Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko vas hodi v službo in koliko vas dela od doma oz. ste na čakanju?

Koliko vas hodi v službo in koliko vas dela od doma oz. ste na čakanju?

Ah, pri nas imamo celo priznano eno uro na teden za pisanje poročil o delu. Pa seveda, ker se ne štempljamo, ročno voditi evidenco in pisati, kdaj si začel z delom, kdaj si nehal, kdaj si koristil odmor med delom.
Ampak zapisati moramo popolnoma vse, npr.prebiranje UL.št.xx, zakon AA.
Knjiženje prejetih računov, navesti število računov. Priprava naročilnic, navesti število, komu so bile izdane in osnovo, zakaj ravno njim. Skeniranje za digitalni arhiv, xx fotografij in yy člankov. Koordinacija glede dela C med osebo A in osebo D. Tel.razgovor z dobaviteljem žnj. Videoklic s kupcem qwe. Zapis povzetka pogovora. Izpis vseh mailov.
Za vsak dan, popolnoma vse, kar počneš, tudi ure, kdaj in koliko časa si kaj počel. Točno se vidi, kdo v eni uri npr.obdela 15 dokumentov, kdo pa 40 in tudi zakaj je razlika.
[/quote]

Uf imate pa kr konkretno “logiranje”. Koliko pa časa oz. {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} delovnika pa porabiš samo zato, da pišeš kaj si delala? Mi imamo kar se tega tiče precej blažjo obliko, par stavkov – za vsak dan, ter razpredelnico kamor si pišeš koliko ur si delal na določenem projektu oz. dejavnosti. Pri tem ni zaželjeno, da bi na dan imel več kot 3 projekte/dejavnosti.

Stara si že in boš težko dojela, da gre za fenomen, ko na monu vsako multinično “dela od doma”, brez izjeme, in vedno je deallo oddoma čisto vsako.

In eno multinično se predstavlja tudi kot dvajset trideset različnih oseb. V tem je fora, ne da ne bo mogel kdo delat tudi akj od doma, ampak v reali je takih izredno malo, na monu pa čisto vsi delajo od doma. Bo šlo?😁 Recimo majster, ki v vaski temi svetuje najprej foramtiranje diska in pravi, da to počne sam vsak teden, pove da je IT-jevec in dela od doma, da crkneš od smeha.😁

Stara si že in boš težko dojela, da gre za fenomen, ko na monu vsako multinično “dela od doma”, brez izjeme, in vedno je deallo oddoma čisto vsako.

In eno multinično se predstavlja tudi kot dvajset trideset različnih oseb. V tem je fora, ne da ne bo mogel kdo delat tudi akj od doma, ampak v reali je takih izredno malo, na monu pa čisto vsi delajo od doma. Bo šlo?😁 Recimo majster, ki v vaski temi svetuje najprej foramtiranje diska in pravi, da to počne sam vsak teden, pove da je IT-jevec in dela od doma, da crkneš od smeha.😁
[/quote]

Ej, tole zadnje od IT majstrov ne vem, ampak, ja, bo šlo 😉
Stara nisem, mlada tudi ne, ni mi pa problem dojemati in razumeti (zaenkrat, hb).
Jaz trenutno delam od doma, pa ti povem, da je zaradi trenutne situacije veliko več dela, kot ponavadi, in komaj čakam, da gremo nazaj v normalo, kot tudi moji sodelavci / sodelavke.

Ej, tole zadnje od IT majstrov ne vem, ampak, ja, bo šlo 😉
Stara nisem, mlada tudi ne, ni mi pa problem dojemati in razumeti (zaenkrat, hb).
Jaz trenutno delam od doma, pa ti povem, da je zaradi trenutne situacije veliko več dela, kot ponavadi, in komaj čakam, da gremo nazaj v normalo, kot tudi moji sodelavci / sodelavke.
[/quote]
Da ni tako kot pri nas, ko tudi ene delajo včasih od doma, sicer meni ni ratalo razvozlat v nekaj letih kaj sploh delajo v 8 urnem delavniku? 😁In ko “dela od doma”, celo med bolniško, komaj čaka da pride v službo se naklepetat.😁


Da ni tako kot pri nas, ko tudi ene delajo včasih od doma, sicer meni ni ratalo razvozlat v nekaj letih kaj sploh delajo v 8 urnem delavniku? 😁In ko “dela od doma”, celo med bolniško, komaj čaka da pride v službo se naklepetat.😁
[/quote]

Ne, ni tako.

