Najdi forum

Koncno

V presenetljivi poslanici narodu je danes predsednik vlade Janez Jansa naznanil svoj nepreklicni odstop in dokoncni umik iz politike.
” Veselim se ukvarjanja s svojim hobijem: cebelarstvom, koncno bom zanj imel dovolj casa”
je povedal nasmejani bivsi predsednik in zbrane novinarje povabil na kozarcek medice.
V prijatelskem vzdusju z novinarji in z bivsimi kolegi iz pozicijskih strank so skupaj zapeli ” Lepo je v nasi domovini biti mlad” in ” Hej brigade hitite”.
Na koncu je se vsem tujim novinarjem in Evropskim poslancem zazelel ” Happy Big Night”

“Danes so dovoljene sanje, jutri bo nov dan.”

Prvoaprilske fore, pa to.

nova
Uredništvo priporoča

…lepo se bere … 😉

včasih ko repljik še ni bila repljik, je bila zelo fascinirana z raznimi temnimi moškimi,
tare zaradi teže najbrž nihče ne povoha.
Janši pa se pod noge mečejo dosti boljše ženske, zato nikoli ne bosta prišli na vrsto.
Čista je ba.

” Happy Big Night”

repljik…

moj priato mi več ne odpiše…dao me na čevalj. izgleda mi je pobegno sa nekim sLovencom… pa ja… Le ko bi nas tamnooke turke hoteo il imeo rada…
eto ak budeš biLa moja obLubam da ti nič neče mankat… tepo te bom samo za dobro jutro.
pašteta ne jedem tako da jih nebom meto u stenu ak budeš prinesLa drugu… za arkade i hrustanac ne odgovaram… maLo boš pretrpjeLa ko bo sprememba vremena pa je… ti si jaka žena. to se zaceLi… a na steni bude biLa škoda… Le koi debiL bi hoto imeti pofLekanu stenu…
sa moiom mamom boste lako šimfaLe janšu… i to po ceo dan… use bude on bio kriv. i za tvoe mankajuče zube. na večer ja imam rada da mi se maLo noge operu i da mi se tabane izmasira. med kupaLnicom i spaLnicom se budeš Lako gibala kud boš hotLa. pogLej kolko ti grem na ruku…

ja misLam da boLje od toga neboš dobiLa

Mi vam Istinu šaljemo, ali većini vam je Istina odvratna.

…pa si želim, da bi danes bil 31.3., ali 2.4.!!!! ))

Ampak ta del žal ni prvoaprilski 🙂

Ampak ta del žal ni prvoaprilski 🙂
[/quote]

Ne mores verjeti, ampak res😒
To je zdaj ze cisto zanalasc, jaz ne verjamem vec, da je lahko nekdo TOLK zabit.
Kaj je pa namen, razen da se po svetu norca delajo iz Slovencev, mi pa ni jasno.
Go salt you mind, i will not axe myself anymore.

kako lepo presenečenje, končno gre v penzijo po 30 letih buzuriranja ljudi in 10 tih letih garanja v komunistični partiji, če ne bi prebral ne bi verjel…, to se bodo dogajale nore fešte in veselice po koncu korone.
Lepi časi nas čakajo, še svečkarji bodo sveče prižgali in zapeli, ne daj se janez, sej ti bo orban zrihtal še 10 nora/ih24tv, pa še 10 miljard evrov povrhu in bo veselje vseh neizmerno.
Slovenija bo spet postala dežela na sončni strani Alp.

Ne mores verjeti, ampak res😒
To je zdaj ze cisto zanalasc, jaz ne verjamem vec, da je lahko nekdo TOLK zabit.
Kaj je pa namen, razen da se po svetu norca delajo iz Slovencev, mi pa ni jasno.
Go salt you mind, i will not axe myself anymore.
[/quote]

Jj bi lahk v alo alo nastopal 🙂

Jj bi lahk v alo alo nastopal 🙂
[/quote]

It is I, Leclerc🤣

Ne mores verjeti, ampak res😒
To je zdaj ze cisto zanalasc, jaz ne verjamem vec, da je lahko nekdo TOLK zabit.
Kaj je pa namen, razen da se po svetu norca delajo iz Slovencev, mi pa ni jasno.
Go salt you mind, i will not axe myself anymore.
[/quote]

Najdi si ti raje deda, pajčevinarka. Se imaš za tako pametno, pa že dvajset let na suhem.

Lažna novica. Gospod Janez Janša ne bi nikoli odstopil in slovenski narod prepustil pogubi.

It is I, Leclerc🤣
[/quote]

On bi bil mešanc med herr Flickom in Crabtree-jem 😉

On bi bil mešanc med herr Flickom in Crabtree-jem 😉
[/quote]

He, he… dobra! Slovenian airman…

He, he… dobra! Slovenian airman…
[/quote]

… Oz v njegovem prevodu: slovenski zračni mož 😉

New Report

Close