Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek KOLIKO PA NAJ BI BILE ŽENSKE VISOKE, POVEJTE MOŠKI

KOLIKO PA NAJ BI BILE ŽENSKE VISOKE, POVEJTE MOŠKI

Pol, ko končno najdejo enega 190, pa jih moti, ker ima premalo plačo hahahahaa…

Se ukvarjaš s kakšnim športom?

Sicer je pa zabavno brati tole temo in se smejati ob izpadih zavistnih pritikavih žensk in jeznih nizkoraslih ‘moških’, ki so manjši od polovice ženske. :)))
[/quote]

tebi višina nič ne pomaga, ekr si nekoliko debelušen, pa pri mami, top pa pol spet ni to hahahaa..:)))))

tebi višina nič ne pomaga, ekr si nekoliko debelušen, pa pri mami, top pa pol spet ni to hahahaa..:)))))
[/quote]

Jaz sem tako kul, da višine niti ne potrebujem, će so znak debelušnosti nekoliko vidne trebušne mišice, potem sem pa debelušen ja. Mati pa živijo kakšna 2 kilometra zraćne linije proč.

Sedaj pa bodi še faca, pa povej, kje imaš ti mamico, a eno nadstropje nižje? 🙂

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Mogoče se mi samo dozdeva, ampak visoki dedci imajo ponavadi manj razvite možgane, kar rezultira v tem, da opravljajo bolj navadna dela. Šefi so ponavadi mali. In z.ajebani. Komajda poznam kakšnega dedca na položaju, ki je visok, pa še to so sami bivši košarkaši.

Se ukvarjaš s kakšnim športom?

Sicer je pa zabavno brati tole temo in se smejati ob izpadih zavistnih pritikavih žensk in jeznih nizkoraslih ‘moških’, ki so manjši od polovice ženske. :)))
[/quote]

Pa ti sploh veš kolk manj je majhno treba futrat ? Godzile pojejo hudiča pa pol.

Kolikor vidim, še vedno več kot moški nad 30 … :))) Je pa težka, da najdeš nekoga, ki si ustrezata v vseh pogledih oz. sta kompatibilna. ne glede na spol. Višina pa je takšen faktor, ki ene moti, druge ne. Tisti, ki ste v povprečju, vam je vseeno. “Izvenserijski” pa kakor kdaj… Fact.
[/quote]

Tiste, ki vse moti pri moških in noben ni “pravi” vse do njenih 30, zakaj jih pa ne bi motilo še po 30 in po 40? 😉

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Tiste, ki vse moti pri moških in noben ni “pravi” vse do njenih 30, zakaj jih pa ne bi motilo še po 30 in po 40? 😉
[/quote]

Tota ti je pa ratala.

Tiste, ki vse moti pri moških in noben ni “pravi” vse do njenih 30, zakaj jih pa ne bi motilo še po 30 in po 40? 😉
[/quote]

Res je. Se strinjam. Ampak še vedno smo ljudje večinoma ali ženskega ali moškega spola. In ni problem v spolu, ampak v ljudeh. In zagotovo vsak najde koga kdaj, vprašanje pa, kako dolgo drži…nekaj dni, tednov, mesecev, let…in do konca (pri vztrajnih).

Nizkorasel bo vedno zakompleksan, ne glede na to, kaj doseže v življenju.

Sicer se pa motiš, raziskave kažejo, da so visoki ljudje v življenju v povprečju bolj uspešni kot pritlikavci.

https://www.independent.co.uk/life-style/health-and-families/health-news/tall-people-more-likely-to-be-successful-in-life-study-find-a6919431.html

”Instead, scientific research seems to suggest that tall men and women have a significant advantage over their shorter counterparts. ”

https://www.businessinsider.com/tall-people-are-richer-and-successful-2015-9

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Pa ti sploh veš kolk manj je majhno treba futrat ? Godzile pojejo hudiča pa pol.
[/quote]

Odvisno od presnove. 😛 Imajo pa visoki ljudje več denarja, tako da ni panike glede fooda. :)))

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

175-182 za moj okus.
[/quote]

Škoda, da ni vse v višini :-)))

Nizkorasel bo vedno zakompleksan, ne glede na to, kaj doseže v življenju.

Sicer se pa motiš, raziskave kažejo, da so visoki ljudje v življenju v povprečju bolj uspešni kot pritlikavci.

https://www.independent.co.uk/life-style/health-and-families/health-news/tall-people-more-likely-to-be-successful-in-life-study-find-a6919431.html

”Instead, scientific research seems to suggest that tall men and women have a significant advantage over their shorter counterparts. ”

https://www.businessinsider.com/tall-people-are-richer-and-successful-2015-9
[/quote]

To, da je nizkorasel vedno zakompleksan, je tvoja samotolažba. Kljub svoji domnevni višini si pri babah nepriljubljen, živiš pri mami ( pred par leti si na nekem drugem forumu veselo diskutiral, kaj je to takega, če živiš pri mami), zato v vsako temo privlečeš svojo višino, upajoč, da ji bo kdo zaploskal. razen slaboumnega janševizma česa drugega tudi ne premoreš?:)

Na položajih je manj visokih ljudi, ker jih je procentualno manj, pač žal povprečna višina moškega je nekje moja višina in jasno je, da so moji nadrejeni in podrejeni sodelavci večinoma moje višine. klinc, sodelavcev pač ne moreš izbrati. Lahko pa izbiraš družbo in v moji družbi so večinoma visoki ljudje, nihče od njih pa ne opravlja navadnih del, večinoma s(m)o kar daleč prilezli.

