Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko vas spi ločeno?

Koliko vas spi ločeno?

Živijo skupaj a spijo ločeno samo bratje in sestre.

Midva spiva skupaj gola in objeta. Tako preideva na seks in naprej v sladek spanec. Njegovo smrčanje me pomirja in uspava.

Poznam nekaj parov z ločenimi spalnicami, celo svinganje so se šli pa jih to ni obdržalo skupaj. Nekaj drugega vzdržuje ta naboj. Čustva, spoštovanje in pozornost.

Poznam take. Sem na ambasadi v tujini prevajala zdravniške izvide in recepte za enega takega finega, visokoletečega, premožnega (sem kopirala tudi njegove plačne liste) gospoda.

Imaš prav, tudi tako je mogoče, čeprav sama osebno ne bi mogla spati v objemu nekoga, ki mi ne pomeni nič. Kot sem rekla, taka je moja izkušnja.

Koliko časa pa že traja ta ljubezen?

Se pridružujem temu zapisu 🙂 Poleg tega pa, tudi moj rad malo zasmrči ampak ga kar “zmotim” sredi “žaganja” in mu povem, da je smrček, registrira, se obrne na bok in lepo spi naprej. 🙂 Jaz pa vred z njim. Da ne govorim o tem, kako rad govori med spanjem, … ne moti me, zdi se mi simpatično.

Se pridružujem temu zapisu 🙂 Poleg tega pa, tudi moj rad malo zasmrči ampak ga kar “zmotim” sredi “žaganja” in mu povem, da je smrček, registrira, se obrne na bok in lepo spi naprej. 🙂 Jaz pa vred z njim. Da ne govorim o tem, kako rad govori med spanjem, … ne moti me, zdi se mi simpatično.
[/quote]

“Smrček” ooooo kako kjuuutkano😍😍😍🥰

ma približno milijon.

Poznam nekaj parov z ločenimi spalnicami, celo svinganje so se šli pa jih to ni obdržalo skupaj. Nekaj drugega vzdržuje ta naboj. Čustva, spoštovanje in pozornost.
[/quote]

To slednje je v paketu. In nisem govorila o tistem prvem 😉

Spiva skupaj – pa ne zaradi kakšnih specialnih naukov, duhovnosti, ohranjanja zakona, sfer, poglabljnaja odnosa ali česa podobnega.
Samo paše nama tako.

Potem pa budilke zjutraj ne slišiš. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Pri tej temi bi bilo dobro napisat, koliko časa ste že skupaj.
Močno dvomim, da se kakšni po 25 plus letih skupne postelje, z obdobji dojenčka, kakšnih bolezni, nespečnosti zaradi težav zdi kjutkano, da jo utrujeno sredi noči zbudi smrčkanje njenega smrčka.

Potem pa budilke zjutraj ne slišiš. 🙂
[/quote]
Mogoče jaz res ne, bi pa on.. hehe…


Mogoče jaz res ne, bi pa on.. hehe…
[/quote]

Potem pa bi še on rabil čepke, če se slučajno ne rabi tako hitro vstat in bi ga motilo. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Potem pa bi še on rabil čepke, če se slučajno ne rabi tako hitro vstat in bi ga motilo. 🙂
[/quote]
Ah, skupni jutranji čas nežnosti in strasti je nekaj lepega za podelit, ne pa motečega ..heheh…

Za mene je to no way. Potrebujem jo ob sebi. V primeru, če bi me motilo spati v isti postelji zaradi razlik bi se pa vprašal o kompatibilnosti  nasploh. Pač ponavadi si za partnerja vzameš nekoga, ki mu odgovarja podobno kot tebi(recimo ista temperatura prostora…). Najraje imam, ko mi draga zaspi na prsih. Vedno govori, da ob poslušanju mojega utripa najlažje zaspi. Se pa sprašujem kako to ljudje spite. Midva oba smrčima ampak ko spima ne slišima in ne motim drug drugega, spima trdno in se zbudima naspana. Opažam da ima tu veliko ljudi probleme z spanjem samim ne z smrčanjem ali prisotnostjo partnerja. Pomoje, če je težava slab spanec, da med spanjem vse slišite je problem sam spanec in ne smrčanje partnerja. Moje mnenje

Sem absolutno za locene spalnice,ceprav vsak naj pocne kar mu je drago

Oba smrciva,zato enostavno eden ne more zaspati.Dopusti so krajsi ce si ne moreva privosciti 2 sob.Sedaj vidim,da je bil vzrok za razhod z bivsim tudi majhno stanovanje.Moja stara starsa sta se pa stiskala do zadnjega.

