Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kolko časa pa rabiš…

Kolko časa pa rabiš…

Sem dodala za vsak slučaj, če bi ga slučajno motilo, da mam vse zobe in oba joška….

hehehe…..ja seveda, čist za poln formular, je treba vse dodat, ja…razumem….ja…

-;)))))))))))))))))))))))))))))))

Huh. To pa ne moreš vedet. Lohk da je samo prva alineja – zviz domov.

Ostali dve pa sta tako komplementarni, da je zelo tanka linija, če sploh obstaja med dolgo kavico in ….. divjanjem med rjuhami v bližnjem hotelu. Lahko pa samo tretja možnost. Pogled, dotik in adijo pamet. Samo eno uro časa maš? V poštev pride kvečjemu quicky, k je pa lahko tut zelo …

Čist mimgrede. Ti to ugibajoče al določujoče? Kdo je srečnež? Je s tuki? Zdej me pa čist mede, ker današnji dan je pa lih za umret. Dobesedno.

Ugibajoče je blo tole, ugibajoče….
Ker nimam pojma. In zato raje vprašam, preden doma rečem, da čez dve uri nazaj pridem, pol pa nimam kaj počet, ker tipčka npr. ni blo!
Srečnež?
Ga še iščem. A dam razpis ven?

Sej ti zalije ekran od silne sline, jebemti. ;)))))))

Dej, da probam, hihi….

Torej:

Lunca išče ljubimca, ki bi ostrezal tretji varianti enega prejšnjih postov.
Za osvežitev spomina:

VARIANTA 3:
Pridem na kavo. Tam sedi. Adonis v mojih očeh.
Prisedem. Iskre se krešejo od prve minute naprej.

Prijazna povabila na kavo sprejemam pa na svojem mailu.
No, lahko tudi tukaj…..

Ma neeeeeeeeeee, se samo hecam…………..

Kdor prvi pride prvi melje. Debata zaključena.

Pokorno se mi boš javila v lokalu ….., v ….. .

Sem že tu. Prva miza levo za šankom. Sama.
Berem Geo. In sem nemirna. Presedam se in pogledujem naokoli.
Ne vem, koga naj pričakujem.

“Svet je tvoj” piše gor, ane? 😉

Samo neki Lunči….. Nikar!!!!!!!! Dons sem šel na kosilo in ravno na levi je bila ena ornk dozorela, ki je ravntko neki brala in čakala. Sama!

;)))

A ne, nisem bla tam kot ti.
Pa na moji Gei je slika grizlija….

Pozabi tisto dozorelo in zavij v sosednjo kavarnico, tam te čakam!

Sem se že oglasil! Samo šal odvržem.

Gledam spod čela in gruntam.
“Je tale????”
Mater je luškan. Zbegano pogleduje sem in tja in zapiči pogled v žensko, ki sedi pri mizi poleg mene.
Zdrzne se….. ni mu všeč.
Išče naprej……
Zdaj se pa že pogumno nasmehnem, da me opazi.
Vprašujoč pogled….. nasmeh…… prihaja bližje.

JA, TALE JE!!!!!
Uf, kako razbija srček…..

Prisedem in z vidno neprepričljivo odločnostjo rečem: “Ti si torej Luna” Ponudim roko in tvoja dlan se izgubi v mojem čvrstem stisku. Prisedem, popravim ovratnik in globoko vdihnem in izdihnem. “Luna. Pravzaprav me zanima kako ti je res ime. Jaz sem ….. . ….. . Me veseli …. .” …… Debata ob kavici teče in teče, midva pa sva si tudi vedno bližje. Pod mizo te pobožam po nogi. Malce, ampak čisto malo se zdrzneš in prisedeš še bližje. Sediva kar precej na očem drugim, vendar kratek pogled po lokalu ne spozna nikogar. Sklonim se bližje in naletim na isti odziv. Nežen poljub na ustnici. In še en pa še en, še, še, še …. Zdaj sva že našla jezička in ju kratko združila. Lepo dišiš. Malce na vanilijo povleče. Odmaknem se in pokličem natakarja. Vstaneva in se odpraviva v bližnji hotel. Mater mi je vroče! Še nikoli nisem počel nič podobnega. Če že sem to storil v avtu, gozdu, ….. S tabo pa nočem! Želim se razvajati s tabo. Nočem plehkosti. Stopim do receptorja. “Sobo prosim.” “Dvoposteljno?”. Enoposteljna bo dovolj.” Dam mu dokumente. Prepiše podatke, medtem ko ti stojiš za mano. (nimam pojma. so dovolj moji podatki ali rabi oboje?)

