Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko se punce slečete pri zdravniku, če vam reče "do pasu"?

Koliko se punce slečete pri zdravniku, če vam reče "do pasu"?

Jaz se kr takoj slečem čisto do pasu, za vsak slučaj.

Se ze rada slacis…. Res si trapasta….

Butare! A pri ginekologu tudi obdrzite gate gor? In pred ljubimci jih tudi ne date dol?😂🤣 ja, saj kaksna je res bolje, da jih ne da dol!🙈😂🤣

Se pač slečem do pasu. Tudi modrc, če ga imam slučajno gor. Mi ni nič nerodno. Sem navajena biti brez. Na enem od ekg pregledov smo se s sestro zagovorili o pirsingih v bradavičkah, sem bila pa kar malo presenečena kako jih je zanimalo, no čez pol leta se mi pa sestra pohvali, da jih ima ona tudi.

Haha smeh

Odgovor na objavo uporabnika
Sramežljivost, 19.01.2021 ob 20:44

Neverjetna sramežljivost, ko gre za zdravniški pregled. Le od kod se vzame toliko bejb, ki že na prvem dejtu naskočijo dedca, se dajejo dol z napol neznanci v straniščih diskotek, izvajajoperverzne spolne prakse, ki jih smatrajo za normalne, se grejo trojčka, če že ne svingajo, po instagramu razkazujejo ne le joškovje, nekoč že na letališču v kakšni Tuniziji ali Egiptu zahaklajo neznanega domorodca – a pred dohtarjem dat modrc dol, uf, višek pohujšanja.

Točno tako! Bohnedaj dohtarju pokazat zize, ampak na Instagramu pa komot vse naguzene, da si lahko vsak slinavec drka

 

To, glede razgaljanja nad pasom pri zenskah je itak cist precenjeno. Samo zato moski trzamo na oprsja, ker jih zenske zapeljivo skrivajo. Civilizacijski korak naprej bi bil, da se gole prsi pri zenskah ne obravnavajo v smislu preverznosti. Kjer je modrc funkcionalen naj bo, kjer pa ne, naj ga zenska ima, ce hoce.. ce pa ne pa ni treba. Recimo pri pregledih, na plazi, v zares vrocem dnevu na vrtu, na ulici na morju, oz. povsod tam, kjer se tudi moski pojavljamo zgoraj brez. Sploh funkcionalnost se mi zdi butast izgovor za modrc, saj ima velik procent moskih vecje joske od nekaterih zensk.. pa, da se ze za 5 letne puncke prodajajo kopalke z modrcem? Ki jih puncke itak hocejo… vem, ker mam to doma in se vsakic jezim glede tega. Ja, cista bedarija.. ni druzga, kot zebe jo, ko ima tist moker trak okrog telesa in vse zuli. Ne vem, ce je v tem casu treba se zafarbat, ce se na ta nacin zmotis no.. sej so joske pac joske, sigurno jih je dohtar ze vidu, lepe so vseh oblik in velikosti.. ne vem no, to ne bi smelo bit tko zakomplicirano.

Odgovor na objavo uporabnika
Anita969, 07.02.2022 ob 20:33

Se pač slečem do pasu. Tudi modrc, če ga imam slučajno gor. Mi ni nič nerodno. Sem navajena biti brez. Na enem od ekg pregledov smo se s sestro zagovorili o pirsingih v bradavičkah, sem bila pa kar malo presenečena kako jih je zanimalo, no čez pol leta se mi pa sestra pohvali, da jih ima ona tudi.

In kaj imaš od tega, če imaš pirse v niplih?

 

    jaz lahko povem iz stališča študenta medicine – poslušam jaz srce in pljuča vedno čez golo kožo, če se le da, pa tudi, če si oseba potegne spodnjo majico čez glavo. Ker se srce posluša na točno določenih točkah, včasih nedrček ovira, sploh, če je oprsje veliko. Lahko se opravičiš in poveš, da boš segel pod nedrček, ponavadi itak le kakšen cm, če pa ne gre drugače in bi bilo res nujno imet izvid ravno tiste točke, bi pa prosili, če da dol. Za ultrazvok srca je pa dobro, da slečeš tudi nedrček, ker če ne drugače, boš cel dan moker od ultrazvočnega gela. Bi pa verjetno raje imel diagnozo in ustrezno zdravljenje kot pa da ne bi pokazal oprsja.

Odgovor na objavo uporabnika
modrca ne, 07.07.2017 ob 13:21

Modrca ne dam dol.

Maš slabe joške

Jaz se uležem, kadar mi zdravnik reče sedi. Ko mi reče slecite se do pasu, se jaz slečem do golega.

Odgovor na objavo uporabnika
Zdenky, 08.02.2022 ob 08:32

In kaj imaš od tega, če imaš pirse v niplih?

 

Zato, ker je meni to lepo in tudi lepo izgleda čez majico, kopalke, ………

 

Jaz ga rada presenetim in se slecem od pasu navzdol.

Odvisno kolk je dohtar star..🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Koliko korošicam si pa rekel naj se vsedejo pa so se vlegle

A zato vas ni toliko casa iz ambulant ven.😂😅

Ko vas samo slacijo in oblacijo…😁😂😆😅😃

Mi pa zunaj cakamo in si mislimo al ste zive, ve pa gor pa dol striptiz.😃😎

Odgovor na objavo uporabnika
Šnelca_783, 08.02.2022 ob 21:20

A zato vas ni toliko casa iz ambulant ven.😂😅

Ko vas samo slacijo in oblacijo…😁😂😆😅😃

Mi pa zunaj cakamo in si mislimo al ste zive, ve pa gor pa dol striptiz.😃😎

Ne bodi ljubosumna Šnelca. Saj si lahko daš pirsing v niple in boš tudi ti zanimiva. Pa brez gatk idi do dohtarja, ti jih ne bo potrebno dol dajati tam in bodo zunaj manj čakali.

Ja vam zenskam se je enostavno cist do golega slect pred zdravnikom. Nam moskim je to vecji problem sploh ce si dobro obdarjen spodaj in ce je kaksna fest doktorca… 🍆😮

Slečt se pri zdravniku je cela drama, ponujati se po kakšnih spoznavni portalih, kjer se točno ve, za kaj gre, pa najbolj normalna stvar. Pa čimprej vrečt vse cunje iz sebe, nastavit magari na javnem WC-ju vsakemu mimobežnemu jebaču za enega brzaka, tudi ni problem.

New Report

Close