Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Koliko vas je, ki jih je VOYO nategnil :P

Koliko vas je, ki jih je VOYO nategnil :P

Pri nas si je zaposleni naredil “brezplačen” račun za 14 dni na službeno številko in ga potem pozabil odjaviti. Naslednji mesec je bil seveda račun za mobitel vsaj dvakrat višji. Kakršnekoli stroške mora pri nas odobriti odgovorna oseba kar pa je direktor ali pa prokurist. Ta zaposleni pa seveda ni bil pooblaščen za take stroške. Ampak Pro Plus bi moral vedeti, da seo take stvari normalne. V glavnem na Pro Plus je klical direktor in tistega operaterja tako nazjal, da se je tresla cela bajta. Prekleti retardi nesposobni Pro Plusovski.

Odgovor na objavo uporabnika
Nategunski Pro Plus, 04.09.2021 ob 10:12

Pri nas si je zaposleni naredil “brezplačen” račun za 14 dni na službeno številko in ga potem pozabil odjaviti. Naslednji mesec je bil seveda račun za mobitel vsaj dvakrat višji. Kakršnekoli stroške mora pri nas odobriti odgovorna oseba kar pa je direktor ali pa prokurist. Ta zaposleni pa seveda ni bil pooblaščen za take stroške. Ampak Pro Plus bi moral vedeti, da seo take stvari normalne. V glavnem na Pro Plus je klical direktor in tistega operaterja tako nazjal, da se je tresla cela bajta. Prekleti retardi nesposobni Pro Plusovski.

No in zato smo v dreku. Butasti šefi. Butasti zaposleni. Tuli na nekoga ki ni nič kriv. Zajebal njegov delavec, tuli na delavca od nekoga drugega. Same sposobne opice res. Res šokantno da nismo druga švica :).

Odgovor na objavo uporabnika
drek124, 04.09.2021 ob 10:57

No in zato smo v dreku. Butasti šefi. Butasti zaposleni. Tuli na nekoga ki ni nič kriv. Zajebal njegov delavec, tuli na delavca od nekoga drugega. Same sposobne opice res. Res šokantno da nismo druga švica :).

Same kopije ala Tea Jarc in L Troha, pa kaj sta že una dva primitivca starša na Strunjanski plaži, ki sta se znašala verbalno nad varnostnikom, so očitno med Slovenci. Neka avtotirteta z dretjem in izpostvljanjem,  poveličevanje samih sebe z dretjem, pumpanje lastnega potlačenega ega; ne pa s pametjo in inteligenco, na drugačen način.

 

Predstavniki posamezniki tlačenega naroda že od nekdaj- očitno tudi tale direktorček, ki mislijo, da vse lahko dosežejo samo z dretjem in neinteligenco. Pa samo pristopne pogoje je treba prebrat v celoti ne samo kljukic stisnit – tudi v tej ubogi VOYO naročnini 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
oselgretrikratnaled, 05.01.2017 ob 13:30

Sem enkrat zavestno se naročila na voyo in ga nato odjavila, zadnjič pa je Lidl zastonj na računih podal izpis kode za ogled voyo vsebin za ne vem koliko časa brezplačno, seveda za tem sedi voyo oz. 24ur. In pogledam račun so mi pa odtrgali denar za naročnino za novi mesec, ker je tistazastonj že mimo. joj sem kar nase jezna, da se mi je spet to zgodilo, koliko vas je še takih, dvomim, da sem edina, saj je to njihov marketinški trik.

Prav vam je , kaj pa hodite v Lidl, ni je bolj nemoralne firme kot so ti, križe so zbrisali s slike na artiklu da bi rjuharji pri njih kupovali, pa tiste akcije s komunajzar artikli, kurz vas gleda, sam jih bojkotiram že nekaj let.

Vsi ste bedaki, ker ne znate brat splošnih pogojev. Lp

Odgovor na objavo uporabnika
VOYO DO JAJA, 05.03.2022 ob 17:54

Vsi ste bedaki, ker ne znate brat splošnih pogojev. Lp

vsaj nekdo pameten, kaj vam je kdorkoli kriv če ne znate odjaviti naročnine, ki ste jo dobili ZASTONJ od nekoga…

O čem ti pišeš?

Eno je naročnina, ki ti jo odtrgajo iz tekočega računa, ti pa kvasaš o stanju na računu SIM..

Čau! Vsi vemo da obstaja ene par voyo accountov katerih uporabniška imena in gesla so mal posherana naokoli, pa me zanima če kdo pozna kak tak account in bi bil pripravljen to posherat, rabim samo za eno oddajo, hvala! 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Luka77, 16.07.2022 ob 22:16

Čau! Vsi vemo da obstaja ene par voyo accountov katerih uporabniška imena in gesla so mal posherana naokoli, pa me zanima če kdo pozna kak tak account in bi bil pripravljen to posherat, rabim samo za eno oddajo, hvala! 🙂

A1 ima voyo brezplačno vključen v vse programske sheme.

Ja sem se prijavo pa ne gre gledat enih serij

 

A1 ima voyo brezplačno v vseh paketih.

New Report

Close