Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko vas hodi v službo in koliko vas dela od doma oz. ste na čakanju?

Koliko vas hodi v službo in koliko vas dela od doma oz. ste na čakanju?

Hehehe, viharni pa še ni slišal za vpn povezave :))

Pa tak stručko, kot se predstavlja, da je. Hehehehe.
[/quote]No preko VPN sem jaz na monu, vedno bil, dabni pa seto upotabljalo za službo je pa prestižna neumnost leta, to lahko le multinlčno ven spravi. Toliko vode ne bo preteklo, da bi vi mene dohajali v tehnologiji. Je pač tako kot povem, da en drek delate od doma, ampak ste absoluten in nepotreben zajedalski višek, tričetrt teh, ki vas piše, da delate od doma ste pa že leta na socialani in stalno živeči na monu z dvajset let satrim računalnikomin niti googla ne zante uporabljat. Kaj boš doma delalo, če nimaš niti resnih programov na računalniku? Ne mi reči, da so vam pisarne kupile licence za domov…eh budale brezvezne

In tako ven vržete,da dealte preko varne povezave. VPN je neakj povsem drgega kot varna povezav zarukanci frdamani….jaooo, ne moreš verjet.😁

Še enkrat, še nobeno ni povedalo konkretno, kaj dela in kaj bi sploh lahko delalo od doma, ko naenkrat vsi “delate od doma”?😁😁😁


Če si našlo bližnjico pojdi tja, v to temo zagotovo ne spadajo tvoje menatlne težave multinično, bo vsaj to šlo?
[/quote]
Cigav problem je vecji? Moj ali tvoj?


Cigav problem je vecji? Moj ali tvoj?
[/quote]
Problem imaš? Jaz ne bi vedel inme niti n zanima, tema je o te če delate od doma, ne o tvojem problemu. Zarukano si ven vrglo, da delaš “preko varne povezave VPN” za službo. ….jaoooooooooo, al človek od smeha pod mizo pade ob takih butalskih.😁


Problem imaš? Jaz ne bi vedel inme niti n zanima, tema je o te če delate od doma, ne o tvojem problemu. Zarukano si ven vrglo, da delaš “preko varne povezave VPN” za službo. ….jaoooooooooo, al človek od smeha pod mizo pade ob takih butalskih.😁
[/quote]

Potem pa mi razloži, zakaj jaz zdajle doma ne vidim svojega ozadja na računalniku, mi ne delujejo osebni certifikati, ki jih imam naložene, vidim pa ozadje službenega računalnika, vse ikone, tako kot v službi in mi delujejo vsi cerifikati, ki jih imam inštalirane (samo) na službenem računalniku.
In dostopam do službenega serverja in do službenih digitalnih arhivov, do katerih imam dostop samo s službenim računalnikom prek službenega serverja.

No, stručko?


Problem imaš? Jaz ne bi vedel inme niti n zanima, tema je o te če delate od doma, ne o tvojem problemu. Zarukano si ven vrglo, da delaš “preko varne povezave VPN” za službo. ….jaoooooooooo, al človek od smeha pod mizo pade ob takih butalskih.😁
[/quote]

Ne govori o stvareh o katerih nimaš pojma.

Ne govori o stvareh o katerih nimaš pojma.
[/quote]
Ja ja, VPN imate za delo, da vas šefi težje izsledijo od kje delate, asj gre preko naključnih strežnikov po Evropi in svetuin je to “varna povezava”🤣😂😂jaooooooo😂😂😂, progarmi, ki se uporabljajo v službi so pa prileteli sami od sebe na vaš računalnik doma. Že stotič, če bi res dealli od doma, bi bilo res potem tako težko povedat, kaj konkretno delate? Ker to paše ni nobeno odgovorilo, razen ene, ki pove, da ima računovodstvo doma že 15 let, to ji pa verjamem..

Kratica VPN, ne pomeni in se ne bere varna povezava multinični, dajte pogooglat preden se smešite v nedogled.😁

Vidiš ti socialno podporo in mon 24 ur dnevno že vsa leta. Ne smeši se zblojeno s takimi.
[/quote]

Spet projeciraš svoje zavoženo življenje na druge?😊

Spet projeciraš svoje zavoženo življenje na druge?😊
[/quote]

Si odgovorilo na preprosto vprašanje v temi, kajkonkretno delaš od doma? Na monu si ves čas,ponoči in podnevi, to se vidi, kaj še drugega, menda za “službo preko VPN”, varna povezava pravite, da kratica pomeni”?😂😂🤣 Kaj konkretno?😁