Vstopiva v sobo in se zaliževa. Mokro in srečno. Končno sva skupaj!

. . .

Čutim te ob sebi. Tvoja usta so nalepljena na moja.
Slabo mi je.
Bo to od kave? Je je bilo preveč?
Ali pa je to le strah pred neznanim…. strah in vznemirjenje obenem. Ali pa sreča, da te čutim?
Pojma nimam….
“Mi prineseš kozarec vode, prosim?” šepnem, ko se za sekundo odlepim od tebe.
In ko me spustiš iz objema, da greš po naprošeno, zropotam po tleh.
Sunkovito se skloniš k meni. Strah te je. Z rokama objameš moj obraz in se mu popolnoma približaš.
Nasmehnem se, ker mi je že bolje. Roke prepletem za tvojim tilnikom in te potegnem k sebi na tla.
“Še te ene postelje ne bova potrebovala,” se nasmehneš in ležeš tesno ob mene.
Ustnice se najdejo, jezika se prepleteta, liževa se vedno bolj strastno….

“Si v redu? Si se udarila?” Šepetaje in z nasmehom mi odvrneš, da si v redu. Poljubim te močneje. Posesam ti jezik in se igram z njim v svojih ustih. Izmenjavava slino in jo pretakava po brbončicah. “Okusna si Lunca, veš. Lepo dišiš in čigumi je pustil svež okus.” s priprtimi očmi se močneje ugrezneš v moja usta in nežno, počasi ter globoko krožiš v meni. Lepo in počasi. Z vso površino jezika kroživa v ustih in nežno cmokava. Z nogama mi objameš boke in skozi dva para kavbojk začutiš kako trd sem že. Privzdignem se na roki in zazrem v tvoje okrogle oči. Lepa si. Preprosta in lepa. Vzdrhtim v želji dotikati se tvoje gole kože. Stisniti se ob tebe, vstopiti vate. Zaželim biti del tvojega telesa. Z roko ti pobožam po bedru in potegnem navzgor. Ustavim se v laseh in te na kratko skuštram. Z eno roko me pobožaš po obrazu in me objameš. Še enkrat se mokro poljubiva. Nogi sta popustili boke. Gledaš navzdol kot bi mi želela povedati: “Poglej kaj imam tam doli zate.” Še vedno dvignjen nad tabo roko preselim na tvoj trebušček in poiščem kožo. Mehka je. Mehka in topla. Privzdignem ti majico in zagledam popek. Počasi se spustim navzdol in nekje na poti prestrežem tvoji roki. Ustavita se na zadrgi in v hipu imaš kavbojke odpete. “Smem jaz?” te vprašam. Zalotil sem te kako si spodnjo ustnico vlečeš skozi zobe in gledaš navzfol. Počasi dvigneš pogled in z rahlim priprtjem vek mi prikimaš. Odmaknem se in spustim nižje. Še prej pa te poljubim. Z rokama primem kavbojke v bokih in jih povlečem navzdol. Z rokami v mojih laseh si privzdignila boke in sprostila pot, da sem te lažje slekel. Prikazala se je bela čipka. Lepe hlačke so pokrivale venerin griček. Prislonil sem glavo nanj in povlekel vonj tvojega telesa skozi široko razprti nosnici. Posul sem te s poljubi. Z mokrimi poljubi pri katerih sem uporabljal jezik. Trepetala si in ob vsakem dotiku stisnila ritnici. Še posebej ko sem te rahlo ugriznil. Nič se ni poznalo. Samo zobe sem potegnil preko mehke kože. Kavbojke sem ti potegnil z nog in se ustavil pri prstih. Poljubil sem ti gležnje in potoval navzgor.

