Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko prstanov imate trenutno na prstih?

Koliko prstanov imate trenutno na prstih?

Odgovor na objavo uporabnika
Rafaela72, 05.08.2021 ob 05:21

Koloko prstanov imate na prstih? Jaz osem srebrnih, na vseh prstih, razen na mezinčku.

😅

Trenutno 0.

 

 

Poglejte Marijano Kolenko, vplivno žensko in ravnateljico iz Celja. Kovine kllikor hočeš.

Za lažjo predstavo, intervju z g Marijano na Radiju Antena.

Odgovor na objavo uporabnika
Anita623, 07.08.2021 ob 08:13

Za lažjo predstavo, intervju z g Marijano na Radiju Antena.

Na YT si jo poglejte. Tukaj ne objavi linka, sorry.

Trenutno 1

Odgovor na objavo uporabnika
Anita112, 07.08.2021 ob 09:20

Na YT si jo poglejte. Tukaj ne objavi linka, sorry.

Ojej, drugače super ženska, ampak ta količina nakita in raznobarvni nohtki so pa čisto mimo.

Dva in dva, torej štiri. Vsi zlati. Samo to in nič več.

Ta celjanka, ko je ena malo višje nspisala o njej je pa res čisto mimo, kar se nakita tiče. Pri teh letih bi pa lahko malo bolj gledala kaj nase navleče.

Kdo sploh je ta ženska o kateri pišete?

OMG tale ženska. Sem šla pogledat na youtube, stil da dol padeš. Ne vem pa kaj sploh je.

Jaz imam na vsakem palcu po enega srebrnega.

Jaz jih imam 5 porocnih. Od vsakega moza enega.

ta gospa je ravnateljica na OS Lava.

. https://youtu.be/Wd_DGuQZ3Wo

Ta gospa je profesorica na internetu.

.https://www.youtube.com/watch?v=4b69koOYry4&ab_channel=77TRendering

Preveč me motijo med delom in jaz ves čas nekaj delam, bodisi v kuhinji, vrtu, ustvarjam, … nikoli nisem marala prstanov, ker so me utesnjevali. Raje kakšna zapestnica, če že. Pa uhani obvezno kratki, ne viseči. Me motijo.

Vse okrog vas je animacija, ste v centru animacije kot animator. Center animacije je znotraj vas samih.

Na vsaki nogi imam po tri.

Lahko bi se uporabilo namesto besede animacija tudi besedo iluzija. Torej, vse okrog vas je iluzija, ste v centru iluzije kot iluzionist. Center iluzije je znotraj vas samih.

Centralna točka (center animacije, center iluzije) v vašem materialnem telesu ima več kot neskončno vrednost.

Danes v Pop inu, Tara Zupančič, srebrni prstani na vseh prstih. Ali vam je to všeč?

Hej, a pa še nič ne bojite ko grmi in se bliska 🙂

Ste pravi magnet za strele

Odkar sem se zataknila s prstanom in skoraj odtrgala prst, prstanov več ne nosim. Niti poročnega. Najprej je mož bil malo užaljen, ampak ker ve, da imam tako delo, da se lahko poškodba ponovi, je pač sprejel zdravo za gotovo.

Imam kolegico, ki je obsedena s prstani in na splošno z nakitom. Ampak ji paše, karkoli navesi nase ji paše. Sploh prstani dobijo pravi izgled šele na dolgih tankih prstih. Ne vem no, enim paše cel kup nakita, enom pa pač ne.

Meni pa ni to lepo, če ima ženska na sebi veliko nakita, sploh kiča. Mogoče prstan ali dva in zapestnica. Včasih opazim kakšno, ki ima pet različnih zapestnic, ogromne okrogle uhane in na skoraj vseh prstih prstane. Meni to ni všeč.

New Report

Close