Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Kolko časa pa rabiš…

Kolko časa pa rabiš…

Mislim, da ni pravil. Razen, če hoče spet kdo zadostiti svoji silni potrebi po predalčkanju ljudi ;-))) (mi ne gre iz glave nek post, kjer se je avtorici kar naprej pisalo, o nas ženskah, ki smo take, in o njih / moških, ki so seveda čisto drugačni)

Vse je odvisno od tega, kaj šiba med njima. Lahko gre za silno privlačnost in se pač dasta dol brez kakega silnega besedičenja, lahko imata občutek, da bi lahko ob mrzlih kapučinih čvekala do naslednjega regresa, lahko pa – oba komaj čakata, da zvizneta narazen.
Vse je fajn, če so enaka čustva in občutki na obeh straneh.

Lunca, tvoje zadnje vprašanje (Al se že kar prvič data dol?) zveni nekako tako, kot da zate to ni sprejemljivo. Se motim?

Tisto etiketiranje, moški so takšni in njihova pričakovanja so…..bla, bla, in na drugi strani ženske smo drugačne in naša pričakovanja so…bla, bla….je zmotilo tudi mene…

In moram reči nichtmehr, ja, kot si rekla;
Lahko se zgodi zelo na hitro par divjih pogledov, besed, namig……vse v eni noči. Lahko sta popolna tujca, ki sta se vnela, lahko se poznata že dolgo, pa je ena noč usodna.
In seveda so takšni (strastni) dogodki odvisni od osebnosti individuma pa tudi način življenja vpliva na naše “robinzonske” podvige….ampak v naprej zmoralizirat neko srečanje, uničit utrip svoje biti in zaradi splošnega (konzervativnega) mišljenja prikrajšat sebe za trenutke, ki nam dajejo izživeti sebe na naraven način……..tega ne razumem.

Nekoč sem se podpisovala pod reklo;
“Zakaj se bi odločili za to, da imamo prav, namesto za to, da smo srečni, ko vendar nihče ne ve, kaj je prav!?”

New Report

Close