Saj je jasno, da tudi v službi, ko prideš k šefu s kakšnim predlogom ali zahtevo, se povsem drugače pogovarja s teboj, ki stojiš vzravnano in visoko, ne glede na lestvico, ga že s samo razliko v višini spraviš v podrejeni položaj…
Drugače pa, vsi uspešni nizki ljudje, stojijo zelo vzravnano, moški imajo običajno še čevlje z malo pete in se držijo zelo pokončno. Do položaja jih ni pripeljala samo sposobnost, ampak stav, ta vzravnana drža, ki načeloma prodaja naše sposobnosti, ker je povsem drugače, ko pred teboj nastopi nekdo, ki stoji odločno ali nekdo, ki komaj nosi samega sebe…

Putin, to je dec! samo poglejte, kako mirno stojijo ruske administratorke pred njim, prdnit ne upajo.

Sej, v slovenskih firmah je podobno.

Daj ne fantazirat nekaj. ha ha, te babe v 10 cm petah so čist posrane ko kure že, ko jih psihološko testira kak 160 cm visok psiholog.:))))

Daj ne fantazirat nekaj. ha ha, te babe v 10 cm petah so čist posrane ko kure že, ko jih psihološko testira kak 160 cm visok psiholog.:))))
[/quote]

Zakaj hudiča bi bil nekdo presran zaradi psihologa, pa če ima ta psiholog 160 ali 200cm?

Tiste, ki vse moti pri moških in noben ni “pravi” vse do njenih 30, zakaj jih pa ne bi motilo še po 30 in po 40? 😉
[/quote]
Zaradi pomanjkanja. Zadnje cajte je recimo veliko prireditev, pa da ne visim samo tam, ko mi tako ne paše, naredim še par posnetkov. Prečekiram potem slikce, enim kar iz oči odseva potebnost in gleadjo na vsake posnetku vame, pa nisem nek lepotec, sem pa eleganten in samozavesten, me je “povsod dovolj” in imam vse pod kontro. 😁Tiste, ki ostanejo po prireditvi in pride v rit še malo alkohola, pa takoj preidejo tudi na čisto domačnost.😁

kontrolo


Zaradi pomanjkanja. Zadnje cajte je recimo veliko prireditev, pa da ne visim samo tam, ko mi tako ne paše, naredim še par posnetkov. Prečekiram potem slikce, enim kar iz oči odseva potebnost in gleadjo na vsake posnetku vame, pa nisem nek lepotec, sem pa eleganten in samozavesten, me je “povsod dovolj” in imam vse pod kontro. 😁Tiste, ki ostanejo po prireditvi in pride v rit še malo alkohola, pa takoj preidejo tudi na čisto domačnost.😁
[/quote]
Če pa niso nažgane, si pa na suhem? Se pravi, alkohol dejansko vpliva na samozavest, tvojo:-)?


Zaradi pomanjkanja. Zadnje cajte je recimo veliko prireditev, pa da ne visim samo tam, ko mi tako ne paše, naredim še par posnetkov. Prečekiram potem slikce, enim kar iz oči odseva potebnost in gleadjo na vsake posnetku vame, pa nisem nek lepotec, sem pa eleganten in samozavesten, me je “povsod dovolj” in imam vse pod kontro. 😁Tiste, ki ostanejo po prireditvi in pride v rit še malo alkohola, pa takoj preidejo tudi na čisto domačnost.😁
[/quote]

Hahaha…tole pa podpišem :-))) Potrebe so še vedno potrebe in po 40ih so še bolj izrazite.

Daj ne fantazirat nekaj. ha ha, te babe v 10 cm petah so čist posrane ko kure že, ko jih psihološko testira kak 160 cm visok psiholog.:))))
[/quote]

A, seveda, bindek, še kar pišeš kot 10 letni otrok, brez vske izkušnje.😁


Če pa niso nažgane, si pa na suhem? Se pravi, alkohol dejansko vpliva na samozavest, tvojo:-)?
[/quote]

Menda ne misliš resno, da mora biti ženska nažgana, da je potrebna 😉 …

Hahaha…tole pa podpišem :-))) Potrebe so še vedno potrebe in po 40ih so še bolj izrazite.
[/quote]
Pa je tako, povem to kar vidim in doživim in zadnje cajte, ko se veliko gibam v krogih, kjer pride tudi veliko bab, veš da ne moreš tega spregledat.😁

Zakaj hudiča bi bil nekdo presran zaradi psihologa, pa če ima ta psiholog 160 ali 200cm?
[/quote]

Ker s etresejo za šihte…)))

Ha ha, kak ste viharni luzerji smešni. Ko sem vam to razodel že pol leta nazaj, ste mi oponirali. Zdaj pa viharnik naenkrat tu prodaja mojo lastno teorijo. Seveda se njemu to ne dogaja. Samo pač malo je počasen, začel je razmišljati, kaj deluje in zdaj on to kakor počne hahahahaa…

New Report

Close