Višje in višje….. proti beli čipki, počasi in previdno.
Jaz pa sem predla. In napeta čakala, kje se bo tvoj jezik ustavil….

PRESKOČIL JE ČIPKO…..

Zblaznela bom od trpljenja….
Zgrabim te čez hrbet in te z vso silo obrnem na hrbet ter se skotalim nate.
Od zgoraj gledam na tvoj začuden obraz.
Nimam več časa čakati.
Zgrabim tvoj pulover in ga potegnem preko tvojih dvignjenih rok….. kavbojke potegnem proti gležnjem, ampak ne preko njih. Izza napetih boksarc pokuka nekdo, ki mu je najina igra silno všeč. Cmoknem ga, na kratko in mokro ga cmoknem, nato po pokleknem preko tvojih bokov

Obrnem se in se zleknem nate. “Počasi muca! Kam se ti pa mudi?” Prijel sem te v zapestjih in razširil roki nad glavo. “Tu jih pusti!” Presenečeno si me pogledala a vseeno ubogala. Vstal sem in potegnil gate s sebe. Izstrelilo ga je. Usmerjen v levo se ti je pokazal v vsej svoji “velikosti”. Vidiš ga od spodaj. Opazuješ debelo žilo, pravzaprav je tisto kanal od koder bo zelo kmalu prihrumela topla, gosta sperma. Slečem kavbojke z gatami in pokleknem poleg. “Glej muca. Najprej ga okusi potem ga dobiš vsega.” Obliznila si ga še enkrat. Tokrat si v usta dobila nekaj prozorne tekočine. Odmaknem se in te obrnem. Obležiš na trebuščku z rahlo privzdignjeno rito. Primem te v bokih in povlečem navzgor, tako da obstaneš na kolenih. Primem za ku*rca in ga približam mokremu mesu. “Sploh ga nisem utegnil okusiti!” in že ga potegnem skozi mehki sramni ustnici. Čutila si me in suneš proti meni. “Počasi!” ti zašepetam. “Izvoli muca moja, tukaj ga imaš.” Porinil sem ti ga globoko. Prvi vbod. Držim te za boke in čutim kako so šli skupaj. Ritnici si stisnila in se počasi in vztrajno nabila name. Čutil sem tvojo muco! V tebi sem Luna! Fak kako lepo je. Topla in mehka p*izda me je objela po vsej površini, z žilami prepletenega k*urca. Ne morem verjeti! Ljubim se z žensko, ki sem jo “spoznal” preko interneta!? Je to možno!? Skozi možgane so potovali impulzi naslade in divjosti. Kot žival se počutim. Krotka žival! Polnim tvoje telo, ki se odziva z grozovitim krčenjem vaginalnih mišic in slišim te ječati.

Vauu..tu pa bilo iskrenja. Brala sem kot najbolj napeto erotično kriminalko..kdaj bo nadaljevanje??

Moji možgani plavajo…. na nič ne morem misliti…. na nič….. razen na pohotno telo, ki se zasaja vame…. in na vročo kito, ki me trga na pol.
Ječim, ja.
Od naslade, od slasti, od želje….. da ne celo malo od bolečine…..
Tvoji sunki so močni, globoki, slastni. Držiš me za rameni in me trdno pritiskaš k sebi nazaj.
Tvoj ritem je vedno hitrejši, dihanje glasnejše….
Nenadoma se ustaviš.
???
Umakneš se in globoko vdihneš: “Nočem še končati….. hočem te še!”
Obrneš me na hrbet in ležeš name…. nežno nežno me božaš po laseh in se poskušaš umiriti.
Z nohti ti rišem po potnem hrbtu….. gnetem ti čvrste ritne mišice… uživam ob dotiku tvoje kože….
Počasi odmaknem levo nogo. Čutim, da se počasi premikaš s svojim centrom v moj center. Odmaknem še desno nogo. Od tebe je odvisno, kdaj boš privzdignil boke in vstopil. Čakam te…. pripravljena, voljna, sladka in dišeča….
Ampak ne!
Tvoja usta se začnejo plaziti po mojem telesu navzdol.
“Nisem te še okusil,” zastokaš skozi stisnjene zobe.

