manjšimi se itak ne ukvarjaš, visokih je pa tudi dovolj, če se v pravih krogih giblješ. Meni je bilo vedno super, da sem visoka in prav lepo mije pogledat nove generacije, ki so precej višje od starih, krasna mladina.


Maš pa hude frustracije, če te višina rešuje…
[/quote]

Ja, imam frustracije, potrebujem še 5cm, ker včeraj v Mercatorju nisem dosegla nečesa na vrhnji polici čisto zadaj, sem se prav konkreno stegnila, da sem dosegla.
Eh, meni je bila moja višina vedno super, celo OŠ sem bila za glavo večja od vseh, niti malo zakompleksana, itak sem si vedno mislila, da nisem jaz kriva, če nekateri niste zrastli, to ni moj problem, vaš je.

Jaz sem velika 166. Pa zdej ko razmišljam, saj sploh ne poznam veliko žensk, ki bile večje velik od mene. Tudi vsak dan jih ne srečujem, takih 170 ali več. Kje vi to najdete, te kao krasotice??

Ja, imam frustracije, potrebujem še 5cm, ker včeraj v Mercatorju nisem dosegla nečesa na vrhnji polici čisto zadaj, sem se prav konkreno stegnila, da sem dosegla.
Eh, meni je bila moja višina vedno super, celo OŠ sem bila za glavo večja od vseh, niti malo zakompleksana, itak sem si vedno mislila, da nisem jaz kriva, če nekateri niste zrastli, to ni moj problem, vaš je.
[/quote]
Glede na bojevitost,ki jo kažeš, imaš dovolj problemov sama za rešit, ni treba na druge stresat. Jaz sem popolnoma zadovoljen s seboj.

Jaz vidim mladino kot zelo majhne in precej velike. Srednje velikih ni vmes. Krasotice so pa bolj kao, ja. Spedenane ja, lepe pa… kaj vem.

Ja, imam frustracije, potrebujem še 5cm, ker včeraj v Mercatorju nisem dosegla nečesa na vrhnji polici čisto zadaj, sem se prav konkreno stegnila, da sem dosegla.
Eh, meni je bila moja višina vedno super, celo OŠ sem bila za glavo večja od vseh, niti malo zakompleksana, itak sem si vedno mislila, da nisem jaz kriva, če nekateri niste zrastli, to ni moj problem, vaš je.
[/quote]
Ti si pa slab dokaz, da zna biti hud problem to, če preveč zraseš.
Če ne bi bila zakompleksana, si ne bi tega mislila.
Svoje laži lahko le sebi prodajaš.

Ja, imam frustracije, potrebujem še 5cm, ker včeraj v Mercatorju nisem dosegla nečesa na vrhnji polici čisto zadaj, sem se prav konkreno stegnila, da sem dosegla.
Eh, meni je bila moja višina vedno super, celo OŠ sem bila za glavo večja od vseh, niti malo zakompleksana, itak sem si vedno mislila, da nisem jaz kriva, če nekateri niste zrastli, to ni moj problem, vaš je.
[/quote]

Nabavi čevlje s 5 cm podplati, pa boš skompenzirala frustracijo.
Predvsem pa preden greš v javnost malce potreniraj, da ne boš še tarča posmeha zaradi fizične stabilnosti… :-)))

juvelkom :-)))

Vaš link

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.


Ti si pa slab dokaz, da zna biti hud problem to, če preveč zraseš.
Če ne bi bila zakompleksana, si ne bi tega mislila.
Svoje laži lahko le sebi prodajaš.
[/quote]

Ravno obratno, sem do neba hvaležna materi naravi, da mi je med drugim podarila tudi višino.

Ravno obratno, sem do neba hvaležna materi naravi, da mi je med drugim podarila tudi višino.
[/quote]

Če ne bi bilo v ozadju kompleksov, tudi hvaležnosti ne bi bilo treba.

Če ne bi bilo v ozadju kompleksov, tudi hvaležnosti ne bi bilo treba.
[/quote]
Robi, kolk si ti visok?

