Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko vas je, ki jih je VOYO nategnil :P

Koliko vas je, ki jih je VOYO nategnil :P

Sem enkrat zavestno se naročila na voyo in ga nato odjavila, zadnjič pa je Lidl zastonj na računih podal izpis kode za ogled voyo vsebin za ne vem koliko časa brezplačno, seveda za tem sedi voyo oz. 24ur. In pogledam račun so mi pa odtrgali denar za naročnino za novi mesec, ker je tistazastonj že mimo. joj sem kar nase jezna, da se mi je spet to zgodilo, koliko vas je še takih, dvomim, da sem edina, saj je to njihov marketinški trik.

Normalno je marketinška poteza. Tisti čas, ki je zastonj, jih itak nič ne stane. Če te nategnejo za en mesec, imajo samo plus.

Dobila brezplacno kodo pri lidl..cez en mesec odjavila( dva meseca prej).. potem pa so mi barabe racunale vseeno voyo na fonu..ko sem to ugotovila,sem jim vseeno moral placati za en mesec..ni mo jasno kako je to mozno..

To je nova nategancija proplusa in lidla. Saj na koncu si ti kriva, ampak verjami, precej ljudi je pozabilo odjaviti in še nekaj jih sploh ne preverja računa in kar plačujejo…

Že parkrat sem koristil brezplačno kodo za en mesec in se odjavil par dni pred iztekom in mi še nikoli niko zaračunali. Tako da je napaka pri vas in ne pri njih. Lep je napisano da se avtomatsko podaljša, če ne odjaviš.

No shit Sherlock, kaj sem pa jaz napisala? Drugič preberi poanto teme.

Še ima mogoče kdo kodo? Jaz sem vse takrat stran vrgel, vem pa, da so bile vse enake. Mi jo lahko kdo prosim posreduje? Hvala in lp

Za koriščenje brezplačnih kod in raznih brezplačnih akcij na voyo vedno uporabim sim kartico, ki je predplačniška in je na njej naloženo le nekaj drobiža, najbolje čim manj, 1eur ali manj.

Občasno malo pogledam, če je kaj za pogledat, ampak sem razočaran in zgrožen, za ničvredne vsebine zaračunavajo kar visoko mesečno naročnino, ni vredno niti 2eur na mesec, kaj šele 7eur

tudi jaz samo plačujem ne gledam pa ne ker se ne dobi

Samo nateg,da imajo za reklame,jebe se jim za gledalce

Kar nekaj klikate, potem se pa jezite, sami ste si krivi. Saj večina naročnin deluje tako, najprej nekaj časa zastonj, potem ti pa avtomatsko začnejo zaračunavati, če prej sam ne odjaviš. Ko začneš z brezplačno naročnino, si naredi opomnik, kdaj moraš odjaviti, pa je.

“Njihov marketinški trik”.

To ravno ni nek trik, tukaj bolj ciljajo na vašo neumnost in mantro nekaterih, da je treba takoj vse kar je zastonj takoj poklikat in izizkoristit.

Mislim iz trgovinskega račune greš koristit neko kodovza TV program, haha

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
hehe2020, 13.08.2021 ob 12:10

Kar nekaj klikate, potem se pa jezite, sami ste si krivi. Saj večina naročnin deluje tako, najprej nekaj časa zastonj, potem ti pa avtomatsko začnejo zaračunavati, če prej sam ne odjaviš. Ko začneš z brezplačno naročnino, si naredi opomnik, kdaj moraš odjaviti, pa je.

 

To je kar navaden nateg. Ko poteče ta brezplačni rok bi ti enostavno lahko zablokirali in ne bi imel dostopa. Računajo na to, da folk pozabi in lepo zakasirajo. That’s the game.

Kaj točno je nateg? Jasno piše da imaš en mesec brezplačno, potem se pa avtomatsko podaljša če ne prekineš in jasno plačaš za storitev. Kje točno je nateg? V tem da ste totalno neorganizirani in neodgovorni do svojih financ in se ne odjavite? Mislim a si je tako težko nastaviti opomnik na telefon za par dni pred potekom brezplačnega meseca? Ali bi morali zraven tega brezplačnega meseca ponujati še tajnico vam da vam ureja vaše zadeve?

Mi mamo voyo … gledava z ženo nič, a otroci radi gledajo risanke tam.

Odgovor na objavo uporabnika
kakšen nateg, 13.08.2021 ob 12:51

Kaj točno je nateg? Jasno piše da imaš en mesec brezplačno, potem se pa avtomatsko podaljša če ne prekineš in jasno plačaš za storitev. Kje točno je nateg? V tem da ste totalno neorganizirani in neodgovorni do svojih financ in se ne odjavite? Mislim a si je tako težko nastaviti opomnik na telefon za par dni pred potekom brezplačnega meseca? Ali bi morali zraven tega brezplačnega meseca ponujati še tajnico vam da vam ureja vaše zadeve?