S suhim jezikom poskušam oblizniti bradavičko. “Ne bo šlo”, si rečem. Poiščem kozarec, ki je nekje v bližini in izpijem majhen požirek. Srce mi divje utripa in sama čutiš, ko se s trsim k*urcem dotikam tvojega telesa. Malo sem nadomestil izdihano tekočino in se malenkost umiril. Pcuzam ti bradavičko. Obliznem kolobar, ki je otrdel in te rahlo ugriznem v nabrekli čepek. Drhtiš. Čutim napetost ki se pojavi vsakič ko glasno zacmokotam ko potegnem joškico v usta. Počasi otrdeva. Lepa je in več tako zelo pravilna. Ravno to Luna me vznemirja. Hočem te tako kakršna si. Lepa in ženstvena. Cvetoča. Potrebna dotikov. Potrebna prostega fukanja in dovzetnega ljubljenja obenem. Več kot mesec dni sem živel za te trenutke. Jezik potuje preko vmesne brazde prsi proti popku. Nimam veliko sline a jo ustvarjam s krajšimi postanki na tvoji mehki koži. Poljubljam ti trebušček. Ta ni napet in popoln. Ženstven je. “Tokrat je moj!”, pomislim in naslednji trenutek pustim sled pocaste sline tik nad popkom. Z jezikom se poigravam z luknjico. Roki počasi polzijo preko ramen po joškicah in se s prsti ustavijo na bradavičkah. Posvaljkam ju in nadaljujem preko reber do bokov. Zdaj sem tudi z obrazom na venerinem gričku. Jezik izplazim čisto do konca in nekje s sredino, med sramni ustnici skritega, začutim otrdeli ščegetavček. “Lunca. Prosim potegni skozi moje lase”, ti zasopem in že sem z jezikom v tebi. Ližem in cuzam, krožim in drkljam. Usta so se mi ponovno napolnila s tekočino. Toplo in mastno. Okusno tekočino tvojega telesa. Pride mi da te izpijem.
Roki premaknem med bedri in kratko odstrem mehko visečo kožo, ki prekriva tisto, po kar sem se pred nekaj trenutki namenil. Po tisto, kamor si me poslala. Tik pod stičiščem sramnih ustnic, malce skrito med njimi se mi je prikazalo rožnato meso, ki je izstopalo. Majhna grbinica, ki je s prvim dotikom jezika premaknila tvoje telo. Polizal sem te drugič. Čisto narahlo. Dovolj sem imel. Hotel sem si vzeti najlepši del tvojega mednožja. Polizal sem te preko cele muce. Črtica pristriženih dlačic je bila premočena. Ko sem s tesno prislonjenim jezikom potegnil ob tvoje telo proti ščegiju, se je slina pomešana s pizdinim sokom ustavila na griček, kjer samevajo dlačice. Premočene in okusne so. S prsti sem razprl sramje in pričel s sesljanjem ščegija. Čisto sem ga potegnil vase in ga v notranjosti svojih ust obdeloval z jezikom. Zagrabila si me za glavo in potisnila bližje sebi. Slišal sem besede: “To mi deli …. . To mi deli! Še, še, še, še, liži mi muco. Hočeeeeeeem.” Nisi mogla dokončati stavka ko ti je telo začelo preplavljati drhtenje. S kratkim dihanjem in otrdevanjem trebuščka, ki sem ga miril in pritiskal nazaj proti tlom, te je zalival prvi orgazem. Trajal je. Ščegija nisem izpustil iz ust sem ga pa ritmično cuzal. Dvignila si se v bokih in napela telo. Kri ti zaliva ušesa, ustnice so že čisto trde in rdeče, obraz ti gori. Dvignem pogled in te pogledam. Pred sabo imam čudovito žensko, ki z grizenjem ustnic opazuje kako ji cuzam ženskost. Kako ji obdelujem pizdovje. Zapreš oči in zakričiš! Ščegi, ki je od navala pohote kljuvajoč in ves otrdel izginjal v mojih ustih je postal občutljiv na vsak dotik. Kar malce boleč je že bil. Izpustil sem ga in opazoval kako boš reagirala. Vsak naslednji liz preko *****e si doživela nov pretres.
