Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko zavrnjenih otrok v Domžalah?

Koliko zavrnjenih otrok v Domžalah?

Ali mogoče kdo ve koliko otrok je bilo letos zavrnjenih v Domžalski občini? Na žalost smo tudi mi med njimi 🙁

Za Domžale ne vem, v Sežani pa nas je bilo zavrnjenih preko 40 in potem kasneje med šolskim letom še dodatnih 20 – torej skupaj preko 60 za to šolsko leto. Kriza!!!

Mogoče še druge napišite kje je bilo koliko zavrnjenih, tako informativno, da vidimo za celo Slovenijo.. Samo ideja. 🙂

Lp

OJ!

Občina lukovica pa 111 otrok. Vzeli so jih samo 14, 2 v Krašnjo in 12 v Prevoje. Mi smo med zavrnjenimi :((
Rešitve so pa predvidene za drugo leto. Jaz sem mrala pustit službo, ker bi bila moja plača ravno za pokrivanje varstva na črno (!!!) Za dva otroka mi je “prijazna” gospa mela namen zaračunati 500€!! Moja plača je bila pa s prevozom in malico 750€!!
Ja, ravno danes sem res jezna zaradi tega.
Sedaj se mi 4je živimo z eno plačo. malo si pomagamo z vrtom to je pa vse 🙁

In dobim PIKE ko kdo reče, sedaj pa še ENGA!!!

Sorry res sem mal huda danes 🙁

lp


Glej, če bi bil res tak problem glede varstva starši sigurno ne bi oporekali oddelkov v bivšem Krasu. Tako da, za Sežano imamo svoje mnenje.

Midva bi tudi morala nekaj takega narediti, če ne bi dobila vrtca za naša dva nadebudneža (na srečo sva ga, smo pa iz okolice LJ), samo da bi pri nas doma ostal mož, ker ima za pol manjšo plačo kot jaz. Sva pa imela v tem primeru načrt, da bi on potem pazil še kakšnega otroka, da bi vsaj malo pokrili izpad ene plače. Izkušnje že ima, ker je bil pol leta on na porodniški.

Mogoče bi ti tudi lahko kaj takega storila.

Midva bi tudi morala nekaj takega narediti, če ne bi dobila vrtca za naša dva nadebudneža (na srečo sva ga, smo pa iz okolice LJ), samo da bi pri nas doma ostal mož, ker ima za pol manjšo plačo kot jaz. Sva pa imela v tem primeru načrt, da bi on potem pazil še kakšnega otroka, da bi vsaj malo pokrili izpad ene plače. Izkušnje že ima, ker je bil pol leta on na porodniški.

Mogoče bi ti tudi lahko kaj takega storila.

Se opravičujem, sem najprej napačno sporočilo citirala :S

Obrni igro… pa vzami 4 otroke v varstvo na črno, zaračunaj po otroku na mesec 200 – 250 eur pa boš imela dohodek notri… glede na to, da imaš 2 mala otroka imate igračke, kak ležalnik se tudi najde za počitek, sprehod, branje, v končni fazi pač stisneš zobe in preguraš do naslednjega leta…

O ja, razmišljam tudi v tej smeri, sploh glede na to da nas je bilo toliko zavrnjenih.
Ampak me je na smrt strah, če me kdo prijavi. Kazni baje niso majhne. Ne 4 otroke ne bi vzela vzela bi 2, to je maksimum. za 6 otrok rabiš še koga ki ti pomaga jaz sem pa sama, mož pride še le zvečer.

Hvala za pomoč ;))


Glej, če bi bil res tak problem glede varstva starši sigurno ne bi oporekali oddelkov v bivšem Krasu. Tako da, za Sežano imamo svoje mnenje.[/quote]

Ne vem, če se midve čisto razumeva – kolkor je meni bilo razloženo, naj bi šli starejši vrtčevski otroci v prostore nad Krasom in starši teh otrok so ugovarjali – posledično se ni odobrilo 3 novih oddelkov, ki bi bli v vrtcu in zato smo starši jasličnih otrok ostali brez varstva! Upam, da se razumeva.

V Dnevniku je pred kratkim pisalo, da je bilo v Domžalah zavrnjenih 200 otrok. Samo zdaj ne vem, ali so to samo tisti,ki so na čakalni listi, ali tudi tisti, ki sploh niso prišli na čakalno listo. Menim, da teh drugih ni med njimi, torej številka ni prava. lp

New Report

Close