Ena pri nas preko javnih del je na glas odkrito povedala, za nič dela sem čisto zadovljna s plačo. Pa te preko javnih del jemljejo samo zato, da redno zaposlenim babam riti odnašajo, potem se ve koliko te redno zaposlene delajo. Tako je to povsod v birokraciji javnega sektorja, javnih, uprav in državnih uprav.

lol.. bedak, ki še nikoli ni slišal za AnyDesk, TeamViewer, 3CX itd..
Plan je bil, da bomo delali od doma, vendar dela trenutno ni dovolj za vse. Od doma mislim da delata 2 sodelavki, tri so fizično prisotne v pisarni. Ko se sprostijo določeni ukrepi, ki so ključni za naše podjetje, gremo naprej.
Lahko pa bi vse to, kar sem prej v pisarni, delala DOMA.

Rule 34

Zaradi narave dela imamo pri nas zaradi korone precej povečan obseg dela. Treba je bilo uvesti tudi nekatere nove postopke, kar je precej zamudno in stresno. V začetku sem delala minimalno po 10 ur, zdaj se je nekoliko uneslo vse skupaj. Pri nas je bolj v ospredju, da je delo narejeno in ne število ur.

Kaj imajo naštete zadeve z mojim delom, ki je vezano točno na računalnik in telefon? Če ti moram pa razložiti, za kaj imamo čistilke, smetarje in prodajalke, si še večje teslo, kot sem si mislila.

Rule 34

Pa si ziher, da bi res lahko? Saj vidiš kaj pravi pametnjakovič, varne pa nevarne povezave pa to… ;))))) To so 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} neki gizmoti v teh računalnikih… ;)))

Ygjnb, sej.. a veš, si vsakič rečem, da me ne bo potegnil na svoj level. Pa qrba, moram še delat na svojih triggerjih očitno.
A veš.. k bi najraj tole, kar je na 1:02 markerju video posnetka:

Vaš link

Rule 34

Najhujš je tisto, ko ima tema potencial, da se razvije kul debata, potem pa kar naenkrat vidiš njegov post…

[img]https://www.kindpng.com/picc/m/2-28874_rage-meme-png-angry-meme-png-transparent-png.png[/img]

Popolnoma normalno, da ti potegne živec. V teh časih, ko se veliko ljudi srečuje s težavami (preveč dela ali brezposenost zaradi korone, negotovost, varstvo otrok), se ta brezdelna kreatura dobesedno dela norca iz ljudi, ki služijo za njegovo socialko.
Ni pa nič narobe spustiti se na njegov nivo. Taki primitivci razumejo le tak jezik.

Najhujš je tisto, ko ima tema potencial, da se razvije kul debata, potem pa kar naenkrat vidiš njegov post…

[img]https://www.kindpng.com/picc/m/2-28874_rage-meme-png-angry-meme-png-transparent-png.png[/img]
[/quote]
Vemo It jevec, se te da razumet,pšočakaj na temo, da boš svetoval formatiranje diska. Zdaj ap moram it malo čez občinske meje,pridem zvečer pogleadt spet to silno moč zannja in dela, monovskega multiničnega zarukanega smradovja.

Najhujš je tisto, ko ima tema potencial, da se razvije kul debata, potem pa kar naenkrat vidiš njegov post…

[img]https://www.kindpng.com/picc/m/2-28874_rage-meme-png-angry-meme-png-transparent-png.png[/img]
[/quote]

No pa saj ni treba brati njegovih postov. Če ne moreš brez tega in uporabbljaš uBlock Origin, potem si daš med rulse:

med.over.net##section>article:has-text(viharni jezdec)

pa ti zbriše vse prispevke, ki jih je napisal skupaj z tistimi, ki ga replayajo 🙂


Je reklo multinčno. Kje ima pamultinčno živec, če niti oseba ni in se ne predstavlja kot oseba? 😁

Sicer pa vse pohvale az monkljovje, ki “dela od doma”. Smrdi pa že internetih linijah od vas po crkovini.😁
[/quote]

Uf, jeza pa močno tolče, kajne, multi viharno, pardon … multi polarno, multi …? Črke kar same skačejo po tipkovnici druga po drugi. Živčki, živčki 😁. Pa kaj novega že sproduciraj, si že dolgočasno z vedno enakim blejanjem

Jaz delam pol/pol. Načeloma od doma, vse se ne da. Je treba iti v firmo za kak dan, da si vse pripraviš, priključiš drugo opremo … In nato lahko spet kak dan, dva… delam od doma.
Včasih za 2 uri v firmo, pa potem spet od doma. Včasih obratno.
Imamo pa 3x tedensko sestanek, kjer se pove, kaj delaš, kaj si naredil, kaj boš… Dela preveč, ne premalo.
No, naj tako ostane. Upam, da firma tole normalno preživi.