Pa se nekaj,pes spi z nama oz.seli se iz ene postelje v drugo,to bi bilo motece pri spolnosti.tako za moz pride k meni oni se pa tam razteguje.

Odgovor na objavo uporabnika
Embassy, 13.09.2020 ob 15:17

Poznam take. Sem na ambasadi v tujini prevajala zdravniške izvide in recepte za enega takega finega, visokoletečega, premožnega (sem kopirala tudi njegove plačne liste) gospoda.

in taki packi pa potem predlagajo zakone o istospolnih kot da je to nekaj normalno. Kot tisti žur v Bruslju ko naj bi 20 diplomatov imelo istospolno zabavo. Očitno je le Madžara pekla vest in je vedel, da to ni prav.

če spite ločeno to pride prav, če mora ponoči skočiti k ljubici. Žena potem sploh ne ve. Hecam se.

Z novim partnerjem,kadar spiva skupaj ( zaenkrat še ne živiva pod isto streho),spiva v moji 180×200 postelji,ali njegovi 160×200 postelji.

In ni šans,da bi spala vsak na svoji polovici,ali celo v različnih sobah in zdaj,ko pride kak dan,da ne moreva spati skupaj,js ne spim celo noč. Celo noč sva objeta. Smrčim js in tudi on. Če naju ta zvok zbudi,drug drugega rukneva,malo prestavima in objeta spiva naprej.

Aja pa še to… v postelji nama ostane toliko prostora,da se včasih še 4 otroci (starost 6 do 10 let) prikradejo v posteljo,pa vsi imamo dovolj prostora.

Odgovor na objavo uporabnika
monmonči, 13.09.2020 ob 07:08

Najlepše je v “medvedkovem” objemu zaspat in spat. Ne veste, kaj zamujate. :)))

Se strinjam… ni lepšega občutka

Tudi midva spiva ločeno. Jaz smrčim in imam rad rolete dvignjene in okno odprto, ženo smrčanje moti in ima rada rolete spuščene in le rahlo priprto okno ponoči. Žena potrebuje tudi več spanca, jaz pa velikokrat zgodaj vstanem. Sva pa pogosto družabna in se v ločenih spalnicah tudi obiskujeva 😊. A ko spiva, spiva dobro. Malo večji izziv so dopusti. Ker imava dva otroka, moramo vselej pravočasno rezervirati dovolj velik apartma.

Odgovor na objavo uporabnika
Moja misel132, 26.09.2021 ob 10:04

Tudi midva spiva ločeno. Jaz smrčim in imam rad rolete dvignjene in okno odprto, ženo smrčanje moti in ima rada rolete spuščene in le rahlo priprto okno ponoči. Žena potrebuje tudi več spanca, jaz pa velikokrat zgodaj vstanem. Sva pa pogosto družabna in se v ločenih spalnicah tudi obiskujeva 😊. A ko spiva, spiva dobro. Malo večji izziv so dopusti. Ker imava dva otroka, moramo vselej pravočasno rezervirati dovolj velik apartma.

Aja, še to. Smrčim res močno. Enkrat sem spal na skupnih ležiščih in sem se zjutraj zbudil sam v prostoru, cela skupina ljudi je nesla svoje jogije na hodnik in so zaradi mene tam spali.

Najraje sem sam, absolutno sam in imam absoluten mir. Najboljša je ločena spalnica. Komunikacijski most se pa da vzpostaviti preko interneta.

New Report

Close