Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko se punce slečete pri zdravniku, če vam reče "do pasu"?

Koliko se punce slečete pri zdravniku, če vam reče "do pasu"?

Eh ne skrbi, ko boš stara, ne bo treba slečt modrca.
[/quote]

Ah, nimam problemov s tem. Vrjamem da jih tud na stara leta ne bom imela.
Mi je pa blesav se kr vse slačt sama od sebe. Povej kaj vse je treba in fertik.

Bolj mi je bad blo 1. pri ginekologu ki nima zavese, ki ima prostor za slačenje posebi, potem pa iz tega prostora pridš k njemu v ordinacijo. Sploh nism vedla kaj in kako, a se slečt čist pa tm pred njim gola stat al kaj 🙂 zdej mi je vseen.

Očitno je bil ped_er , če bi ti pa joške potehtal z roko bi pa spet norelo kako ji bil profesionalen.

Svojega zdravnika sem tako naučila,da si sam dvignem majico in gotovo,je prvič kar debelo pogledal,ampak je hitreje kot slačenje,itak sam nal posluša pljuča.

Zdaj pri tej starosti malo pod 30 mi je res čisto vseeno ali imam modrc gor ali ne, mi je bilo nerodno, ko sem najstnica bila, sem tudi poleti na plaži zgoraj brez.
Mi je pa nasprotno se vedno kar zoprno bit spodaj brez na ginekoloških..

Jaz grerm k zdravniku brez modrca.

Neverjetna sramežljivost, ko gre za zdravniški pregled. Le od kod se vzame toliko bejb, ki že na prvem dejtu naskočijo dedca, se dajejo dol z napol neznanci v straniščih diskotek, izvajajoperverzne spolne prakse, ki jih smatrajo za normalne, se grejo trojčka, če že ne svingajo, po instagramu razkazujejo ne le joškovje, nekoč že na letališču v kakšni Tuniziji ali Egiptu zahaklajo neznanega domorodca – a pred dohtarjem dat modrc dol, uf, višek pohujšanja.

Poslušanje srca brez modrca…prvič slišim..

Očitno nimaš dobre joške 🙂 sorry. Tudi jaz sem slišala večkrat, da so za razne preglede grla ipd naročili slačenje. Za eno bližnjo osebo celo ko se ji je kost od ribe zataknila, so ji natvezili, da bo verjetno potrebna operacija in so jo celo slekli in ji nadeli tisti sexy plašček za norce. Ker od tega seveda ni bilo nič, so vsaj packi napasli oči. Sem se ji tako smejala, ko mi je pripovedovala, ker mene niti če imam za umret ne bi slekel živ bog xD kaj šele dokler lahko brcam LOL. Naivnost pred bogovi v belem je res velika, zaupanje, to slepo zaupanje zelo zaskrbljujoče. Zato pa imamo to kar imamo danes.

Pa nisem ravno sramežljiva kar se golote tiče. A vse ima mejo, kraj in čas.

Ja, vse ima svojo mejo. na meni si ne bo nihče pasel oči.

Modrc gor al pa dol, kot da so zdravniki zato tam da vaše joške gledajo lepo vas prosim. Ampak večina baba vas to misli, zato smo vsi ki bi potencialno to “zahtevali” seveda grozni. OK nekako razumem. Ne razumem pa zdravnikove šokirane reakcije. Pač je videl še ene joške, who cares. Vsaka jih ima, get over it. Lahko ti pa povem, da ene dajo vse dol, ene se slačijo tako da ti je jasno da imajo neke hude travme in zakompleksanost z lastnim videzom. Nekje 70-30 za tiste ki ne dajo modrca dol eto. Najboljše so mi sproščene ženske, ki jim je vseeno. Zakon. Ne za to da se slinim, daleč od tega, ker to je po gledanju raznih jošk vsakodnevno, kot bi gledal dlan ali faco od nekoga. Tako, da relax ženskice, nobenga ne briga kaj imate pod majico, vsi hočejo čimprej končat tisto po kar ste prišle – to pa verjetno ni jošk kazat, a ne?

sem zdravnik ne bom povedal kje. imam opravka samo z mladimi. sistematični pregledi. pri mojem pregledu se vsaka sleče do nagega, to zahtevam v ordinaciji sem sam. sestra je v sprejemni. punco pregledam v celoti. tudi skloni se in ji razširim ritnice zaradi hemeroidov. pazim da sem pravno pokrit, nihče mi nič ne more. imam čez 50 let. verjemite mi da mi stoji celi dan. večkrat si ga grem vrečt na roke na wc kot kratka pavza.to je povsem človeško, kaznivih dejanj ne delam.