Jaz? Multinično, kdo jaz, če si niti spola ne določiš, kaj šele osebe? Amapk ste res extra zabiti in čoknjeni. Ni čudno, da vsi”delate od doma”, ki ste 24 ur dnevno na monu. Naj me vrag če je več kot 5 bab in dva moška na monu, ki res znajo malo več od zgolj jest in spat.😁
[/quote]

Pa nas vseeno večina kar lepo poskrbi zase in nam ni treba klošarit po socialni. In celo zasebno življenje imamo vsaj za silo urejeno, ne da so nas odpikali kot gnojne ture.

Tale smrad zarukanemu govedu že krepko seka na praznino med kosmatima ušesoma. Črke mu res kar blodijo tako kot zblojeni prdci te bedne pojave.
[/quote]

Zdaj vemo, vsi brez izjeme delate od doma, ker se vam zdi, da se s tem hvalite in ste pomembni, mene bi bilo sicer sram bit tako nesposoben, da bi zmogel samo malo cmarit po računalniku. In ni odgovora na to kdo dela realno, saj za življenje pa potrebujemo povsod vse konkretno, realno in ne virtualno.😁

Zdaj vemo, vsi brez izjeme delate od doma, ker se vam zdi, da se s tem hvalite in ste pomembni, mene bi bilo sicer sram bit tako nesposoben, da bi zmogel samo malo cmarit po računalniku. In ni odgovora na to kdo dela realno, saj za življenje pa potrebujemo povsod vse konkretno, realno in ne virtualno.😁
[/quote]

Ha, ha, ha, vic stoletja, o sposobnosti drugih čofta nekdo, ki je tako nesposoben, da se mora fijakat na socialki. Res, še za skret papir za tvojo rit morajo poskrbeti drugi.

Uf imate pa kr konkretno “logiranje”. Koliko pa časa oz. {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} delovnika pa porabiš samo zato, da pišeš kaj si delala? Mi imamo kar se tega tiče precej blažjo obliko, par stavkov – za vsak dan, ter razpredelnico kamor si pišeš koliko ur si delal na določenem projektu oz. dejavnosti. Pri tem ni zaželjeno, da bi na dan imel več kot 3 projekte/dejavnosti.
[/quote]

Ma ne porabim ure na teden za vse evidence, zabeležim delo takoj, ko ga zaključim.
Pa dejansko se zdaj dela brez motenj, se lotiš enega dela in ga zaključiš ter zabeležiš ter začneš z novim delom.

Dobrodošel v 21 stoletju 😀
Jaz malo “cmarim po računalniku”, po novem doma na balkonu, za to mi plačujejo 30 eur na uro.. aja, pa “pricmarila” sem stvar, ki lani še ni obstajala, letos jo je pa že več kot 2 milijona ljudi po svetu uporabilo.

Ma, ne počutim se ravno nesposobno, ampak če ti tako praviš…


Jaz? Multinično, kdo jaz, če si niti spola ne določiš, kaj šele osebe? Amapk ste res extra zabiti in čoknjeni. Ni čudno, da vsi”delate od doma”, ki ste 24 ur dnevno na monu. Naj me vrag če je več kot 5 bab in dva moška na monu, ki res znajo malo več od zgolj jest in spat.😁
[/quote]
A ti pa si si določil spol, ko si bil modri val? Pa ko si bil polarni sij?
Niti živo bitje po tvoji logiki nisi bil!


A ti pa si si določil spol, ko si bil modri val? Pa ko si bil polarni sij?
Niti živo bitje po tvoji logiki nisi bil!
[/quote]
Kaj sploh lahko delaš od doma, če take sprašuješ multinično, kot da nimaš niti treh razredov osnovne šole?


Kaj sploh lahko delaš od doma, če take sprašuješ multinično, kot da nimaš niti treh razredov osnovne šole?
[/quote]

Kaj sem kje napisala, da delam od doma?

Odgovoril pa nisi, kaj si ti, ki menjavaš nicke in to celo take, ki niso niti živo bitje. In hočeš potem drugim soliti pamet, da so multinični in uporabljaš srednji spol.

New Report

Close