“Fukala bi!” si mi zasopla,medtem ko si me zagrabila pri ušesih in potegnila navzgor. V misionarskem položaju, sva s pogledi v najina centra komaj pričakovala vbode mojega trdega kurc*a v tvoje mehko rožnato meso. Z roko si ga prijela in usmerila vase. Ni lepšega občutka kot vtakniti ga v premočeno *****ovje, ko čutiš kako drsi skozi kanale mišičevja, ki se z vsakim mojim premikom krčijo. Fukala, ne ljubila, prav fukala sva se. Z globokim nabijanjem sem krožil v tebi. Preprijel sem te pod ritnico in privzdignil nogo. Našel sem več prostora. Vstopil sem vate s korenom kur*ca in z glavičem začutil hrapav konec materničnega vratu. Spet te je pričelo preplavljati.Čutil sem kako stežka drsim skozi skrčeno meso tvoje muce. Trenje me je pripeljalo do prvega vrhunca v sobi tistega hotela. Čutil sem kako drgnem ob prepreko, ki je bila vhod v tvojo maternico. Čisto sem bil v tebi. Nekaj vbodov me je ločilo od užitkov, na katere čakam odkar sem prejel tvoj odziv. Podoživljal sem vsak najin internetni vpis. Dočakal sem te. Začutil sem krč v ledvenem delu. “Zdaj moram vztrajati!”, sem zasopel. “Zdaj mi bo prišlo!”. Lunči. Prosim mešaj z boki. Ne nehaj in se nabijaj. Čutiš? Čutiš tole? Čutiš kako sem v tebi!? Čutiš kako prodiram skozi hrapavo meso?” Ritnici sta mi otpli. Skozi kanale je bruhala sperma. Topla in gosta. Še trenutek in napolnil te bom. “Še, še, še, še malo”, sem ti hropel za uho in z globokim dihanjem grel vrat. Čutil sem, da mi bo razneslo kura*c in v tistem je špricnilo. Pogledala si mi v obraz, nato proti muci in nazaj mene. Čutila si kako ti skozi telo teče topla sperma, me prijela v vratu in me divje potiskala vase. Eno roko si prestavila na moja ledja in pritiskala vase, z drugo pa objela v vratu in se sključena s kratkimi gibi nabijala na bruhajočo otrdino.

……

La Luna a nisi ti rekla, da mas fanta v tisti moji temi o pajkicah?:) Dej mi pisi na mejl [email protected], ker jest bi se takoj zmenil s tabo. Oblecen bi bil lahko v tiste pajkice, ki jih imas zelo rada :P.

od kar sem na teh straneh, me jih je že toliko vabilo na kavo, da bi v njej lahko že utonila:-))
Pa ne grem, ker ne vidim smisla, še manj kaj drugega.
Pa še nekaj je: strašno mi gre na živce, ko moški mislijo, da zadošča že to, da pomignejo s prstom.
Kršenmatiček.
To je isto kot da bi na triglav napeljali žičnico:-)
Človek je ob ves užitek:-)

MALI OGLAS: šenkam škaf zelja, kilo jabolk in gajbo dobre volje:-)

Eh, lajkrec, jaz nimam fanta…. jaz mam MOŽA!!!!

La Luna sej to v bistvu nima veze…pac iskala si nekoga…jst sem se pa samo ponudil :).

No dej mal taktnosti pokazat. Tole je kot bi malo mlajši mladenič v kozarc z marmelado pikiral.

New Report

Close