Ja ja, VPN imate za delo, da vas šefi težje izsledijo od kje delate, asj gre preko naključnih strežnikov po Evropi in svetuin je to “varna povezava”🤣😂😂jaooooooo😂😂😂, progarmi, ki se uporabljajo v službi so pa prileteli sami od sebe na vaš računalnik doma. Že stotič, če bi res dealli od doma, bi bilo res potem tako težko povedat, kaj konkretno delate? Ker to paše ni nobeno odgovorilo, razen ene, ki pove, da ima računovodstvo doma že 15 let, to ji pa verjamem..
[/quote]

Nobenih programov ni doma ampak so na službenem računalniku, ki je tudi konkretna kišta, da sploh lahko žene zadevo. Kaj tu ni jasno? Ne delamo vsi samo v wordu za katerega je dovolj laptop iz Lidla.

Nobenih programov ni doma ampak so na službenem računalniku, ki je tudi konkretna kišta, da sploh lahko žene zadevo. Kaj tu ni jasno? Ne delamo vsi samo v wordu za katerega je dovolj laptop iz Lidla.
[/quote]
Na, glej ga telembastega. Torej si ravno povedalo to kar ves čas povem in je še otrokom jasno, da ne ti, ne nobena druga pisarniška baba ne more delat od doma.😂🤣🤣🤣 Kaj torej delaš potem od doma?

Toliko ste zarukani, da niti preprostih stavkov ne razumete, kar napišem in končno pove, to kar mu ves čas dopovedujem, potem pa vi delate od doma in v službi kaj zahtevnega, če niti prnajpreprostejše ne gre.


Ja ja, VPN imate za delo, da vas šefi težje izsledijo od kje delate, asj gre preko naključnih strežnikov po Evropi in svetuin je to “varna povezava”🤣😂😂jaooooooo😂😂😂, progarmi, ki se uporabljajo v službi so pa prileteli sami od sebe na vaš računalnik doma. Že stotič, če bi res dealli od doma, bi bilo res potem tako težko povedat, kaj konkretno delate? Ker to paše ni nobeno odgovorilo, razen ene, ki pove, da ima računovodstvo doma že 15 let, to ji pa verjamem..
[/quote]

Mi imamo opremo Sophos security gateway, vključen VPN+FW in JA; to je zaščitena povezava! Nabavili ravno zato, da imamo povezave od doma.
IT-jevci so se nam vsakemu prek Team viewerja priklopili na domače računalnike in inštalirali ter skonfigurirali dostop na službeno omrežje, kjer so tudi nastavili, prek koliko računalnik in s kakim geslom bo kdo dostopal.
Kaj točno pa počnem, te pa nič naj ne briga! V podrobnosti ti pa res ne mislim razlagati, koliko fasciklov nesem domov, kaj delam, kako pridem do dokumentov.


Na, glej ga telembastega. Torej si ravno povedalo to kar ves čas povem in je še otrokom jasno, da ne ti, ne nobena druga pisarniška baba ne more delat od doma.😂🤣🤣🤣 Kaj torej delaš potem od doma?
[/quote]

Točno tisto, kar lahko v službi za mizo. Dostop do službenega računalnika je vzpostavljen, se pravi do vseh programov, ki na njem tečejo, do serverja, do krmilnikov strojev tudi.

Tebi pa ni nič jasno, kot vedno.


Bo bo, lopata na daljavo torej😂, ampak enkrat jo bo treba pa znova realno in konkretno v roke vzet. Komaj pismeni ste itak vsi “IT jevci”, to je na monu normalno.😁
[/quote]

Ne vem kaj to meni govoriš. Jaz v vsej tej “krizi” nisem bil še niti en dan doma.

Oddaljen dostop pa vseeno deluje, obrni kakor hočeš.

Vidi se kaj delaš, izmišljaš si. 😂Tisti, ki dela od doma, še zlasti v IT,je to počel že prej in nekje iamjo res atko organizirano, brskanje po fb, kar nekatere babe počno v službi in doma, pa ni nikoli bilo delo. Sodeč po tvojem pisanjutoliko vode ne bo preteklo, da bi ti kdaj bilo sposobno delat v IT, ker si znova napisalo kozlarije.😁
[/quote]

Tako v šunku, da niti razumeti več nisi zmožen prebranega?

Nisem nikoli in ne delam v IT – sem jasno napisala, da so se nam IT-jevci priklopili na domače računalnike in nam uredili.