Računajo na pozabljivost. To so pač prefinjene lopovske fore.

Odgovor na objavo uporabnika
Podprimo Janšo, 14.08.2021 ob 21:00

Računajo na pozabljivost. To so pač prefinjene lopovske fore.

Seveda, ostali so lopovi zato ker ste vi totalno neodgovorni. Jasno da računajo na pozabljivost. Tako kot proizvajalci alkota računajo na pijandure. Vas nihče ne sili. Nihče vam ni nič ukradel. Nihče vas ni nategnil. Sami sebe nategujete. Na suho. Če niste opravilno sposobni se javite na CSD in vam bodo našli skrbnika.

Odgovor na objavo uporabnika
ah ja, 14.08.2021 ob 21:11

Seveda, ostali so lopovi zato ker ste vi totalno neodgovorni. Jasno da računajo na pozabljivost. Tako kot proizvajalci alkota računajo na pijandure. Vas nihče ne sili. Nihče vam ni nič ukradel. Nihče vas ni nategnil. Sami sebe nategujete. Na suho. Če niste opravilno sposobni se javite na CSD in vam bodo našli skrbnika.

 

Ko si naložiš kakšen program, ki je npr. “30 days free trial” enostavno neha delovati. Če hočeš še naprej uporabljati moraš plačati. Če ne plačaš je zadeva zaključena.

Pri Voyo pa raje uporabljajo prefinjeno lopovsko finto, ki temelji na pozabljivosti.

Odgovor na objavo uporabnika
Podprimo Janšo, 14.08.2021 ob 21:24

 

Ko si naložiš kakšen program, ki je npr. “30 days free trial” enostavno neha delovati. Če hočeš še naprej uporabljati moraš plačati. Če ne plačaš je zadeva zaključena.

Pri Voyo pa raje uporabljajo prefinjeno lopovsko finto, ki temelji na pozabljivosti.

Nobena lopovska finta ni. Je jasno zapisano kaj se zgodi če se ne odjaviš. Nič ne skrivajo. Nič ne kradejo. Nič ne goljufajo. Samo mamico ti pač ne špilajo in skrbijo za tvoje zadeve. Uboge žrtve ste res. Nemočni v tem krutem svetu.

Ne preberete pogojev, ne odjavite se pravočasno, krivi so pa vsi ostali razen vi.

Nič ne kupujte, naročajte ko je v igri kaj brezplačno, sploh pri Pro plus greznici. Pri nas nikoli ne gledamo ne pop ne kanalizacije, kaj šele VOYO al pa brio. Lepo vas prosim. od toliko programov ravno VOYO – ni šans!!

Odgovor na objavo uporabnika
Ne glejte te greznice, 14.08.2021 ob 22:44

Nič ne kupujte, naročajte ko je v igri kaj brezplačno, sploh pri Pro plus greznici. Pri nas nikoli ne gledamo ne pop ne kanalizacije, kaj šele VOYO al pa brio. Lepo vas prosim. od toliko programov ravno VOYO – ni šans!!

 

Res je. To je najboljši nasvet.

Ko aktiviraš brezplačno VOYO kodo, takoj pošlji SMS VOYO STOP. Voyo lahko gledaš kolikor je brezplačno, potem se prekine, po 30, 60 dne. Tako ni skrbi, da bi pozabil. Naredi TAKOJ, saj je aktivirano in dela. Preverjeno. Problem rešen in ni nobenega natega.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Dajana573, 03.09.2021 ob 22:47

Ko aktiviraš brezplačno VOYO kodo, takoj pošlji SMS VOYO STOP. Voyo lahko gledaš kolikor je brezplačno, potem se prekine, po 30, 60 dne. Tako ni skrbi, da bi pozabil. Naredi TAKOJ, saj je aktivirano in dela. Preverjeno. Problem rešen in ni nobenega natega.

 

V nobenem primeru ni natega. Ljudje so pač totalno neodgovorni in nesposobni za svoje zadeve poskrbeti. Mislim nekateri res rabijo mamice očitno da jih ujčkajo. Uboge žrtve. Preberejo da se jim po 30ih dneh zaračuna, kliknejo, vnesejo kartico in potem javkajo da je nateg. Zaspijo v šiht in potem javkajo da jih je šef nazjal. Gredo čez rdečo in so policaji krivi. Uboge žrtve. Nikoli nič krivi. Ta grdi grdi svet ker vas ne ujčka in naredi vse namesto vas.

jaz sem voyo nategnil že več kot 10x, vsakič ko je ufc naredim nov račun in imam potem 14 dni zastonj

New Report

Close