Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Komunikacija

Komunikacija

Zadnje čase opažam, da ljudje niso zmožni imeti odprte komunikacije. Očesni stik, pogovor, sproščenost. Vsi delamo, vsi imamo probleme, vsi imamo obveznosti. Dajte se malo odpret in porabiti minuto za lep pogovor.

Saj smo ljudje.

Težki časi so vendar moramo biti skupaj.

Ja da gledam… Jeli?

A ti da gledas?

 

I dont get this. In TI!!! pa ja.

 

 

Mal se hecam samo mejckn je pa tudi res.

meni se ne da, če potem vem, da bo tisti, s katerim se bom pogovarjala, šel za mojim hrbtom okoli širit laži. Hvala, ne rabim tega. Se strinjam s tabo, bi bilo lepo, ampak žal ljudje so kar so in se ne da nikomur več zaupat, sploh pa starim ljudem.

kar zmrazi me misel na to, da vem, da ima moja soseda, ženska blizu 70 let, vse prešteto – kdaj sem ali nisem doma, kam grem ali ne grem, kaj delam ali ne delam, ali delam ali ne, kje je otrok in kje ni in vse to ve je pa nikoli ne vidiš iz hiše ven. Poleg nje je še druga soseda, tudi pri 70, ki ve celo bolje kot jaz, kdaj je moj rd in ali sem pekla torto ali ne in me po soseski opravlja, ker to torto in ta denar nisem delila z njo. Ne hvala, ne rabim tega.

Svi su željni torte. A bome i para. 😬

Zato nemoj zamjerat.

Odgovor na objavo uporabnika
adddddd, 26.09.2021 ob 22:47

meni se ne da, če potem vem, da bo tisti, s katerim se bom pogovarjala, šel za mojim hrbtom okoli širit laži. Hvala, ne rabim tega. Se strinjam s tabo, bi bilo lepo, ampak žal ljudje so kar so in se ne da nikomur več zaupat, sploh pa starim ljudem.

kar zmrazi me misel na to, da vem, da ima moja soseda, ženska blizu 70 let, vse prešteto – kdaj sem ali nisem doma, kam grem ali ne grem, kaj delam ali ne delam, ali delam ali ne, kje je otrok in kje ni in vse to ve je pa nikoli ne vidiš iz hiše ven. Poleg nje je še druga soseda, tudi pri 70, ki ve celo bolje kot jaz, kdaj je moj rd in ali sem pekla torto ali ne in me po soseski opravlja, ker to torto in ta denar nisem delila z njo. Ne hvala, ne rabim tega.

 

Cak mal, ti se sekiras, kaj tvoje 70 letne sosede vedo ali ne vedo o tebi?

 

Nikdar mi ni padlo na pamet, da bi se obremenjevala z njimi, ma, cisto vseeno mi je, kaj kdo ve o meni in cesa ne ve!

Resno, ljudje se s tem obremenjujete?

Kako pa vi veste, da vaše 70let stare sosede vedo vse o vas? Zanimivo, zanimivo.

Odgovor na objavo uporabnika
magdalenab, 27.09.2021 ob 09:01

Kako pa vi veste, da vaše 70let stare sosede vedo vse o vas? Zanimivo, zanimivo.

Ja to pa se zgodi.. tk… Čist slučajno 🤣🤣🤦🤦🤦🤦

Odgovor na objavo uporabnika
A ti se za to sekiras?, 27.09.2021 ob 00:17

 

Cak mal, ti se sekiras, kaj tvoje 70 letne sosede vedo ali ne vedo o tebi?

 

Nikdar mi ni padlo na pamet, da bi se obremenjevala z njimi, ma, cisto vseeno mi je, kaj kdo ve o meni in cesa ne ve!

Resno, ljudje se s tem obremenjujete?

To je tudi meni padlo v oči.

Negativna pričakovanja večinoma rodijo negativno realnost – ker z negativnimi pričakovanji imate negativen odnos do drugih, ki jim samo pomaga pri negativnem odnosu do vas. EN tak začaran krog…

Po drugi strani ZAKAJ pa je važno kaj vedo ali govorijo o vas? Če bi imel jaz sosedo, ki bi vse vedela o meni – kdaj sem doma in kdaj nisem, kam sem šel – bi jo šel povprašat, ko bi se rabil kaj spomnit., To je prav priročen koledar / dnevnik…

New Report

Close