A seveda, potem se boš pa zbudilo multinično. Zakaj bi vas smrade greli v pisarnah, če bi to tako lepo funkcioniralo, kot poveš. Veš koliko bi privarčevali brez pisarn? In kaj imate multinča brezosebna kljuseta tega, da tako zagnano lažete samim sebi in se repenčite, ko se pa hkrati ne upate predstavljat niti kot ena oseba? Se bolje počutite po tem? Mislim da ne in da vas frdamano žuli, zatotako norite,ko va napiše kot je. 😁 Jaza ti povem, na naši občinski upravi in povezanem zavodu so vse kar se je le dalo nagnali domov, nobenega dela od doma tu ni.
[/quote]

Multinično?

Polarni sij
Modri val
Viharni jezdec
in še kaj

Kako je sij ali pa val lahko oseba?
Multiničen pojav!

Tako v šunku, da niti razumeti več nisi zmožen prebranega?

Nisem nikoli in ne delam v IT – sem jasno napisala, da so se nam IT-jevci priklopili na domače računalnike in nam uredili.
[/quote]
Dobro je dobro vse jasno, ampak le na monu. Najslabše pismeni so vsi IT jevci, drugi ste “nepogrešljivi v pisarnah”. Povsod okoli pa vidim, ljudje pri privatnikih so na čakanju, tisti sevead, ki ne obratujejo in so recimo njihove dejavnosti odvisne od medsebojne povezave podjetij. V javnih upravh in javnih zavodih so ljudi prisilili bit doma bodisi s koriščenjem starih dopustov in na vse možne druge načine. Le na monu delate vsi od doma, tudi če vse stoji in ne bi niti imeli kaj. Ampak na monu, koliko se spomnim, ste že od nekdaj pretežno “delali od doma”.😂🤣

ti si res tak tepec, da ne vem, če sem že kdaj na takega kje naletela

Ja, seveda, asj vam verjamem in se strinjam z vami, na monu od nekdaj vsi “delate od doma”, zdaj pa še posebej. Ljudje, ki jih srečujemo povsod v fizični obliki, cestarjev, od čistilk, preko delavcev v tovarnah, in vsega možnega, kar dnevno uporabljamo od trgovin, do zdravstva in ne vem česa vse. so pa vse ljudje iz drugega planeta, saj je po monu videt, da nikogar od vas ni med njimi in se predstvljate kot večinski narod, ki izklčjučno “dela od doma”.jaoooooooo😁

Zdaj imate lepo možnost, da se javite za kmetijska dela, verjemite, da se boste počutili bolje,kot z norenjem po monu. Sicer vas je zabavno brat in zajebavat zarukane kot ste, se človek nareži do solz, ampak sebi pa s tem ne pomagate.😁

Ne morem verjet, da kdorkoli, v letu 2020, ne razume, da se nekatera dela lahko opravljajo od doma. In da so tudi ta dela še kako pomembna in nujno potrebna da stvari laufajo.
In da to ni javna uprava, še manj fikusi po pisarnah (m in ž).
In da obstaja tehnologija za take podvige.
In da imamo veliko več orodij na voljo, kot MS paint in Word.
In da, tudi takrat, ko delamo po pisarnah, se med vikendom priklopimo tudi od doma, pa ne za trepljanje po rami ali celo nagrado, ampak zato, da je delo narejeno.
In da nekdo smatra vse, kar ni lopata in kramp, za mešanje megle.

Sem mislila, da so to samo filmi, ampak očitno imamo neke popotnike v času, in nekdo iz leta 1981 se res težko znajde zdaj in tukaj….

Zdaj imate lepo možnost, da se javite za kmetijska dela, verjemite, da se boste počutili bolje,kot z norenjem po monu. Sicer vas je zabavno brat in zajebavat zarukane kot ste, se človek nareži do solz, ampak sebi pa s tem ne pomagate.😁
[/quote]

hvala, a mi ni treba.
lahko pa ti svojo rit dvigneš, pa začneš delat, da ne boš samo na socialki visel.

Ko reagirate na njegov post, tudi vi unicite temo. itak se noben ne strinja z njim in tako debata tece – poglejte kdaj se javil in koliko je postov naknadno le zaradi njega in kako brez vsebine so, samo kontriranje v smislu zalitev. In samo on ima tako mnenje. V bistvu potegne vse v debato in jo unici. S tega vidika je on izredna pridobitev za lastnike, ker omogoca, da debate tecejo v nedogled cist brezveze. Generira promet s svojimi komentarji, tako da ce ni placan za tole, ga morajo pa imeti zelo radi. Ce ga nocete ga ignorirajte. In vse podobne s takimi prispevki.

New Report

Close