Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Koncert m2

Koncert m2

V stozicah odpovedan bocceli, kaj pa m2 v cankarjevem danes??

Dobro vprašanje, organizatorji so mi še včeraj zatrdili, da koncert bo. Mi2 greva, kar bo, bo…..

Hehe, kul, mi2 tudi…bo fajn😃

Zadnja ustna info, koncert bi naj odpadel, verjetno bo kmalu uradno tudi na spletu.

Shit, a res?? Eeeh skoda… pa smo ze v lj:)

Imajo pripravljen sklep o omejitvi množičnih prireditev. Čakajo da ga Šebeder podpiše. Imeli so ga pripravljenega že pred novinarsko konferenco ob 14ih. A je že kdo že zasledil da so ga objavili ali ga še ni podpisal?

Telef. informacija, malo še vmes preverita, da ni fejk info.

Ja, berem o tem, o konkretnih informacijah, ki jih potrebujemo, pa zelo malo, oziroma nič.

Tudi uradno

https://twitter.com/cankarjevdom

naj bo vojna za starce in pubertetnike!

naj bo vojna za starce in pubertetnike!
[/quote]

Samo pomislek: kakšno bi šele bilo obveščanje in organizacija, če bi res izbruhnila vojna.

Pa drugic…
Lep vecer vsem;)

Mi2 so še zdaj napisali na FB, da še čakajo odločitev Ministrstva. Pa kaj se gredo? Še vedno po vsej sili želijo izpeljati ta koncert. Isto Maribor v Ljudskem vrtu igra tekmo pred navijači. Kaj se vsem meša? Pa nisem nek paničar, ampak masa ljidi na enem mestu vseeno pomeni večjo težavo…


To se pa zgodi, če nekdo ne zmore podpisat enega ubogega sklepa v 4 urah. Razumem, da je sobota pa da bi bili vsi radi prosti. Ampak če si minister v današnjih razmerah enega od ključnih resorjev, pa čeprav v zadnjih momentih, je treba svoj posel oddelat.

Razen če tega noče naredit zaradi npr. lobijev

New Report

Close