Ne verjamem! Pa so vse tako naivne, da ti pustijo globoko v rit gledat? Bi prej rekla, da ti prevec domisljija dela.

Tega zagotovo ni pisal zdravnik. Tudi ne kdo, ki bi bil vsaj blizu zdravstva. Točno se ve, kaj pregled medicine dela zajema in kaj ne. Veliiki večini dohtarjev pri 50 dol visi za neko povprečno žensko, ki pride na pregled, saj so jih siti. Riti, peečk, jošk in drugih pritiklin so se v teh letih že nagledali, pa že sam študij, sploh vaje, ti spremenijo pogled na te dele telesa. Pravi zdravnik tudi ne bi uporabil termina sistematični pregledi ;).
Tako da – precej neuspešno tole. Bo treba še malo vadit pravopis, da se prebiješ čez slovenščino v gimnazji, kar je pogoj za MF. In če imaš že fetiš na riti, lahko kasneje opraviš subspecializacijo proktologijo. Užitka, dela – in tudi denarja, če greš privat – ti ne bo zmanjkalo. Veliko šoferjev 50+ ima probleme s hemeroidi, sploh tistih pretežkih.

Tega zagotovo ni pisal zdravnik. Tudi ne kdo, ki bi bil vsaj blizu zdravstva. Točno se ve, kaj pregled medicine dela zajema in kaj ne. Veliiki večini dohtarjev pri 50 dol visi za neko povprečno žensko, ki pride na pregled, saj so jih siti. Riti, peečk, jošk in drugih pritiklin so se v teh letih že nagledali, pa že sam študij, sploh vaje, ti spremenijo pogled na te dele telesa. Pravi zdravnik tudi ne bi uporabil termina sistematični pregledi ;).
Tako da – precej neuspešno tole. Bo treba še malo vadit pravopis, da se prebiješ čez slovenščino v gimnazji, kar je pogoj za MF. In če imaš že fetiš na riti, lahko kasneje opraviš subspecializacijo proktologijo. Užitka, dela – in tudi denarja, če greš privat – ti ne bo zmanjkalo. Veliko šoferjev 50+ ima probleme s hemeroidi, sploh tistih pretežkih.
[/quote]ženska sistematični. piše ti. sam mlade punce. štekaš. dol mi visi kaj ti verjameš. in ja vso pravico imam pregledati za hemeroide. pozanimaj se če si že tak pametna. pravopis pih dol mi visi zanjga pa zate

ženska sistematični. piše ti. sam mlade punce. štekaš. dol mi visi kaj ti verjameš. in ja vso pravico imam pregledati za hemeroide. pozanimaj se če si že tak pametna. pravopis pih dol mi visi zanjga pa zate
[/quote]

Si ti zdravnik, ja.

Vedno do nazga.

Bodimo odkriti, da med populacijo ni ravno veliko lepotic, da bi jih bilo res vredno si natančneje ogledati. Sploh ko se slečemo, je slika še slabša. Se samo čudim, kako si nekatere domišljajo, da zdravnik komaj čaka, da si bo ogledoval prav njihovo povešeno joškovje, celulit, šlaufe, nesorazmerno telo. Zelo malo je žensk z lepo postavo. Upoštevajte tudi to, da se zdravnik več kot nagleda teles, tudi lepih in ni posebne, da bi prežal na vsako, ki mu stopi v ordinacijo. Tudi sicer se zdravnikom ni treba ravno grebsti, da pridejo do žensk, so kar zaželena roba na tržišču in je ponudbe običajno več kot dovolj.

ja, ti si ziher zdravnik. Ti si samo en butec, ki misli, kako bi bil zaželjena roba, če bi bil zdravnik.

Od kdaj pa splosni zdravnik pregleduje prsa in vegino, da se morte slect zgoraj in spodaj do nazga..😝

Do reče do pasu slečem vse od nogavic navzgor. Presenečenje vedno zagotovljeno.

Na ekgju in na UZ sem bila do zdaj brez vsega gor.

Modrca še nisem dala dol.

Sandi

Hehe, vedno uprašam še posebej, a spodnjo majico tudi moram, a moram nogavice tudi (včasih se je potrebno pa za kakšen pregled slečt od pasu navzdol), a gate tudi…. 😃😃

Da se je potrebno minimalno od minimalnega😃

Jaz ne dam modrca dol, razen če tako rečejo. Razen pregledov, ki so vezani na dojke, ponavadi sploh ni potrebno dol dajat. Če mi rabi poslušat srce, obdržim tudi spodnjo majico, če imam dovolj odprto. Ne vem, zakaj bi se mogla cela slačit…. ko vam pregledujejo koleno, slečete tudi spodnjice?

Nikoli nisem slekla modrca za poslušanje srca..

New Report

Close