Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko vas je odvrnilo od kajenja, od kar so slikice nalimane….

Koliko vas je odvrnilo od kajenja, od kar so slikice nalimane….

Pri meni nima učinka. Pa še ena slikca z dojenčkom in dudo je simpatična, ta se tudi najbolj razloči.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Meni je una z unontaco nagravzna, ampak vzamem ven cigaretr in jih prestavim v skatlico z impotentnim tipom – meni pol ne skodi 🙂

Meni je odvrnilo tak da zdaj samo srobot še kadim.

Jaz sem kupila ovitek v kiku moder pa dam akatlico noter pa je fajn ..


jz sem pa takoj na pipo prešaltal :)))

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Men je tud una z dudo cute!

Te slike so mišljene bolj za otroke in najstnike da ne začnejo kadit, ne pa za tiste ki kadite že leta ali desetletja.

Ja, res. Avstralci, ki so prvi zaceli s tem negativnim marketingom, imajo uspehe, predvsem pri mladini, da ne zacenjajo kadit. Ena od stvari je tudi cena, saj je skatlica cigaret okoli 13€.

Jaz jih zbiram.
Ima kdo kaj za zamenjat?

Ne vem kje prodajajo albume?

Te slike so res ogabne. Sicer midva ne kadiva. Kadi pa tašča občasno. Škatlico ima za en teden . Kadi isto kot prej, nisem opazila da bi nehala zaradi slikic.

ŠKATLICA NIMA VPLIVA, ČE KADIŠ. VAŽNA JE VSEBINA V NJEJ.

Jaz imam en tak lep etui Pa ne, ker bi me slike odvračale od kajenja, ampak ker so preprosto grde, neestetske. In takih zadev okoli sebe pač ne želim gledat.

Midva slikic sploh nnimava za mar. Moram prav škatlo pogledat, da vidim kaj je na slikici. Ne poznam nobenega, ki bi sedaj nehal zaradi slikic. Nekateri menda celo slike zbirajo 🙂

Ja, samo je tečno, da imajo vse škatlice v šteki isto sliko, pa imaš potem takoj 10 enakih :p

A bejž no, Vilid, ti tudi še nisi nehal, pa ne zaradi slikc? Evo jaz sem se odločil, najkasneje do sredine septembra, samo moram bit en teden čisto sam, ker bom nervozen kot hudič, tako da imam že splanirano.:-)

Ja, samo je tečno, da imajo vse škatlice v šteki isto sliko, pa imaš potem takoj 10 enakih :p
[/quote]

Dajte se vendar pritožit, naj bodo malo inovativni ali vsaj dajejo različne motive v eno šteko, ha ha.

Mogoče bi vas bilo treba peljat h komu, ki ne more dihat zaradi KOPB ali umira od raka na pljučih, ko vidite tisti roteč pogled na koncu. Ker zaradi slabih pljuč potem pešajo tudi drugi organi, tudi možgani, spomin ti ne deluje več, govoriš traparijo, trpi koordinacija, motorika, ne moreš več sam jesti in podobno.

Sam res :)))) Enim vam možgani bolj počasi delajo tudi brez slikc :))))

Ja, samo je tečno, da imajo vse škatlice v šteki isto sliko, pa imaš potem takoj 10 enakih :p
[/quote]

Dajte se vendar pritožit, naj bodo malo inovativni ali vsaj dajejo različne motive v eno šteko, ha ha.

Mogoče bi vas bilo treba peljat h komu, ki ne more dihat zaradi KOPB ali umira od raka na pljučih, ko vidite tisti roteč pogled na koncu. Ker zaradi slabih pljuč potem pešajo tudi drugi organi, tudi možgani, spomin ti ne deluje več, govoriš traparijo, trpi koordinacija, motorika, ne moreš več sam jesti in podobno.
[/quote]
Njabolj smešna ste tumpasta čredna pezdeta, ki pametujete drugim, ki itak več vedo od vas o vsem, če so kadilci. In kaj natanko imate od tega, kje vas tako žuli in boli?


Slikca ne zadošča, morda jim pa ravno kak čik manjka, da bi malo premaknilo kako sivo celico iz mrtvila. 🙂

Torej čez en mesec bo “akcija”. Boš jemal kakšne nikotinske obliže ali druge nadomestke ali boš samo prenehal?


Sem prenehal takoj tisti dan ko so po televiziji povedali, da je tobak škodljiv. Sem kar na tote prešaltal, ker za te niso nič rekli , da so škodljivi.

[img]http://shrani.si/f/30/ga/3ygakdid/1/marihuana.jpg[/img]

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Dajte se vendar pritožit, naj bodo malo inovativni ali vsaj dajejo različne motive v eno šteko, ha ha.

Mogoče bi vas bilo treba peljat h komu, ki ne more dihat zaradi KOPB ali umira od raka na pljučih, ko vidite tisti roteč pogled na koncu. Ker zaradi slabih pljuč potem pešajo tudi drugi organi, tudi možgani, spomin ti ne deluje več, govoriš traparijo, trpi koordinacija, motorika, ne moreš več sam jesti in podobno.
[/quote]
Njabolj smešna ste tumpasta čredna pezdeta, ki pametujete drugim, ki itak več vedo od vas o vsem, če so kadilci. In kaj natanko imate od tega, kje vas tako žuli in boli?
[/quote]

Hm, kako tele pa moraš bit, da plačuješ preživnino za podtaknjenega otroka? To je v bistvu mnogo večja umetnost. Mojster si, kapo dol. A boš med detoksom razmišljal o tem, kaka ogromna jajca mora imeti ta tip, da ti potem še zabrusi, da plačuješ premalo, ha ha. Valjam se od smeha, ko se spomnim, da si to napisal. Dober je, vsa čast. Ta pravi dedec.


Njabolj smešna ste tumpasta čredna pezdeta, ki pametujete drugim, ki itak več vedo od vas o vsem, če so kadilci. In kaj natanko imate od tega, kje vas tako žuli in boli?
[/quote]

Hm, kako tele pa moraš bit, da plačuješ preživnino za podtaknjenega otroka? To je v bistvu mnogo večja umetnost. Mojster si, kapo dol. A boš med detoksom razmišljal o tem, kaka ogromna jajca mora imeti ta tip, da ti potem še zabrusi, da plačuješ premalo, ha ha. Valjam se od smeha, ko se spomnim, da si to napisal. Dober je, vsa čast. Ta pravi dedec.
[/quote]

Da so slike gor nagravžne, hkrati pa ni več oznak koliko je notri katrana, ogljikovega monoksida,…, kar se mi zdi bistveno katere bo človek izbral, če si slučajno zaželi. Ok tudi verižnim kadilcem ne more škoditi ta podatek, ki je pred temi slikami bil na vseh škatlicah.

meni so prav živahne te slikce, ker so barvne ☺
je pa res, da brez očal slabše vidim ☺

Moj švercar nima slikc na škatli!

New Report

Close