Sama sem 167, mi pa postaja malo žal, da nisem več, ker si višji moški, tisti z 185 cm in več, kateri so mi zelo všeč, zagreti za bolj visoke očitno.

V vodoravnem položaju se vse izravna, ampak kaj, ko nismo vedno v vodoravnem položaju. k sreči smo različni, je bolj zanimivo 🙂

Če ne bi bilo v ozadju kompleksov, tudi hvaležnosti ne bi bilo treba.
[/quote]

Kolikor te spremljam na te forumu, je zaznati, da se imaš za popolnega, medtem ko smo vsi drugi zakompleksane sirote… Zelo dobro se te spomnim še pred leeeetiiii, pod nekim drugim imenom in … sem te nekajkrat prijavila moderatorjem…

No, jaz sem že zdavnaj odrasla in dovolj zrela, da vem, kaj imam in se zaradi tistega, česar nimam, ne sekiram nič, meni vse, kar sem dobila, zelo koristi.
Višina je pa ena tistih stvari, za katero vem, da mi je bila všeč, od kar se zavedam same sebe. Rada sem visoka ženska in nisem kriva, da si ti ostal majhen možicelj, tako in drugače, saj veš, v vseh pogledih, ker se poznamo že dooolgooo, tudi veš da imam prav…

Zanimivo…jst sm tud nizka pa doživljam, da sem prej všeč visokim kot nizkim čeprav so mi oboji ok.

Fajn je, če je vsaj toliko visoka, da ne rabi pručke, ko ti ga potegne na hitro, če je sila in da tud ni predolga, da bi jo ob tem opravilu lahko v križu presekalo….

pari so raznih kombinacij, debeli in suhi skupaj, nizki in visoki, pa kaj, njihova ljubezen, njihova stvar

175-182 za moj okus.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Je Kate Moss, itak njen stil oblačenja je pa top!

Najpogosteje mi zavidajo mojo visino, 180,tako moški…, nizje rasti, kot ženske.
Druga ne bom naštevala, v glavnem… nehote se mi zmeraj dogaja in se ne rabim nič kaj trudit, priznam pa, da sem se v najtništvu počutila\to občiutila drugače. Svojih cm že dolgo ne bi zamenjala…, ljudje pa mi potegnejo zaradi svojih karakterjev, srčnosti, viškina ni v ospredju, tako kot jaz nosem več 16 🙂

Še nikdar v življenju nisem bila ljubosumna na žensko, zakaj bi bila??? Tiste pod 165 pa sploh nimam za ženske, ampak za punčke.
Glede moški pa tudi, kar je pod 185 zame sploh ni moški je fantček, pa četudi jih šteje že 50. Vedno mi je smešno, ko je 1/2 moških manjših od mene, ko obujem pete, pa kar 3/4.
[/quote]

Pa še vedno moraš v službi kimati puding šefu xe xe xe…

Ko da imate babe nad 30 kako izbiro..:)))))

Ko da imate babe nad 30 kako izbiro..:)))))
[/quote]

Kolikor vidim, še vedno več kot moški nad 30 … :))) Je pa težka, da najdeš nekoga, ki si ustrezata v vseh pogledih oz. sta kompatibilna. ne glede na spol. Višina pa je takšen faktor, ki ene moti, druge ne. Tisti, ki ste v povprečju, vam je vseeno. “Izvenserijski” pa kakor kdaj… Fact.

Ja, imam frustracije, potrebujem še 5cm, ker včeraj v Mercatorju nisem dosegla nečesa na vrhnji polici čisto zadaj, sem se prav konkreno stegnila, da sem dosegla.
Eh, meni je bila moja višina vedno super, celo OŠ sem bila za glavo večja od vseh, niti malo zakompleksana, itak sem si vedno mislila, da nisem jaz kriva, če nekateri niste zrastli, to ni moj problem, vaš je.
[/quote]

Se ukvarjaš s kakšnim športom?

Sicer je pa zabavno brati tole temo in se smejati ob izpadih zavistnih pritikavih žensk in jeznih nizkoraslih ‘moških’, ki so manjši od polovice ženske. :)))

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

New Report

Close